Skocz do zawartości

Melania


Polecane posty

Gdy jest w dobrym humorze, może być urocza! Jest bardzo żywotna, lubi intrygi. Musi mieć szeroko otwarte okno na świat. Potrzeba jej publiczności, gdyż ma w sobie coś z aktorki. Silna uczuciowość prowadzi ją do podejmowania nieprzemyślanych decyzji, a także do niekontrolowanych zwierzeń. Nie ma za grosz obiektywizmu. Jest bardzo zaborcza, ma „swojego” męża, mieszkanie, „swoje” życie. Przechodzi przez nie jak gwałtowny huragan.

 

Wszystkim się zajmuje, do wszystkiego wtrąca. Nie ma trudności z wyborem zawodu, gdyż jest zdecydowana, wie co chce robić. Nieraz wykonuje dwa zawody jednocześnie. Ma nadzwyczajnego nosa. Widzi ukryty aspekt spraw, osądza ludzi. Szybko chwyta wszystkie zagadnienia. Potrzebuje dużo ludzi w swym otoczeniu.

 

Ma doskonałą pamięć, a zwłaszcza pamięta, co jej kto powiedział i co zrobił, i długo zachowuje urazę. Jeśli pragnie posiąść innych, to po to, by lepiej móc ich kochać. Często woli kochać, niż być kochaną. Z zadziwiającą łatwością dostosowuje się do różnego typu przyjaciół i potrafi skłonić ich do zwierzeń. Z dużą delikatnością i wyczuciem rozpatruje najbardziej intymne problemy. Jej seksualność wiąże się z posiadaniem. Spada na ofiarę, zanim ta się spostrzeże. Zaborcza uczuciowo, oplata przedmiot swych pragnień taką siecią, że jest on obezwładniony. Ale wyrwać się jej to inna sprawa...

 

źródło: magia.onet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...