Skocz do zawartości

Michalina


Polecane posty

Potrafi przezwyciężyć największe życiowe trudności. Uwodzicielska, pełna majestatu i wdzięku. Jest skryta, trochę nieśmiała. Potrzebuje oparcia, by w pełni rozkwitnąć. Szczęśliwe małżeństwo albo interesujący zawód będą dla niej motorem do działania. Unika kontaktu ze światem, z tłumem, jest trochę dzika. Ma arystokratyczne maniery i nie lubi byle jakich rozrywek, zabaw, jarmarków.

 

Robi wszystko, aby nie ujawnić swoich zamierzeń. Jest nieraz nadpobudliwa. Co dziwne, nadmierna pobudliwość przejawia się pozornym chłodem. Aby nie pokazać po sobie, że dana sytuacja wstrząsa nią lub wzrusza, wyhamowuje reakcję do tego stopnia, że może się wydawać nieczuła i obojętna. Nie lubi się uczyć, robi to jedynie z obowiązku. W momencie wyboru zawodu staje przed dylematem: wybrać ognisko domowe, wówczas będzie doskonałą gospodynią i idealną matką, albo zrezygnować w większym czy mniejszym stopniu z życia rodzinnego i poświęcić się tak absorbującemu ją życiu zawodowemu. Posiada dar przewidywania wielkich etapów w swym życiu.

 

Ma doskonałą pamięć, jest średnio ciekawa. Gdy się do kogoś przywiązuje, to na długo, albo nawet na zawsze. Dlatego przejawia wiele ostrożności i rezerwy przy wyborze. Nieraz przez długie lata czeka na księcia z bajki. Nie wygłasza moralizatorskich mów, nie robi wyrzutów, jej zachowanie cechuje godność, wierność, poszanowanie przyjętych zobowiązań. Przywiązuje dużą wagę do przyjaźni, zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami.

 

Ciężko przeżywa zdradę lub porzucenie, gdyż jest wrażliwa na porażki, zwłaszcza uczuciowe. Jest pełna rezerwy, co nie wyklucza porywów zmysłów, gdy znajdzie idealnego partnera. Trzeba wiele taktu i zarazem stanowczości, aby rozwinąć w niej dynamizm. Uważa, że wszelkie próby narzucenia komuś swego punktu widzenia albo swej osoby są chamstwem. Trzeba dobrze ją poznać, by jej nie zranić, czy nie dotknąć. Nie lubi wyjaśniać zawiłości swojego charakteru, pragnie by książę z bajki zrozumiał ją w pół słowa... Powinna uświadomić sobie własną wartość.

 

źródło: magia.onet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...