Skocz do zawartości

Czytanie znaków

arwil

Polecane posty

Co myślicie o znakach jakie daje nam wszechświat? Kiedy to naprawdę znaki, a kiedy po prostu coś nas kłuje w oczy, bo na przykład sporo o tym myślimy (typu, kobieta chce być w ciazy/lub jest i wszędzie widzi małe dzieci). Ostatnio w kółko ale to dosłownie w kółko coś mi przypomina o pewnej osobie, robię zamówienie, jedno, drugie, trzecie, z różnych sklepów. Okazuje sie, że wszystkie sklepy są z jednego miasta. Włączam film, okazuje się, że akcja toczy się w tym mieście. Drugiego dnia włączam inny, po kilku minutach główna bohaterka przeprowadza się do właśnie TEGO miasta. Mam takich przypadków ostatnio ogrom wręcz. Aż do przesady. Zastanawiam się jak to interpretować :)

• Lubię! 1
Koniczyna
Dnia 4.11.2020 o 10:49, arwil napisał:

Co myślicie o znakach jakie daje nam wszechświat? Kiedy to naprawdę znaki, a kiedy po prostu coś nas kłuje w oczy, bo na przykład sporo o tym myślimy (typu, kobieta chce być w ciazy/lub jest i wszędzie widzi małe dzieci). Ostatnio w kółko ale to dosłownie w kółko coś mi przypomina o pewnej osobie, robię zamówienie, jedno, drugie, trzecie, z różnych sklepów. Okazuje sie, że wszystkie sklepy są z jednego miasta. Włączam film, okazuje się, że akcja toczy się w tym mieście. Drugiego dnia włączam inny, po kilku minutach główna bohaterka przeprowadza się do właśnie TEGO miasta. Mam takich przypadków ostatnio ogrom wręcz. Aż do przesady. Zastanawiam się jak to interpretować :)

Zawsze od kilku lat co roku na wiosnę widziałam kobietki w ciąży, chociaż u mnie nie było w planach macierzyństwa.

Teraz całe zamieszanie plandemia będzie produkcja na nowe pokolenie.

Znaki pewnie u Ciebie dają uciekać z kraju? Lub żyłaś w poprzednim wcieleniu.

Sarkazm

Dnia 4.11.2020 o 10:49, arwil napisał:

Gdy sporo o czymś myślimy zasilamy to energią i przyciągamy. Przykład kobiety, która widzi wszędzie dzieci bo chce je mieć jest, wydaje mi się całkiem normalny. Skupia ona uwagę tylko na tym jednym aspekcie i widzi to co chce widzieć a zapomina o innych ważnych lub mniej ważnych rzeczach. Osoba ta, dostaje na tym punkcie obsesji. 

Uważam, że za bardzo próbujesz się nad tym wszystkim zastanawiać <kawka> 

Miałem/mam podobne doświadczenia. Sam zdziwiłem się jak to możliwe. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że życie może być ciekawsze :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...