Skocz do zawartości
Ismena

Przesłania Aniołów każdego dnia inne

Polecane posty

Ismena

Serdecznie witam <witaj>

Chętnie wyciągnę dla was przesłanie z talii kart anielskich dr. Doreen Virtue.

Przeslania+Aniolow+-+karty+jpg.jpg

Przesłanie może dotyczyć jakiegoś konkretnego problemu, ale także sfer życiowych: zdrowia, miłości, finansów, pracy itp. To może również być przesłanie ogólne na dzień/tydzień/miesiąc/rok lub na relacje z kimś.

Proszę nie podawać ŻADNYCH danych!

Nie zadawajcie pytań w stylu: gdzie, czy, kiedy, dlaczego itp. ponieważ to nie wróżba tylko przesłanie, które ma Wam pomóc rozwiązać dany problem.

Pamiętajcie to przesłanie nie interpretacja - zrozumieć poszczególną kartę musi osoba pytająca, bo to dla niej jest to przesłanie.

Zapraszam!

:)
  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

elag

Witam , ;* czy mogę jako pierwsza poprosić o przesłanie aniołów dla [dane usunięte] i zapytam co mi przyniosą wakacyjne miesiące w uczuciach... <kwiatek>

Ismena
Witam , ;* czy mogę jako pierwsza poprosić o przesłanie aniołów dla [dane usunięte] i zapytam co mi przyniosą wakacyjne miesiące w uczuciach... <kwiatek>

Przesłanie dla Ciebie, na czas wakacji:

ZAUWAŻAJ ZNAKI

„Tak, to niebiosa zsyłają ci różne znaki. Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra, monety i inne rzeczy, które mają przypominać że cię kochamy i że nigdy nie jesteś sam.”

Anioły zesłały ci te kartę, żeby pomóc zrozumieć znaki, które ostatnio otrzymałeś. Mogły to być pióra, monety, motyle, ptaki i inne powtarzające się wizje, przywodzące na myśl anioły, które celowo zesłały te znaki, by przypomnieć o swojej obecności przy tobie: o tym, ze cię chronią, kochają i prowadzą.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

- Bliskie ci osoby w niebie pozdrawiają cię i zapewniają o swojej miłości.

- Zwracaj uwagę na powtarzające się znaki, bo potwierdzają one słuszność obranej przez ciebie drogi.

- Miej wiarę.

- Podążaj za znakami, bo prowadzą cię one ku najgłębszym pragnieniom twego serca.

POZWÓL PRZESZŁOŚCI ODEJŚĆ

„Jarzmo przeszłości znużyło cię, ukochany. Nadszedł czas, byś zdjął je ze swoich ramion. Zatrzymaj tylko miłość i to, czego się nauczyłeś, a całą resztę przeszłości zostaw za sobą. Nie chcesz jej, ani nie potrzebujesz, a ona już minęła.”

Wylosowałeś tę kartę, bo twoje myśli i uczucia dotyczące przeszłości powstrzymują cię przed ruszeniem naprzód. Jakieś niedokończone w przeszłości problemy z emocjami sprawiają, że wciąż powtarzasz ten sam schemat. Ta karta zachęca do przebaczenia i zrobienia kroku naprzód, żeby wyrwać się z tych bolesnych schematów. Nie znaczy to, że musisz być z osobą której przebaczyłeś. Po prostu pozwoliłeś odejść toksycznym emocjom, zyskując w ten sposób wewnętrzny spokój.

- W nowy związek lub sytuację wejdz z pozytywnym nastawieniem.

- Unikaj rutyny.

- Porozmawiaj z psychologiem lub przyłącz się do grupy wsparcia.

- Przebacz osobom które cię zraniły.

- Przebacz sobie.

- Najgorsze masz już za sobą.

- Myśl pozytywnie o tej sytuacji.

Lady-Blue

Ismenko, proszę o przesłanie ogólne od Aniołów na najbliższe 3 mce

pozdr :*

Ismena
Ismenko, proszę o przesłanie ogólne od Aniołów na najbliższe 3 mce

pozdr :*

Przesłanie ogólne, na najbliższe miesiące to:

ASERTYWNOŚĆ

„Tę sytuację można uzdrowić łagodnie i z miłością, tak jak prosiłeś, jednak wymaga ona również twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami. Szczerze przedstaw swój punkt widzenia, a my wesprzemy cię i natchniemy twe słowa siłą.”

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ pytałeś o sytuację, w której czujesz się prześladowany. Anioły mówią, że można ja rozwiązać jedynie dzięki jasnemu wyrażeniu własnych potrzeb i oczekiwań. Możesz być jednocześnie anielski i asertywny, jeśli będziesz prosił anioły o odwagę i przewodnictwo, gdy szczerze przedstawiasz swój punkt widzenia. Dzięki praktyce, życzliwa asertywność staje się łatwiejsza.

- Staw czoło tej sytuacji.

- Przeczytaj książkę o asertywności albo zapisz się na kurs.

- Zachowania agresywne lub pasywno-agresywne zastąp asertywnością.

- Rozwiąż konflikt dzięki uczciwości i miłości.

- Bądź szczery wobec siebie i innych.

- Ta sytuacja jest dla ciebie okazją do rozwoju osobistego i duchowego.

PRAWO PRZYCIĄGANIA

„Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na twoją prośbę, z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyższych częstotliwości.”

Poprzez tę kartę anioły przypominają ci, że dzięki prawu przyciągania możesz poprawić sytuację, o którą pytasz. Skargi i zmartwienia przyciągają jeszcze więcej tej samej energii, więc wznieś swe myśli na wyższy poziom (z pomocą aniołów), żeby zaczęły przyciągać to, czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja już została uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Poczuj wdzięczność, że w sferze ducha jest to już faktem, wykonując w ten sposób pierwszy krok ku sprowadzeniu tej sytuacji na poziom materialny.

- Myśl o tym czego pragniesz, zamiast zamartwiać się i narzekać.

- Wznieś się na poziom osoby, którą pragniesz przyciągnąć.

- Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej pociągają cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych. To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

lena35

Witam proszę o przesłanie ogólne na lipiec i sierpień 2014 [dane usunięte]

zorianna

Witam. Poprosze o przeslanie ogolne do konca 2014 roku. Dziekuje serdecznie i pozdrawiam. Dane na pw .

1irysek63

witam serdecznie,mogę prosić o przesłanie od aniołków na wakacje.

[dane usunięte]

Ismena
Witam proszę o przesłanie ogólne na lipiec i sierpień 2014 [dane usunięte]

Przesłanie ogólne na lipiec:

SŁUCHAJ

„Wycisz umysł ukochany i posłuchaj naszego zapewnienia, że zadbano już o wszystko. Zachowaj spokój i otwartość, nie martwiąc się o sposób realizacji swych pragnień. Wyciszony umysł ciało usłyszy nas szybko i wyraznie.

Dlatego prosimy cię: słuchaj.”

Wylosowałeś tę kartę ponieważ anioły chcą ci coś przekazać. Proszą abyś mniej mówił, a więcej słuchał. (Kiedy jesteśmy pod wpływem stresu, próbujemy pozbyć się go paplaniną). Przekaż swoje troski aniołom i ufaj, że twoje modlitwy zostały wysłuchane. Jeżeli wydaje ci się, że pozostają bez odpowiedzi, prawdopodobnie nie słuchasz odpowiedzi aniołów. Udaj się wiec w jakieś spokojne miejsce z intencja usłyszenia tego, co maja ci do powiedzenia anioły. Zamknij oczy, oddychaj głęboko – i słuchaj.

- Unikaj hałaśliwych miejsc.

- Dobrze zrozumiałeś głos swoich aniołów

- Wyłącz telewizor i radio.

- Wyostrza ci się słuch, ponieważ dostrajasz się do aniołów.

- Oczyść czakry uszu, wizualizując światło oczyszczające okolice na brwiami.

Przesłanie ogólne na sierpień:

DAWANIE I PRZYJMOWANIE

„Działanie całego wszechświata opiera się na cyklach podobnych do wdechów i wydechów. Jeśli ograniczasz się do wydechów (dawanie) lub wdechów (przyjmowanie), wypadasz z rytmu wszechświata. Pamiętaj, żeby każdy wdech w swoim życiu zrównoważyć wydechem, a utrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.”

Anioły zesłały ci tę kartę, ponieważ ostatnio proporcje między dawaniem i przyjmowaniem zostały zachwiane. Jeśli dajesz znacznie więcej niż przyjmujesz, to prawdopodobnie czujesz, że inni wykorzystują twoją życzliwość. Jeżeli nierównowaga polega na tym, że więcej przyjmujesz niż dajesz, to być może odczuwasz niepokój, przygnębienie a nawet poczucie winy. Choć nie można każdego dnia idealnie równoważyć dawania i przyjmowania, można jednak zachować zdrowy balans. W tym celu pamiętaj, żeby codziennie dawać cos od siebie (czas, pieniądze, prezent lub komplement), nie oczekując niczego w zamian. Tego samego dnia z wdzięcznością przyjmuj niespodziewane propozycje pomocy, komplementy czy inne dary. Mów „dziękuję” bez zakłopotania czy poczucia winy. W relacjach, w których to ty więcej dajesz, wyrażaj swoje potrzeby i proś o pomoc.

- Zadbaj o to, żeby w twoich związkach obie strony zarówno dawały, jak i przyjmowały.

- Sytuacja o którą pytasz , wymaga zrównoważenia energii męskiej i żeńskiej.

- Żeby przyjmować, trzeba najpierw dawać.

- Dawaj od siebie to, czego sam potrzebujesz więcej (czasu, pieniędzy itp.).

- Afirmuj: „Z wdzięcznością przyjmuję wszelkie dobro”

Ismena
Witam. Poprosze o przeslanie ogolne do konca 2014 roku. Dziekuje serdecznie i pozdrawiam. Dane na pw .

Przesłanie ogólne do końca roku:

PRACA Z ENERGIĄ

„Życie bywa elektryzujące, ponieważ samą jego esencje stanowi energia. Twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne, na które miłość wywiera korzystny wpływ. Twoje dłonie i serce są gotowe żeby przekazać uzdrawiającą energię bliskim i klientom.”

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ anioły uważają, że przyda ci się przekaz energetyczny, na przykład Reiki lub Qi Gong. Możesz znaleźć wykwalifikowanego uzdrowiciela, odwiedzając miejscowe centrum metafizyczne lub holistyczne. Anioły proponują ci poddanie się sesji uzdrawiania energetycznego. Ta karta może również oznaczać, że twoim celem życiowym jest przekazywanie uzdrawiającej energii innym. Jeśli odbyłeś stosowne szkolenie (albo intuicja każe ci je odbyć), ta karta oznacza, że byłbyś na tym polu znakomity.

- Oczyść energię w domu lub innym miejscu w którym przebywasz.

- Jesteś niezwykle wrażliwy na energię, więc regularnie oczyszczaj się ze wszystkich wpływów energetycznych, którym mogłeś być poddany.

- Osłaniaj się, wizualizując otaczające cię białe i fioletowe światło ochronne.

- Zapisz się na kurs pracy z uzdrawiająca energią.

CZAS ODEJŚĆ

„Słońce codziennie wschodzi i zachodzi, podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą. Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz, że jutro słońce znowu wzejdzie.

Zakończenie jest tylko początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.”

Anioły przynoszą ci tę kartę, byś przyznał przed sobą, że czas odejść. Wiesz o jaka sytuacje tu chodzi. Przed odejściem powstrzymuje cię lojalność i lęk, ale anioły zapewniają, że to najlepszy sposób. Działaj w ścisłej współpracy z aniołami żeby przejście nastąpiło harmonijnie dla wszystkich. Poczucie winy i inne negatywne emocje przekaż niebiosom, bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii.

- Zbliża się zwieńczenie i zakończenie cyklu.

- Cel tego związku lub sytuacji został osiągnięty.

- Uwolnij się i poddaj się.

- Poproś Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku, a Archanioła Michała o odwagę.

Ismena
witam serdecznie,mogę prosić o przesłanie od aniołków na wakacje.

[dane usunięte]

Przesłanie na wakacje:

NIEWINNOŚĆ

„Ukochany, w rzeczywistości każdy jest niewinny, bo nikt nie może zniweczyć doskonałości dzieła Bożego. Przekaż nam swoje jarzm, a złagodzimy jego ciężar. Przekaż nam swoje poczucie winy, złość i wstyd, zaciemniające twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.”

Wylosowana karta stanowi zapewnienie o niewinności samej sytuacji, jak i zaangażowanych w nią ludzi. Jeżeli trapi cię poczucie winy, powierz ją aniołom. Ze wszystkich uczuć poczucie winy ma najniższe wibracje, więc przyciąga to, co negatywne. Jeżeli kogoś o coś obwiniasz, ta karta przypomina, że dla uzdrowienia sytuacji powinieneś dostrzec wewnętrzną boskość tej osoby (nie musisz podtrzymywać relacji z kimś, komu nie ufasz, ale dla własnego dobra musisz oczyścić się z toksycznych myśli i emocji). Anioły proszą, żebyś uznał, iż wszystkie nieporozumienia były jedynie niewinnym błędem.

- Dostrzeż inny punkt widzenia.

- Przebacz sobie i porzuć żal.

- Przyczyną kłótni może być nieporozumienie.

- Szanuj wewnętrzne dziecko w sobie i w innych.

- Wyjdz poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.

1irysek63

Dziękuję za bardzo mądre i trafne przesłanie,pozdrawiam serdecznie.

lena35

Bardzo dziękuję.

Abi-suum

To ja poprosiłbym na miłość :) albo dokładniej na relacje z pewną osobą

Pozdrawiam ;)

Aneta

Witaj,

Ja poproszę o przesłane pod kontem pracy do końca września.

Dane wysyłam na priv.

Aneta

Ismena
Bardzo dziękuję.
Dziękuję za bardzo mądre i trafne przesłanie,pozdrawiam serdecznie.

Proszę, miło, że mogłam pomóc, Pozdrawiam :)

Ismena
To ja poprosiłbym na miłość :) albo dokładniej na relacje z pewną osobą

Pozdrawiam ;)

Przesłanie na miłość:

NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ

"Jesteś bezpieczny, a wszystko znajduje się pod doskonałą kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku. Dzięki myślom i uczuciom pełnym miłości sytuacja zostanie rozwiązana w najlepszy możliwy sposób i bez wysiłku.”

Anioły zsyłają ci tę kartę, ponieważ niepotrzebnie się zamartwiasz. Zmartwienie jest formą modlitwy, która przyciąga do ciebie to, czego nie chcesz. Powierz swoje kłopoty aniołom, bo naprawdę nie ma się czym martwic. Co więcej, twoje troski mogłyby wytworzyć samospełnającą się przepowiednię.

- Wszystko ma się znacznie lepiej, niż ci się wydaje.

- Poproś anioły żeby uwolniły cię od zmartwień.

- Szczęśliwy wynik jest nieunikniony.

- Unikaj martwienia się, żeby nie pozwolić negatywnym emocjom zdominować ciebie i całej sytuacji.

- Anioły są przy tobie i wszystko jest w porządku.

Ismena
Witaj,

Ja poproszę o przesłane pod kontem pracy do końca września.

Dane wysyłam na priv.

Aneta

Przesłanie na pracę do końca września:

RADOŚĆ

„Radość jest najwyższą energią. To magiczne poczucie że wszystko jest możliwe. Jej żródłem jest wdzięczność z a dary, które niesie ze sobą każdy monent. Przyciąga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyższym poziomie.”

Wylosowałeś tę kartę jako przypomnienie, że źródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radości. Poproś anioły, żeby podpowiedziały ci co możesz zmienić, by wprowadzić więcej radości w życie własne i innych. Jeżeli czujesz się w jakiś sposób uwięziony lub prześladowany, anioły mogą złagodzić twoje brzemię. Radosne spojrzenie na świat przyniesie ci upragnioną swobodę, a wszystkie obowiązki zostaną spełnione.

- Porzuć albo uzdrów te części swojego życia którym brakuje radości.

- Odpowiedzią na twoje pytania jest wybór drogi, na której znajdziesz najwięcej radości.

- Realizując swoje cele porzuć obawy i skup się na odczuwaniu radości, tak aby twoje pragnienie już się spełniło.

Tarocistka_Kinga

Witaj,

poproszę o przekaz ogólny na najbliższe 3 miesiące.

[dane usunięte]

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Ismena
Witaj,

poproszę o przekaz ogólny na najbliższe 3 miesiące.

[dane usunięte]

Przesłanie na 3 miesiące:

TWÓRCZY PROJEKT

„Twoja dusza pragnie wyrażać się twórczo. Podążaj za nami, a natchniemy twe życie artyzmem i kreatywnością. Twórcza ekspresja napełnia cię witalnością i ekscytacją, ponownie rozpalając w tobie pasję życia.”

Ta karta mówi, że potrzebujesz więcej możliwości twórczego wyrazu. Anioły podpowiadają ci, żebyś postarał się znaleźć ujście dla swojej kreatywności w pracy i w domu. Np.: pisz, graj na jakimś instrumencie, zajmij się rękodzielnictwem, maluj, szyj albo zmień wystrój mieszkania. Nieważne, czy twoje dzieła nadają się na sprzedaż, czy nie. Najważniejsze, żebyś pozwolił swojemu wewnętrznemu artyście cieszyć się swobodą twórczej ekspresji.

- Zajmij się ważnym projektem z rozpoczęciem którego dotąd zwlekałeś.

- Zapisz się na jakieś twórcze zajęcia, np. weź lekcje fotografii lub tańca.

- Cel życiowy i wyjątkowa praca pojawią się na twojej drodze dzięki wysiłkom twórczym, których obecnie nawet sobie nie wyobrażasz, więc nie zamartwiaj się tym, że nie wiesz na czym polega twój życiowy cel. Po prostu idź przed siebie.

NOWY PARTNER

„Żadne spotkanie nie jest przypadkowe. Zaaranżowane przez Boga, wprawia w ruch ciąg zdarzeń, których celem jest ziszczenie się twoich modlitw. Zwracaj baczną uwagę na nowych ludzi, których zsyłamy w twoje życie. Rozpoznasz ich, bo wydają ci się znajomi, przynoszący otuchę i poczucie bezpieczeństwa.”

Ta karta jest sygnałem, że w odpowiedzi na modlitwy w twoim życiu pojawił się lub pojawi ktoś nowy. Będzie to partner w interesach, przyjaciel bądź ktoś bliski sercu. Nie szukaj tej osoby, bo we właściwej chwili sama pojawi się na twojej drodze. Kiedy ją spotkasz, bądź otwarty na boskie przewodnictwo, a poprowadzi was drogą pełną miłości i magii.

- Spotkałeś (albo wkrótce spotkasz) swoją bratnią duszę.

- Nie próbuj wszystkiego robić samodzielnie, ale pozwól sobie pomóc.

- Poradź się znawcy.

- Twoja modlitwa spełnia się poprzez innych ludzi.

- W twoim życiu pojawi się nowy ulubieniec.

mag-emi

Witaj Ismeno :)

Chciałabym poprosić Cię o przesłania na prace i uczucia do końca września.

Bardzo lubię przeslania, bo one dla mnie są zawsze bardzo cenne i są pewnym drogowskazem :)

Dane wysyłam na priv. Pozdrawiam!!!! :)

Ismena
Witaj Ismeno :)

Chciałabym poprosić Cię o przesłania na prace i uczucia do końca września.

Bardzo lubię przeslania, bo one dla mnie są zawsze bardzo cenne i są pewnym drogowskazem :)

Dane wysyłam na priv. Pozdrawiam!!!! :)

Przesłanie na prace:

PRAWO PRZYCIĄGANIA

„Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na twoją prośbę, z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyższych częstotliwości.”

Poprzez tę kartę anioły przypominają ci, że dzięki prawu przyciągania możesz poprawić sytuację, o którą pytasz. Skargi i zmartwienia przyciągają jeszcze więcej tej samej energii, więc wznieś swe myśli na wyższy poziom (z pomocą aniołów), żeby zaczęły przyciągać to, czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja już została uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Poczuj wdzięczność, że w sferze ducha jest to już faktem, wykonując w ten sposób pierwszy krok ku sprowadzeniu tej sytuacji na poziom materialny.

- Myśl o tym czego pragniesz, zamiast zamartwiać się i narzekać.

- Wznieś się na poziom osoby, którą pragniesz przyciągnąć.

- Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej pociągają cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych. To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

Przesłanie na uczucia:

CZEGO PRAGNIESZ

„Masz możliwość napisania scenariusza zgodnie ze swoimi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz , że jesteś gotowy i zasługujesz na spełnienie swych marzeń, natychmiast objawiają się w twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.”

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ czekałeś na jakiś sygnał z zewnątrz, który podpowie, co masz teraz zrobić. Anioły mówią, że odpowiedz masz w sobie. Zanim zaistnieją jakiekolwiek zmiany, musisz najpierw określić, czego chcesz. Znajdź czas na medytację nad swymi prawdziwymi pragnieniami i wiedz, ze zasługujesz na wszystko, co najlepsze, jak każdy człowiek.

Dodatkowe znaczenia karty:

- Stosuj afirmacje i pozytywne wizualizacje, żeby realizować swoje pragnienia.

- Wyraźnie określ, czego pragniesz.

- Porzuć wszelkie poczucie winy i lęk przed proszeniem o to, czego chcesz.

POPROŚ

„Poproś nas o pomoc w tej sytuacji, a my natychmiast zaczniemy działać w twoim imieniu. Podlegamy wielu prawom wszechświata, a jednym z nich jest zasada wolnej woli, która pozwala ci dokonywać własnych wyborów. Cierpliwie więc czekamy na twoją prośbę.”

Ta karta przypomina, żebyś częściej prosił swoje anioły o wsparcie. Mogą pomagać ci w każdej sferze życia, a także podsuwać pomysły i użyczać odwagi, wiary, pewności siebie i jasności umysłu. Mogą pomóc zaspokoić także twoje potrzeby materialne i fizyczne, związane z pieniędzmi, czasem, zdrowiem i witalnością.

- Proś o wszystko czego potrzebujesz.

- Zamiast narzekać poproś o pomoc.

- Poproś innych o pomoc.

- Powierzaj działanie innym.

- Korzystaj z pomocy innych.

- Poproś swoje anioły o pomoc we wszystkich sprawach, małych i dużych.

mag-emi

Bardzo bardzo dziękuję za przesłania! ;*;*;*

Loka

witam proszę o przeslanie anielskie na uczucia z góry bardzo dziekuje :)

zapomnialam podac dane [dane usuniete]

Ismena
witam proszę o przeslanie anielskie na uczucia z góry bardzo dziekuje :)

zapomnialam podac dane [dane usuniete]

Przesłanie dla Ciebie:

RODZINA

„Przyczyną obecnej sytuacji są emocje łączące cię z jednym z członków rodziny, które możemy pomóc ci zrozumieć i uzdrowić. Niech w twoich myślach i sercu anioły i kojące błękitne światło otoczą tę osobę, ciebie i całe doświadczenia. Przyjmij dary, jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj jak wypełnia cię spokój.”

Ta karta oznacza, że zadane przez ciebie pytanie dotyczy jakiejś kwestii rodzinnej. Być może któryś z członków rodziny potrzebuje uzdrowienia (jest nim pierwsza osoba która przychodzi ci do głowy, gdy czytasz te słowa). Karta ta może też sygnalizować potrzebę większej bliskości w rodzinie, na przykład wspólnego spędzenia wieczoru, święta albo urlopu. Anioły będą ci w tym towarzyszyć.

- W twojej rodzinie pojawi się coś nowego.

- Masz przyjaciół którzy są dla ciebie jak druga rodzina.

- Czas zmierzyć się z dawnymi uczuciami, żeby je oczyścić i pozbyć się ich.

- Uwolnij się od niechcianego schematu, wybaczając członkowi lub członkom rodziny (łącznie z samym sobą).

NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ

"Jesteś bezpieczny, a wszystko znajduje się pod doskonałą kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku. Dzięki myślom i uczuciom pełnym miłości sytuacja zostanie rozwiązana w najlepszy możliwy sposób i bez wysiłku.”

Anioły zsyłają ci tę kartę, ponieważ niepotrzebnie się zamartwiasz. Zmartwienie jest formą modlitwy, która przyciąga do ciebie to, czego nie chcesz. Powierz swoje kłopoty aniołom, bo naprawdę nie ma się czym martwic. Co więcej, twoje troski mogłyby wytworzyć samospełniającą się przepowiednię.

- Wszystko ma się znacznie lepiej, niż ci się wydaje.

- Poproś anioły żeby uwolniły cię od zmartwień.

- Szczęśliwy wynik jest nieunikniony.

- Unikaj martwienia się, żeby nie pozwolić negatywnym emocjom zdominować ciebie i całej sytuacji.

- Anioły są przy tobie i wszystko jest w porządku.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...