Skocz do zawartości
Ismena

Przesłania Aniołów każdego dnia inne

Polecane posty

Loka
<kwiatek><kwiatek> dziekuje bardzo

asiam

Witaj Ismeno!

Bardzo proszę o przesłanie na pracę i uczucia: [dane usuniete]

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

Ja.karolina

nitka

witam , ja tez proszę o przesłanie na dobre relacje z ukochanym :)

Aneta
Przesłanie na pracę do końca września:

RADOŚĆ

„Radość jest najwyższą energią. To magiczne poczucie że wszystko jest możliwe. Jej żródłem jest wdzięczność z a dary, które niesie ze sobą każdy monent. Przyciąga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyższym poziomie.”

Wylosowałeś tę kartę jako przypomnienie, że źródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radości. Poproś anioły, żeby podpowiedziały ci co możesz zmienić, by wprowadzić więcej radości w życie własne i innych. Jeżeli czujesz się w jakiś sposób uwięziony lub prześladowany, anioły mogą złagodzić twoje brzemię. Radosne spojrzenie na świat przyniesie ci upragnioną swobodę, a wszystkie obowiązki zostaną spełnione.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

- Porzuć albo uzdrów te części swojego życia którym brakuje radości.

- Odpowiedzią na twoje pytania jest wybór drogi, na której znajdziesz najwięcej radości.

- Realizując swoje cele porzuć obawy i skup się na odczuwaniu radości, tak aby twoje pragnienie już się spełniło.

Dziękuję za przesłanie :-)

mgielka

witaj Ismenko

prosze o przesłanie na uczucia na miesiące sierpień i wrzesień 2014

[dane usunięte]

dziekuje za poświęcony czas

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Ismena
<kwiatek> dziekuje bardzo
Bardzo bardzo dziękuję za przesłania! ;*;*;*

Bardzo proszę :)

Ismena
Witaj Ismeno!

Bardzo proszę o przesłanie na pracę i uczucia: [dane usuniete]

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

Przesłanie na pracę:

IDŹ NAPRZÓD

„Twoje modlitwy zostały wysłuchane, a pozytywne oczekiwania spełnione. Zajmujemy się tą sytuacją razem z tobą od samego początku, nieustannie strzegąc ciebie i wszystkie zaangażowane w nią osoby. Krocz dalej swoją ścieżka, bo zaprowadzi cię ona naprawdę daleko.”

Ta karta ma być dla ciebie zachętą w sytuacji, o którą pytasz. Anioły zapewniają, że możesz

Liczyć na jej pomyślny wynik, o ile będziesz postępował z miłością, poddając się boskiemu przewodnictwu.

Dodatkowe znaczenie tej karty:

- Nie wahaj się; teraz jest odpowiednia chwila.

- Jesteś na właściwej drodze.

- Twój pomysł jest wynikiem boskiego natchnienia.

- Anioły przewidują pomyślny wynik.

Przesłanie na uczucia:

PRZEWODNICTWO GODNE ZAUFANIA

„W odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałeś wspaniały pomysł. Możesz mu zaufać i bezpiecznie go realizować, wiedząc, że jesteśmy u twojego boku przez cały czas. Poproś o nasze wsparcie i bądź gotowy na jego przyjęcie zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie ci potrzebne.”

Otrzymałeś tę kartę ponieważ anioły chcą żebyś wierzył w swoje pomysły, bowiem stanowią one godną zaufania odpowiedz na twoje modlitwy. Będziesz wspierany podczas kolejnych etapów realizacji swoich zamierzeń, jeśli tylko będziesz stale prosił swoje anioły o wskazówki i przewodnictwo. Jeżeli poczujesz się niepewnie, poproś by dodały ci otuchy pod względem emocjonalnym, duchowym i materialnym.

- Nie martw się o szczegóły, bo stopniowo wszystko samo się ułoży.

- Zrób to!

- Twój pomysł jest wynikiem boskiego natchnienia.

- Możesz bezpiecznie dokonywać zmian i iść naprzód.

Ismena

Przesłanie na relację:

MARZENIE

„Łatwiej usłyszysz nasze przesłania, jeśli będziesz regularnie marzył. Odpręż się, otwórz umysł i pozwól myślom swobodnie płynąć. Obserwuj swoje uczucia, wizje i pomysły, tak jakbyś oglądał film. Oto źródło kreatywności.”

Anioły zesłały ci tę kartę, ponieważ chcą, żebyś był otwarty na nowe idee. Oddawanie się marzeniom jest bardzo ważne, bo stanowią one źródło inspiracji i wspaniałych pomysłów. Nie próbuj niczego wymuszać. Po prostu idź za naturalnym tokiem myśli, które otworzą przed tobą nowe perspektywy. Zapisuj swoje pomysły w specjalnym dzienniku i proś anioły, by wskazały ci, co masz robić, żeby te marzenia zrealizować. Kiedy otrzymasz wskazówki, nie zwlekaj z działaniem.

- Bądź otwarty na nowe możliwości.

- Pozwól sobie na wielkie marzenia.

- Nie bój się odprężyć i pozwól sobie na więcej luzu.

- Spróbuj czegoś nowego, co zawsze chciałeś zrobić.

- Urządź burzę mózgów – sam lub z innymi ludźmi – żeby znaleźć jak najwięcej nowych pomysłów.

Ismena
witaj Ismenko

[dane usunięte]

Przesłanie na uczucia:

POPROŚ

„Poproś nas o pomoc w tej sytuacji, a my natychmiast zaczniemy działać w twoim imieniu. Podlegamy wielu prawom wszechświata, a jednym z nich jest zasada wolnej woli, która pozwala ci dokonywać własnych wyborów. Cierpliwie więc czekamy na twoją prośbę.”

Ta karta przypomina, żebyś częściej prosił swoje anioły o wsparcie. Mogą pomagać ci w każdej sferze życia, a także podsuwać pomysły i użyczać odwagi, wiary, pewności siebie i jasności umysłu. Mogą pomóc zaspokoić także twoje potrzeby materialne i fizyczne, związane z pieniędzmi, czasem, zdrowiem i witalnością.

- Proś o wszystko czego potrzebujesz.

- Zamiast narzekać poproś o pomoc.

- Poproś innych o pomoc.

- Powierzaj działanie innym.

- Korzystaj z pomocy innych.

- Poproś swoje anioły o pomoc we wszystkich sprawach, małych i dużych.

CEL ŻYCIOWY

„Celem twojego życia jest służba przynosząca wiele radości tobie i innym. Nie kłopocz się szukaniem swojego celu. Zamiast tego poświęć się jakiemuś zadaniu, a wtedy twój cel spełni swoją rolę.”

Ta karta przypomina, że musisz walczyć o odkrycie swego celu życiowego. Nie martw się o to, jak zarobić pieniądze, wykonując jakąś istotną pracę. Nie zajmuj się rzucaniem czy podejmowaniem jakiejś pracy, ale podążaj za swoimi pragnieniami, talentami i pasjami, koncentrując się na radości, którą w ten sposób przyniesiesz sobie i innym. Nie musisz jednoznacznie określać swojego celu życiowego. Stanowi on proces, a nie kategorię.

- Wszelkie zmartwienia o pieniądze i pracę przekaż Bogu i Aniołom.

- Idziesz właściwą drogą, która zaprowadzi cię do twojego celu życiowego.

- Realizuj swój cel krok po kroku, a wszelkie obawy dotyczące przyszłości przekaż aniołom.

- To czym zajmujesz się obecnie, stanowi część twego celu życiowego.

nitka

Przesłanie na relację:

MARZENIE

„Łatwiej usłyszysz nasze przesłania, jeśli będziesz regularnie marzył. Odpręż się, otwórz umysł i pozwól myślom swobodnie płynąć. Obserwuj swoje uczucia, wizje i pomysły, tak jakbyś oglądał film. Oto źródło kreatywności.”

Anioły zesłały ci tę kartę, ponieważ chcą, żebyś był otwarty na nowe idee. Oddawanie się marzeniom jest bardzo ważne, bo stanowią one źródło inspiracji i wspaniałych pomysłów. Nie próbuj niczego wymuszać. Po prostu idź za naturalnym tokiem myśli, które otworzą przed tobą nowe perspektywy. Zapisuj swoje pomysły w specjalnym dzienniku i proś anioły, by wskazały ci, co masz robić, żeby te marzenia zrealizować. Kiedy otrzymasz wskazówki, nie zwlekaj z działaniem.

- Bądź otwarty na nowe możliwości.

- Pozwól sobie na wielkie marzenia.

- Nie bój się odprężyć i pozwól sobie na więcej luzu.

- Spróbuj czegoś nowego, co zawsze chciałeś zrobić.

- Urządź burzę mózgów – sam lub z innymi ludźmi – żeby znaleźć jak najwięcej nowych pomysłów.

;(

dziękuje bardzo <buziak>

Ismena

nitka, co to za smutek? Nie martw się, będzie dobrze :)

nitka

nie wiem czy bedzie , a nawet jesli tak to na chwile , czuje sie taka tym zmęczona , nie mam siły i odwagi nic zmieniec , a własciwie nie wiem jak ;(

Ismena

A partner? co on o tym wszystkim sądzi, jakie jest jego podejście? Wiesz, nikogo nie można zmusić do miłości, ale jeżeli jesteście razem długo, to może to co się obecnie między Wami dzieje, to chwilowy kryzys? Spróbujcie porozmawiać, rozmowa jest dobra na wszystko :)

nitka

nic z tego kochana , z nim nie ma rozmowy :( jest bardzo wybuchowy , nie wiem czy to kwestia charakteru , choroby, co jakis czas to powraca :( ... nie wiem ... próbowałam wszystkiego co mogłam , jak jest ok jest super , fajnie sie układa ale potem wszystko od nowa ;( ja bardzo go kocham ale ile moge znosic to wszystko

Ismena

To rzeczywiście w takim razie nieciekawie to wygląda. A on wie, że tym sposobem Cię rani, sprawi przykrość? Może uważa, że Ty przyzwyczaiłaś się do jego zachowania, nie sprzeciwiasz się temu jak postępuje. Jak zacznie się ten dobry okres, to może powiedz o swoich obawach, wyznaj co Cię martwi, boli, sprawia przykrość. Gdy przedstawisz sprawę w miarę jasno może będzie pomału się zmieniać? :)

nitka

Wie , ale jak mówi musi myslec wówczas o sobie (w tym złym okresie) bo musi sie zresetowac ...ma wówczas w nosie co ja mysle czuje chce jest on i jego swiat

zadne wczesniejsze plany, uzgodnienia , załozenia nie maja znaczenia w szystko ma gdzieś - jak np teraz wakacje , nie wiem czy pojedziemy czy nie mimo ze wszystko załatwione , wszystko zalezy czy mu rzejdzie i czy zechce ! tyle , ja wiecznie w niepewnosci nie moge nigdy niczego byc pewna bo nie wiem czy jemu akurat wówczas nie odbije <bezradny>

Ismena

To rzeczywiście nie jest fajnie, ale mimo to raczej powinnaś z nim rozmawiać i tłumaczyć o co chodzi. Przecież równie dobrze, Ty mogłabyś mieć w nosie jego humory, z czego on pewnie nie byłby zadowolony.

Sonia

Witaj Ismenko :)

ja też poproszę o przesłanie, na pracę oraz finanse, do końca sierpnia.

pozdrawiam i dziękuję.

dane prześlę na pv.

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

Ismena
Witaj Ismenko :)

ja też poproszę o przesłanie, na pracę oraz finanse, do końca sierpnia.

pozdrawiam i dziękuję.

dane prześlę na pv.

Przesłanie na pracę:

PRAWO PRZYCIĄGANIA

„Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na twoją prośbę, z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyższych częstotliwości.”

Poprzez tę kartę anioły przypominają ci, że dzięki prawu przyciągania możesz poprawić sytuację, o którą pytasz. Skargi i zmartwienia przyciągają jeszcze więcej tej samej energii, więc wznieś swe myśli na wyższy poziom (z pomocą aniołów), żeby zaczęły przyciągać to, czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja już została uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Poczuj wdzięczność, że w sferze ducha jest to już faktem, wykonując w ten sposób pierwszy krok ku sprowadzeniu tej sytuacji na poziom materialny.

- Myśl o tym czego pragniesz, zamiast zamartwiać się i narzekać.

- Wznieś się na poziom osoby, którą pragniesz przyciągnąć.

- Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej pociągają cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych. To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

Przesłanie na finanse:

DOSTRZEGAJ TYLKO MIŁOŚĆ

„Nie zwracaj uwagi na pozorne błędy, pomyłki i nieporozumienia. W każdym człowieku (także w sobie) dostrzegaj tylko miłość. Całkowite skupienie się na miłości przenikającej wszystko przynosi niewyobrażalne uzdrowienie”.

Tą kartą anioły przypominają, abyś spojrzał na siebie , innych i każdą sytuacje ich oczami. Kiedy koncentrujesz się na miłości, znika wszystko, co nią nie jest, tak jak włączenie światła powoduje rozproszenie ciemności. Proś anioły, by pomogły ci spojrzeć na świat z miłością.

Dodatkowe znaczenie tej karty:

- Nie zwracaj uwagi na osobowość i ego innych ludzi, ale w każdym dostrzegaj anioła (jeśli wydaje ci się to trudne, anioły mogą ci pomóc).

- Przebacz.

- Przekaż aniołom złość, cierpienie, osądy.

- Afirmuj swoje pragnienia, a nie obawy.

Sonia

o, jak ekspresowo, dziękuję za przesłanie :*

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

mgielka
witaj Ismenko

[dane usunięte]

Przesłanie na uczucia:

POPROŚ

„Poproś nas o pomoc w tej sytuacji, a my natychmiast zaczniemy działać w twoim imieniu. Podlegamy wielu prawom wszechświata, a jednym z nich jest zasada wolnej woli, która pozwala ci dokonywać własnych wyborów. Cierpliwie więc czekamy na twoją prośbę.”

Ta karta przypomina, żebyś częściej prosił swoje anioły o wsparcie. Mogą pomagać ci w każdej sferze życia, a także podsuwać pomysły i użyczać odwagi, wiary, pewności siebie i jasności umysłu. Mogą pomóc zaspokoić także twoje potrzeby materialne i fizyczne, związane z pieniędzmi, czasem, zdrowiem i witalnością.

- Proś o wszystko czego potrzebujesz.

- Zamiast narzekać poproś o pomoc.

- Poproś innych o pomoc.

- Powierzaj działanie innym.

- Korzystaj z pomocy innych.

- Poproś swoje anioły o pomoc we wszystkich sprawach, małych i dużych.

CEL ŻYCIOWY

„Celem twojego życia jest służba przynosząca wiele radości tobie i innym. Nie kłopocz się szukaniem swojego celu. Zamiast tego poświęć się jakiemuś zadaniu, a wtedy twój cel spełni swoją rolę.”

Ta karta przypomina, że musisz walczyć o odkrycie swego celu życiowego. Nie martw się o to, jak zarobić pieniądze, wykonując jakąś istotną pracę. Nie zajmuj się rzucaniem czy podejmowaniem jakiejś pracy, ale podążaj za swoimi pragnieniami, talentami i pasjami, koncentrując się na radości, którą w ten sposób przyniesiesz sobie i innym. Nie musisz jednoznacznie określać swojego celu życiowego. Stanowi on proces, a nie kategorię.

- Wszelkie zmartwienia o pieniądze i pracę przekaż Bogu i Aniołom.

- Idziesz właściwą drogą, która zaprowadzi cię do twojego celu życiowego.

- Realizuj swój cel krok po kroku, a wszelkie obawy dotyczące przyszłości przekaż aniołom.

- To czym zajmujesz się obecnie, stanowi część twego celu życiowego.

dziękuję ślicznie ;)))

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

basiałke 91

prosze o przesłanie aniołów żeby z moja pracą mi sie ułożyło i żebym wkońcu była szczęsliwa ze swoim chlopakiem

Mija

Witam :)

Proszę o przesłanie ogólne na miesiąc sierpień . [dane usunięte]

Pozdrawiam

Ismena
prosze o przesłanie aniołów żeby z moja pracą mi sie ułożyło i żebym wkońcu była szczęsliwa ze swoim chlopakiem

Przesłanie dla Ciebie:

ASERTYWNOŚĆ

„Tę sytuację można uzdrowić łagodnie i z miłością, tak jak prosiłeś, jednak wymaga ona również twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami. Szczerze przedstaw swój punkt widzenia, a my wesprzemy cię i natchniemy twe słowa siłą.”

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ pytałeś o sytuację, w której czujesz się prześladowany. Anioły mówią, że można ja rozwiązać jedynie dzięki jasnemu wyrażeniu własnych potrzeb i oczekiwań. Możesz być jednocześnie anielski i asertywny, jeśli będziesz prosił anioły o odwagę i przewodnictwo, gdy szczerze przedstawiasz swój punkt widzenia. Dzięki praktyce, życzliwa asertywność staje się łatwiejsza.

- Staw czoło tej sytuacji.

- Przeczytaj książkę o asertywności albo zapisz się na kurs.

- Zachowania agresywne lub pasywno-agresywne zastąp asertywnością.

- Rozwiąż konflikt dzięki uczciwości i miłości.

- Bądź szczery wobec siebie i innych.

- Ta sytuacja jest dla ciebie okazją do rozwoju osobistego i duchowego.

Ismena
Witam :)

Proszę o przesłanie ogólne na miesiąc sierpień . [dane usunięte]

Pozdrawiam

Przesłanie na sierpień:

NAGRADZAJ SIĘ

„Ostatnio dużo od siebie dawałeś, czas więc, żebyś i ty coś otrzymał. Znajdź chwilę, by się nagrodzić. Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbędna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii, nastroju i motywacji.”

Wylosowałeś tę kartę ponieważ nadszedł czas żeby na

grodzić się za własną ciężką pracę. Każdy potrzebuje nagrody, a ty nie jesteś wyjątkiem. Przyjemność doda ci energii, poprawi nastrój i podniesie motywację. Zainwestuj w siebie i znajdź dzisiaj czas dla siebie. Podaruj sobie jakiś upragniony przedmiot, wycieczkę czy zajęcie i zauważ, jak twoje wewnętrzne dziecko rozkwita radością dzięki poświęconej mu uwadze.

- Zrób sobie dzisiaj dzień wolny od pracy.

- Nie skąp sobie przyjemności.

- Zrównoważ dawanie i przyjmowanie.

- Pozwalaj sobie na przyjmowanie.

- Doceniaj wszystko co zrobiłeś.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...