Skocz do zawartości
Ismena

Przesłania Aniołów każdego dnia inne

Polecane posty

Ismena
Witaj Kochana Ismeno mogłabyś dać mi przesłanie na inna relacje niz ta poprzednio jestem ciekawa jakie wskazówki co do tej relacji moge otrzymać? proszeee <kwiatek> dane na prv wysle

Przesłanie na relacje:

SZCZĘŚCIE W NIESZCZĘŚCIU

„To co wydaje się być problemem, w rzeczywistości jest częścią odpowiedzi na twoje modlitwy. Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji, gdy wszystko się wyjaśni. Ufaj w moc niebiańskiej ochrony i nieskończoną mądrość, a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.”

Anioły zesłały ci tę kartę, żebyś mógł dostrzec błogosławieństwo ukryte pod pozorem wyzwania. Coś, co wydawało się utracone, musiało odejść, ustępując miejsca czemuś lepszemu. Nie mój się swojej przyszłości, lecz módl się i idz za swym głosem wewnętrznym, który przemawia do ciebie w postaci powracających uczuć, myśli, wizji i słów.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

- Jedne drzwi się zamykają, inne otwierają.

- Sposób w jaki zostaną spełnione twoje modlitwy zostaw Bogu.

- Porzuć potrzebę kontroli i przewidywania wyniku swej obecnej sytuacji.

- Ufaj.

Ismena
Witam,

chciałam ładnie poprosić o przesłanie na weekend , zaczynając od piatku wieczora

dziekuje Magda

<kwiatek>

Przesłanie na weekend:

CZEGO PRAGNIESZ

„Masz możliwość napisania scenariusza zgodnie ze swoimi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz , że jesteś gotowy i zasługujesz na spełnienie swych marzeń, natychmiast objawiają się w twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.”

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ czekałeś na jakiś sygnał z zewnątrz, który podpowie, co masz teraz zrobić. Anioły mówią, że odpowiedz masz w sobie. Zanim zaistnieją jakiekolwiek zmiany, musisz najpierw określić, czego chcesz. Znajdź czas na medytację nad swymi prawdziwymi pragnieniami i wiedz, ze zasługujesz na wszystko, co najlepsze, jak każdy człowiek.

Dodatkowe znaczenia karty:

- Stosuj afirmacje i pozytywne wizualizacje, żeby realizować swoje pragnienia.

- Wyraźnie określ, czego pragniesz.

- Porzuć wszelkie poczucie winy i lęk przed proszeniem o to, czego chcesz.

Ismena
Witam , chciałbym poprosić o przesłanie na poszukiwanie pracy bo jakoś mi nie wychodzi i może Anioły pomogą .[dane usunięte] . Pozdrawiam :)

Przesłanie na pracę:

PRZEWODNICTWO GODNE ZAUFANIA

„W odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałeś wspaniały pomysł. Możesz mu zaufać i bezpiecznie go realizować, wiedząc, że jesteśmy u twojego boku przez cały czas. Poproś o nasze wsparcie i bądź gotowy na jego przyjęcie zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie ci potrzebne.”

Otrzymałeś tę kartę ponieważ anioły chcą żebyś wierzył w swoje pomysły, bowiem stanowią one godną zaufania odpowiedz na twoje modlitwy. Będziesz wspierany podczas kolejnych etapów realizacji swoich zamierzeń, jeśli tylko będziesz stale prosił swoje anioły o wskazówki i przewodnictwo. Jeżeli poczujesz się niepewnie, poproś by dodały ci otuchy pod względem emocjonalnym, duchowym i materialnym.

- Nie martw się o szczegóły, bo stopniowo wszystko samo się ułoży.

- Zrób to!

- Twój pomysł jest wynikiem boskiego natchnienia.

- Możesz bezpiecznie dokonywać zmian i iść naprzód.

smutnamiss

Witam mogłabym prosić o przesłanie anielskie na miłość. [dane usunięte]

Ismena
Witam mogłabym prosić o przesłanie anielskie na miłość. [dane usunięte]

Przesłanie na miłość:

TWÓRCZY PROJEKT

„Twoja dusza pragnie wyrażać się twórczo. Podążaj za nami, a natchniemy twe życie artyzmem i kreatywnością. Twórcza ekspresja napełnia cię witalnością i ekscytacją, ponownie rozpalając w tobie pasję życia.”

Ta karta mówi, że potrzebujesz więcej możliwości twórczego wyrazu. Anioły podpowiadają ci, żebyś postarał się znaleźć ujście dla swojej kreatywności w pracy i w domu. Np.: pisz, graj na jakimś instrumencie, zajmij się rękodzielnictwem, maluj, szyj albo zmień wystrój mieszkania. Nieważne, czy twoje dzieła nadają się na sprzedaż, czy nie. Najważniejsze, żebyś pozwolił swojemu wewnętrznemu artyście cieszyć się swobodą twórczej ekspresji.

- Zajmij się ważnym projektem z rozpoczęciem którego dotąd zwlekałeś.

- Zapisz się na jakieś twórcze zajęcia, np. weź lekcje fotografii lub tańca.

- Cel życiowy i wyjątkowa praca pojawią się na twojej drodze dzięki wysiłkom twórczym, których obecnie nawet sobie nie wyobrażasz, więc nie zamartwiaj się tym, że nie wiesz na czym polega twój życiowy cel. Po prostu idź przed siebie.

smutnamiss

Dziękuje bardzo;) jestem w szoku akurat myślalam o czymś podobnym

Gość

Witam!:) Byłabym baardzo wdzięczna za przesłanie dotyczące kwestii przyszłości w uczuciach i sprawach zawodowych. Ukończone studia i ciągle zimne serce sprawiają, że czuję się jak na skrzyżowaniu dróg, zupełnie nie wiem w którą stronę i czy w ogóle mogę jeszcze wierzyć w prawdziwą miłość... [dane usunięte] Pozdrawiam serdecznie!! :)

Ismena
Witam!:) Byłabym baardzo wdzięczna za przesłanie dotyczące kwestii przyszłości w uczuciach i sprawach zawodowych. Ukończone studia i ciągle zimne serce sprawiają, że czuję się jak na skrzyżowaniu dróg, zupełnie nie wiem w którą stronę i czy w ogóle mogę jeszcze wierzyć w prawdziwą miłość... [dane usunięte] Pozdrawiam serdecznie!! :)

Przesłanie na uczucia:

DOSTRZEGAJ TYLKO MIŁOŚĆ

„Nie zwracaj uwagi na pozorne błędy, pomyłki i nieporozumienia. W każdym człowieku (także w sobie) dostrzegaj tylko miłość. Całkowite skupienie się na miłości przenikającej wszystko przynosi niewyobrażalne uzdrowienie”.

Tą kartą anioły przypominają, abyś spojrzał na siebie , innych i każdą sytuacje ich oczami. Kiedy koncentrujesz się na miłości, znika wszystko, co nią nie jest, tak jak włączenie światła powoduje rozproszenie ciemności. Proś anioły, by pomogły ci spojrzeć na świat z miłością.

Dodatkowe znaczenie tej karty:

- Nie zwracaj uwagi na osobowość i ego innych ludzi, ale w każdym dostrzegaj anioła (jeśli wydaje ci się to trudne, anioły mogą ci pomóc).

- Przebacz.

- Przekaż aniołom złość, cierpienie, osądy.

- Afirmuj swoje pragnienia, a nie obawy.

Przesłanie na sprawy zawodowe:

NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ

"Jesteś bezpieczny, a wszystko znajduje się pod doskonałą kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku. Dzięki myślom i uczuciom pełnym miłości sytuacja zostanie rozwiązana w najlepszy możliwy sposób i bez wysiłku.”

Anioły zsyłają ci tę kartę, ponieważ niepotrzebnie się zamartwiasz. Zmartwienie jest formą modlitwy, która przyciąga do ciebie to, czego nie chcesz. Powierz swoje kłopoty aniołom, bo naprawdę nie ma się czym martwic. Co więcej, twoje troski mogłyby wytworzyć samospełniającą się przepowiednię.

- Wszystko ma się znacznie lepiej, niż ci się wydaje.

- Poproś anioły żeby uwolniły cię od zmartwień.

- Szczęśliwy wynik jest nieunikniony.

- Unikaj martwienia się, żeby nie pozwolić negatywnym emocjom zdominować ciebie i całej sytuacji.

- Anioły są przy tobie i wszystko jest w porządku.

Aneta

Witaj, mogę poprosić o przesłanie na naukę dla mojego dziecka do czerwca ma 8 lat.

Aneta

Ismena
Witaj, mogę poprosić o przesłanie na naukę dla mojego dziecka do czerwca ma 8 lat.

Aneta

Przesłanie dla Ciebie:

NIEWINNOŚĆ

„Ukochany, w rzeczywistości każdy jest niewinny, bo nikt nie może zniweczyć doskonałości dzieła Bożego. Przekaż nam swoje jarzm, a złagodzimy jego ciężar. Przekaż nam swoje poczucie winy, złość i wstyd, zaciemniające twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.”

Wylosowana karta stanowi zapewnienie o niewinności samej sytuacji, jak i zaangażowanych w nią ludzi. Jeżeli trapi cię poczucie winy, powierz ją aniołom. Ze wszystkich uczuć poczucie winy ma najniższe wibracje, więc przyciąga to, co negatywne. Jeżeli kogoś o coś obwiniasz, ta karta przypomina, że dla uzdrowienia sytuacji powinieneś dostrzec wewnętrzną boskość tej osoby (nie musisz podtrzymywać relacji z kimś, komu nie ufasz, ale dla własnego dobra musisz oczyścić się z toksycznych myśli i emocji). Anioły proszą, żebyś uznał, iż wszystkie nieporozumienia były jedynie niewinnym błędem.

- Dostrzeż inny punkt widzenia.

- Przebacz sobie i porzuć żal.

- Przyczyną kłótni może być nieporozumienie.

- Szanuj wewnętrzne dziecko w sobie i w innych.

- Wyjdz poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.

maria

[dane usunięte]

Poproszę o przesłanie dotyczące miłości i sfery finansowej.

Gość

Witaj Ismeno,

poproszę przesłanie na relacje z przełożonym oraz ogólną na najbliższe dni(mam jakieś dziwne obawy).

Dziękuję

[dane usunięte]

Ismena
[dane usunięte]

Poproszę o przesłanie dotyczące miłości i sfery finansowej.

Przesłanie na miłość:

ZMIANA KIERUNKU

„Zmiany których doświadczasz zmierzają w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swojego serca na miłość i nasze przewodnictwo. Otaczamy cię ochroną teraz i w przyszłości, więc krocz swoją drogą ku upragnionym celom.”

Ta karta oznacza, że zaszły w tobie przemiany, które pozytywnie wpłynęły na zmianę kierunku twojego życia. Dawny styl życia przestał cię interesować i zauważasz , że coraz częściej zaczynasz unikać dotychczasowych znajomych, a twoje hobby już tak cię nie pociąga. Pragniesz życia i pracy, które lepiej będą pasowały do twoich nowych zainteresowań i pasji. Anioły towarzyszą ci w tych chwilach przemian. Zgodnie z Prawem Przyciągania, w twoim życiu pojawią się nowe wspaniałe sposobności i związki.

- Rozpoczynasz nowy etap swojego życia.

- Właśnie rodzi się nowy projekt.

- Możliwa jest ciąża, narodziny lub adopcja dziecka.

- Nowy element w twoim życiu jest dla ciebie błogosławieństwem, nawet jeśli w tej chwili nic na to nie wskazuje.

Przesłanie na sferę finansową:

MIAROWY POSTĘP

„Podziwiamy cię za postępy, jakie poczyniłeś, pamiętając o miłości podczas swoich codziennych zajęć. Wyrażnie widzimy, jak wzbogacasz świat swoimi myślami, uczuciami i aktami miłości.”

Wylosowałeś tę kartę jako zapewnienie, że czynisz miarowe postepy. Czasami bezlitośnie porównujesz się z innymi, stwierdzając, że powinieneś osiągnąć znacznie więcej. Spójrz jednak, jak daleko dotarłeś, jak dużo się nauczyłeś i jak wielu ludziom pomogłeś! Skup się na swoich postępach, zamiast wymagać od siebie doskonałości. Codziennie rób chociaż jeden mały krok prowadzący do realizacji ważnego dla ciebie przedsięwzięcia.

- Jesteś na właściwej drodze, nawet jeśli wydaje ci się że idziesz powoli.

- Wychwalaj światło, zamiast przeklinać ciemność.

- Doceniaj siebie.

Ismena
Witaj Ismeno,

poproszę przesłanie na relacje z przełożonym oraz ogólną na najbliższe dni(mam jakieś dziwne obawy).

Dziękuję

[dane usunięte]

Przesłanie na relację:

RADOŚĆ

„Radość jest najwyższą energią. To magiczne poczucie że wszystko jest możliwe. Jej źródłem jest wdzięczność z a dary, które niesie ze sobą każdy moment. Przyciąga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyższym poziomie.”

Wylosowałeś tę kartę jako przypomnienie, że źródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radości. Poproś anioły, żeby podpowiedziały ci co możesz zmienić, by wprowadzić więcej radości w życie własne i innych. Jeżeli czujesz się w jakiś sposób uwięziony lub prześladowany, anioły mogą złagodzić twoje brzemię. Radosne spojrzenie na świat przyniesie ci upragnioną swobodę, a wszystkie obowiązki zostaną spełnione.

- Porzuć albo uzdrów te części swojego życia którym brakuje radości.

- Odpowiedzią na twoje pytania jest wybór drogi, na której znajdziesz najwięcej radości.

- Realizując swoje cele porzuć obawy i skup się na odczuwaniu radości, tak aby twoje pragnienie już się spełniło.

Przesłanie na najbliższe dni:

ŚWIEŻE POWIETRZE

„Twoje ciało potrzebuje odpoczynku na świeżym powietrzu wśród drzew, roślin, kwiatów i trawy. Wybierz się dzisiaj na łono natury. Odsuń zasłony, otwórz okna i wpuść do domu świeże powietrze.”

Anioły zesłały ci tę kartę, bo potrzebujesz świeżego powietrza. Za długo siedzisz w domu, więc twoje ciało i dusza potrzebują tlenu. Otwórz okna w domu i w biurze, żeby je przewietrzyć, a potem sam wyjdź na zewnątrz i głęboko oddychaj. Jeżeli mieszkasz w mieście jak najszybciej wybierz się na wieś, żeby odetchnąć świeżym powietrzem, którego tak bardzo ci potrzeba. Hoduj rośliny w domu i w biurze, żeby zapewnić sobie stały obieg tlenu.

- Ćwicz na świeżym powietrzu.

- Złap trochę słońca albo pojedz gdzieś, gdzie jest bardzo słonecznie.

- Przebywaj wśród drzew i roślin.

- Odnów swoją więz z naturą.

- Wnieś trochę „świeżego powietrza” w zastałą sytuację lub związek.

Loka

Witaj Ismenko chciałam zapytać twoich kart o to jak bedzie wygladać moja relacja z moim znajomym w nowym roku akadeickim czy anioły podpowiedzą mi co zrobić, aby rozwinąć tę relalację? dane wysle na pw

Ismena
Witaj Ismenko chciałam zapytać twoich kart o to jak bedzie wygladać moja relacja z moim znajomym w nowym roku akadeickim czy anioły podpowiedzą mi co zrobić, aby rozwinąć tę relalację? dane wysle na pw

Przesłanie na relację:

ZAUWAŻAJ ZNAKI

„Tak, to niebiosa zsyłają ci różne znaki. Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra, monety i inne rzeczy, które mają przypominać że cię kochamy i że nigdy nie jesteś sam.”

Anioły zesłały ci te kartę, żeby pomóc zrozumieć znaki, które ostatnio otrzymałeś. Mogły to być pióra, monety, motyle, ptaki i inne powtarzające się wizje, przywodzące na myśl anioły, które celowo zesłały te znaki, by przypomnieć o swojej obecności przy tobie: o tym, ze cię chronią, kochają i prowadzą.

- Bliskie ci osoby w niebie pozdrawiają cię i zapewniają o swojej miłości.

- Zwracaj uwagę na powtarzające się znaki, bo potwierdzają one słuszność obranej przez ciebie drogi.

- Miej wiarę.

- Podążaj za znakami, bo prowadzą cię one ku najgłębszym pragnieniom twego serca.

SzklanyCzłowiek

Hej Ismeno :) Czy mogę zadać pytanie dotyczące opiekuńczego Anioła? Mam wrażenie, że stoi koło mnie całe życie Michał Anioł. Może karty anielskie by to potwierdziły jako przesłanie, że on rzeczywiście przy mnie jest? Jeśli nie mogę takiego zadać to moje pytanie brzmi: czy wstąpiłam już na moją ścieżkę przeznaczoną mi w tym życiu? Z góry bardzo dziękuję :)

[dane usunięte]

Gość

Chciałam zapytać jak potoczą się moje losy na studiach, czy kierunek, który wybrałam jest dla mnie odpowiedni, czy poradzę sobie w dalszym etapie i czy te studia zapewnią mi pracę? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję! [dane usunięte]

Ismena
dziekujeee bardzooo ;*

Bardzo proszę. Pozdrawiam :)

Ismena
Hej Ismeno :) Czy mogę zadać pytanie dotyczące opiekuńczego Anioła? Mam wrażenie, że stoi koło mnie całe życie Michał Anioł. Może karty anielskie by to potwierdziły jako przesłanie, że on rzeczywiście przy mnie jest? Jeśli nie mogę takiego zadać to moje pytanie brzmi: czy wstąpiłam już na moją ścieżkę przeznaczoną mi w tym życiu? Z góry bardzo dziękuję :)

[dane usunięte]

Witaj, jeżeli chodzi o przesłanie na pierwsze pytanie - mogę spróbować, ale nie wiem, czy wyjdzie coś konkretnego.

Przesłanie dotyczące Michała Anioła:

MARZENIE

„Łatwiej usłyszysz nasze przesłania, jeśli będziesz regularnie marzył. Odpręż się, otwórz umysł i pozwól myślom swobodnie płynąć. Obserwuj swoje uczucia, wizje i pomysły, tak jakbyś oglądał film. Oto źródło kreatywności.”

Anioły zesłały ci tę kartę, ponieważ chcą, żebyś był otwarty na nowe idee. Oddawanie się marzeniom jest bardzo ważne, bo stanowią one źródło inspiracji i wspaniałych pomysłów. Nie próbuj niczego wymuszać. Po prostu idź za naturalnym tokiem myśli, które otworzą przed tobą nowe perspektywy. Zapisuj swoje pomysły w specjalnym dzienniku i proś anioły, by wskazały ci, co masz robić, żeby te marzenia zrealizować. Kiedy otrzymasz wskazówki, nie zwlekaj z działaniem.

- Bądź otwarty na nowe możliwości.

- Pozwól sobie na wielkie marzenia.

- Nie bój się odprężyć i pozwól sobie na więcej luzu.

- Spróbuj czegoś nowego, co zawsze chciałeś zrobić.

- Urządź burzę mózgów – sam lub z innymi ludźmi – żeby znaleźć jak najwięcej nowych pomysłów.

Przesłanie, czy wstąpiłaś już na ścieżkę, która jest Ci przeznaczona?:

BĄDŹ ZE SOBĄ SZCZERY

„Spójrz w głąb swego serca, a dowiesz się, jaka naprawdę jest ta sytuacja. Możesz bezpiecznie przyjąć prawdę, bo wesprzemy cię i poprowadzimy przez niezbędne zmiany.

Możesz na nas liczyć – otoczymy cię opieką, użyczając odwagi i siły. Skup całą swoją uwagę na swoich prawdziwych pragnieniach, a przybędą do ciebie na skrzydłach aniołów.”

Ta karta oznacza potrzebę łagodnej konfrontacji, bo anioły wiedzą, że uciekasz przed swoimi prawdziwymi uczuciami. Prawdopodobnie boisz się, że jeśli szczerze przyznasz się do nich przed samym sobą, przytłoczą cię i zmuszą do wprowadzenia zmian, na które nie czujesz się jeszcze gotowy. Jednak anioły zapewniają cię, że uczciwe zmierzenie się z tą sytuacją jest najzdrowsze. Pomagają ci poradzić sobie z emocjami i związkami, a także udzielą wsparcia potrzebnego do wprowadzenia pozytywnych zmian. Przypominają jednak o konieczności skupienia całej uwagi na swoich pragnieniach, a nie na obawach, żebyś przyciągał do siebie tylko te pierwsze.

- Sytuacja ulegnie poprawie, kiedy odważnie się z nią zmierzysz.

- Zasługujesz na coś lepszego.

- Ufaj swoim uczuciom, nawet jeśli inni się z tobą nie zgadzają.

- Nie oddawaj swej mocy innym.

- Nie pozwól sobie utknąć w złudzeniu, że „tak to już jest”.

Ismena
Chciałam zapytać jak potoczą się moje losy na studiach, czy kierunek, który wybrałam jest dla mnie odpowiedni, czy poradzę sobie w dalszym etapie i czy te studia zapewnią mi pracę? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję![dane usunięte]

Droga Magdaleno, ja nie odpowiadam na pytanie, ja tylko wyciągam przesłania.

Przesłanie na pytanie, czy poradzisz sobie na studiach?:

PRAWO PRZYCIĄGANIA

„Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na twoją prośbę, z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyższych częstotliwości.”

Poprzez tę kartę anioły przypominają ci, że dzięki prawu przyciągania możesz poprawić sytuację, o którą pytasz. Skargi i zmartwienia przyciągają jeszcze więcej tej samej energii, więc wznieś swe myśli na wyższy poziom (z pomocą aniołów), żeby zaczęły przyciągać to, czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja już została uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Poczuj wdzięczność, że w sferze ducha jest to już faktem, wykonując w ten sposób pierwszy krok ku sprowadzeniu tej sytuacji na poziom materialny.

- Myśl o tym czego pragniesz, zamiast zamartwiać się i narzekać.

- Wznieś się na poziom osoby, którą pragniesz przyciągnąć.

- Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej pociągają cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych. To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

SzklanyCzłowiek

Bardzo dziękuję :):*

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...