Skocz do zawartości
  • 1
Ismena

Co sądzisz o forum?

Co sądzisz o forum?  

42 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co sądzisz o forum?

• Podoba mi się tutaj
      41
    • Forum mi się nie podoba
      4

Pytanie

Ismena

Co sądzicie o tym forum/użytkownikach/osobach, które tutaj wróżą? Macie jakieś zastrzeżenia, propozycje co można zmienić lub ulepszyć? czy wręcz przeciwnie wszystko jest dobrze, nic nie trzeba zmieniać?

Zapraszam do dodawania swoich opinii, w końcu to Wy - użytkownicy tworzycie, to forum, dlatego Wasze wypowiedzi są dla Nas, osób, które zarządzają/opiekują się forum, bardzo cenne :)

Polecane posty

• 0
Syrena

I ja się wypowiem:)

To forum to prawie pół mojego życia:D Niestety w ostatnim czasie miałam dość długą przerwę z powodów osobistych, ale (!) po powrocie cóż się objawiło moim oczętom!

Dużo zmian bardzo pozytywnych, przyszło sporo bardzo fajnych osób, przyjacielskie relacje.

Jestem zachwycona, dumna, że mam swoje miejsce na odchamienie się i dzielić spostrzeżeniami na tematy mnie interesujące. Dziękuje Wam za miło spędzany wolny czas ;*

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

• 2
ulus00003

Czytam czytam i czytam.suuuuper!!

• 2
bartek95

Jestem tu krótko ale od dawna zaglądam, bardzo podoba mi się to forum :)

• 1
Lady-Blue

To ja będę pierwsza :)

Jak dla mnie forum w tej postaci jest bardzo przyjazne dla użytkowników i co więcej jest przejrzyste - można łatwo się odnaleźć :)

Co do osób wróżących na forum to mam swoich faworytów :D wróżby Agiatis, Ismeny i Margity bardzo trafnie się sprawdzają, choć Ismena wróży rzadko.... szkoda, ale bardzo 'celnie'. Jeśli ktoś ma większy problem polecam Agiatis tak prywatnie, sama skorzystałam i na prawdę warto, jej pomoc i rady są bezcenne :)

Podsumowując, nie tylko forum jest przyjazne, ale można też tu znaleźć 'bratnie dusze' jak widać Tarot zbliża :D

• 1
Gość

Sądzę, że "podoba mi się" ;)

• 1
Nadia

Jestem tutaj dosłownie parę minut tak więc jak na razie nie wystawię swojej pełnej opinii, jednak tak ogólnie napiszę, że na pierwszy rzut oka nie jest źle. Plusem jest to, że mogę podzielić się swoją wiedzą, bo widzę dużo miejsca na to.

• 1
Karunia

Forum jest bardzo kolorystyczne i znajduję się tutaj wiele informacji, Jest tutaj duża uprzejmość dla użytkowników (aż miło :) )

Forum godne polecenia !!!

• 1
Kama

Jest tu bardzo wiele ciekawych informacji,nie wchodzilam dlugo z powodu braku czasu,przejrzalam tak na szybkiego nowe tematy i po prostu nie moge sie doczekac kiedy spokojnie usiade i poczytam.Panuje tu tez przyjazna atmosfera,dobry stosunek do takiego zwyklego pogubionego czlowieka...nie wszedzie tak bylo.Bardzo dobrze sie tu czuje.Pozdrawiam wszystkich ktorzy tworza to forum i dziekuje :)

• 1
Margo

Bardzo mi się podoba na forum

Ciekawostką są książki,które można zrecenzować i przez to stać się ich właścicielem

Ukłony dla administracji za wprowadzenie takich innowacji

• 1
Ewelina

Na pierwszy rzut oka forum świetne. Znalazłam mnóstwo tematów, które mnie ciekawią i z pewnością będę starała się tutaj bywać i pogłębiać wiedzę

• 1
Ismena

Bardzo dziękujemy za Wasze opinie :)

• 1
maribel

Na forum jestem nowa, ale nie ukrywam, że podoba mi się ono. I nie piszę tego, aby się przypodobać, zapunktować, ale dlatego, że tak jest naprawdę. Widać, że forum się rozwija, wiele tutaj jeszcze nie ma, co wydaje się byc świetne dla osób, które lubią i chcą dzielić się swoją wiedzą. A wiele osób właśnie takich miejsc szuka.

• 1
MonikaAbya

Forum jest przyjemne dla oczu :)

Pozdrawiam MonikaAbya :)

• 1
Gość

Bardzo mi się tutaj podoba, tylko za mało się tu dzieje :D

• 1
Ismena
Bardzo mi się tutaj podoba, tylko za mało się tu dzieje :D

Co masz na myśli?

Jak dla mnie, to dobrze, że nie ma tutaj osób, które chciałaby zakłócić spokój

• 1
Ismena

Nemesis+ a co stoi na przeszkodzie, abyś Ty coś napisała, dodała nowego?

Poza tym, są jeszcze tematy, na które nikt nie odpowiedział albo tematy, w których toczyła się dyskusja - wystarczy coś tam napisać i je odświeżyć.

Dla chcącego nic trudnego, a wymagać i narzekać, to ja wiem, że jest bardzo łatwo.

• 1
Karolina

Ismeno nie denerwuj się, to taka choroba forumowa narzekanie i zauważyłam, że coraz częściej :)

• 1
zorianna

Podoba mi sie tutaj, poniewaz panuje kultura wypowiedzi. Nie ma wyzwisk, czy ublizania innym. Na innych forach niestety to jest dosyc powszechne zjawisko.

• 1
Ismena
Co sądzicie o tym forum/użytkownikach/osobach, które tutaj wróżą? Macie jakieś zastrzeżenia, propozycje co można zmienić lub ulepszyć? czy wręcz przeciwnie wszystko jest dobrze, nic nie trzeba zmieniać?

Zapraszam do dodawania swoich opinii, w końcu to Wy - użytkownicy tworzycie, to forum, dlatego Wasze wypowiedzi są dla Nas, osób, które zarządzają/opiekują się forum, bardzo cenne :)

Postanowiłyśmy odświeżyć ten temat. Ponownie zadam pytanie: Macie jakieś zastrzeżenia, propozycje co można zmienić lub ulepszyć? czy wręcz przeciwnie wszystko jest dobrze, nic nie trzeba zmieniać?

Niedawno, forum nieco się zmniejszyło, w większości zostały karciane tematy. Mam świadomość, że to nie każdemu może odpowiadać, właśnie dlatego tutaj można zgłaszać różne swoje propozycje. Chcemy, abyście czuli się tutaj dobrze :) Jeżeli czegoś nie ma, zawsze można to stworzyć. Jednak pamiętajcie, że forum tworzą użytkownicy i tak naprawdę tylko od Was zależy jakie to będzie miejsce :)

• 1
Essa

Na chwilę obecną forum wydaje mi się przejrzyste, nic bym nie zmieniała, jedynie szkoda, że mało osób udzielało się w wątku z wahadełkiem (ćwiczenia). Może znów wątek ruszy kiedyś, jak będzie zapotrzebowanie.

• 1
Marika

To i ja coś napiszę. Według mnie w ogóle strasznie mało osób w każdym temacie się udziela <bezradny>

• 1
Essa
To i ja coś napiszę. Według mnie w ogóle strasznie mało osób w każdym temacie się udziela <bezradny>

Tak, to daje się zauważyć, od czasu kiedy forum kartylosu.cba posypało się i nie udało się odzyskać niektórych danych, ciągle walczymy, by forum wróciło do dawnej świetności. Obecnie jestem tutaj rzadziej i udzielam się mniej ze względu na ilość obowiązków zawodowych, na najbliższe miesiące nie widać, bym ich miała mniej niestety. Czuję też lekkie wypalenie tym, że wiele osób przychodzi tutaj po to, by coś dostać np. analizę czy wróżbę za darmo, a potem znika i pojawia się, jak jest książka czy nagroda do wygrania. To frustrujące. Mam jednak nadzieję, że będzie się pojawiało tutaj coraz więcej osób z taką wiedzą i doświadczeniem, jak Ty Mariko, bo dużo tutaj wnosisz od siebie, dajesz z siebie - pracy, wiedzy, energii, czasu - to się widzi :)

Administracja robi, co może, by było dobrze i coraz lepiej, ale Użytkowników się nie zmusi, by byli bardziej aktywni. Wiele zależy od nas. A życie w realu wciąż nas goni, coś kosztem czegoś...

• 1
llenadefe:)

Tak, to daje się zauważyć, od czasu kiedy forum kartylosu.cba posypało się i nie udało się odzyskać niektórych danych, ciągle walczymy, by forum wróciło do dawnej świetności. Obecnie jestem tutaj rzadziej i udzielam się mniej ze względu na ilość obowiązków zawodowych, na najbliższe miesiące nie widać, bym ich miała mniej niestety. Czuję też lekkie wypalenie tym, że wiele osób przychodzi tutaj po to, by coś dostać np. analizę czy wróżbę za darmo, a potem znika i pojawia się, jak jest książka czy nagroda do wygrania. To frustrujące. Mam jednak nadzieję, że będzie się pojawiało tutaj coraz więcej osób z taką wiedzą i doświadczeniem, jak Ty Mariko, bo dużo tutaj wnosisz od siebie, dajesz z siebie - pracy, wiedzy, energii, czasu - to się widzi :)

Administracja robi, co może, by było dobrze i coraz lepiej, ale Użytkowników się nie zmusi, by byli bardziej aktywni. Wiele zależy od nas. A życie w realu wciąż nas goni, coś kosztem czegoś...

O, zdecydowanie. W każdym założonym przeze mnie temacie o prośbę interpretacji mogłam liczyć na Twoją pomoc. Chwała Ci za to <brawo>

Ja staram się udzielać na forum, ale raczej w ogólnych tematach, bo wiedzy ezoterycznej nie posiadam :)

Fakt, tłumów tu nie ma ale może to ma też swoje dobre strony? Nie spotkałam się z chamstwem, jak na innych forach, niekoniecznie o tej samej tematyce.

Natomiast jeśli chodzi o poprzednie forum to nie jestem w temacie, nie było mnie tam.

Może z czasem się pozmienia i będzie lepiej, trzeba być dobrej myśli :)

• [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

• 1
Brigan

Wprawdzie nie jestem tutaj zbyt długo, ale pozwolę sobie na krótką wypowiedź. Forum bardzo przypadło mi do gustu: zarówno wizualnie (piękna kolorystyka i intuicyjne poruszanie się po tematach), jak i osobowo ( życzliwość i chęć dzielenia się wiedzą, a nie niepotrzebne kłótnie o palmę pierwszeństwa w krytykowaniu innych). Bardzo sobie cenię takie towarzystwo. W związku z tym na pewno się stąd nie wyprowadzę. :)

Wprawdzie ostatnio rzadziej tu pisałam, bo wisi mi nad głową niczym miecz Damoklesa pilna sprawa do wykonania "na wczoraj", ale z pewnością nadrobię. :D

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

• 1
Marika

Oj dziewczyny, dziękuję Wam, miło mi! :) Ja nic nadzwyczajnego nie robię, gdy mogę i mam jak to chętnie pomagam. A także nie ukrywam, że moje pisanie tutaj jest nastawione na pewien rozwój forum. Wiem jak ciężko jest prowadzić forum i że to głownie od użytkowników zalezy to jak i czy w ogole forum będzie istnieć, stąd też chętnie się tu wypowiadam. Od siebie dodam, że podoba mi się tutaj, mam spore pole, gdzie mogę się udzielać. Tylko to o czym pisałam wyżej, większe zainteresowanie nie ukrywam że byłoby lepiej odbierane i lepiej także pisałoby się wtedy nowe tematy tudzież odpowiedzi do nich. Im nas więcej tym weselej, prawda? ;)

Ja rozgraniczam forum ogolne od forum z wróżbami. To dla mnie dwa różne tematy. Tu robię podobnie. Niestety temat z wróżbami ich udzielaniem i pobieraniem jest obecny na każdym forum, gdzie tylko są wróżby. Ja bym się tym nie przejmowała, tak jest, będzie i zostanie. Zdecydowanie bardziej uwagę przykładam do innych działów dostępnych na forum.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.