Skocz do zawartości

Prośba o interpretację.


agu83

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Może przejdę do sedna. Poprosiłam koleżankę o rozłożenie dla mnie kart.

Zadałam pytania- chodziło o uczciwość partnera, jak mnie widzi.

Koleżanka dopiero uczy się kart i nie ukrywam, że chciałabym poznać zdanie osób, który mają dużą wiedzę. 

Byłabym ogromnie wdzięczna. 

Pozdrawiam serdecznie. 

332941961_171331809032070_2799150217595344120_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iwanek napisał:

Po pierwsze słabo widać karty. Więc miło byłoby wiedzieć co przedstawiaja. 

Po drugie czy to są dwa odrębne rozkłady? 

Rzeczywiście zdjęcie zrobione trochę na szybko. Kompletnie się nie znam ale postaram się odpowiedź najbardziej rzetelnie. To jest jeden rozklad. Dwie karty z boku to są jakby kapłanki i jedna ma w ręku buławę a druga miecz i one były wybrane jako dodatkowe do rozkładu. Koleżanka mówiła, że są jakby radą od kart. Jeśli chodzi o rozklad to od lewej to kapłanka obok której jest paw, potem jest kapłanka i 9 mieczy potem jest diabeł. Te trzy kartu są odwrócone do góry nogami. Ostatnia to słońce. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam jakie to karty. Bardzo dziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tarocie mamy tylko jedna kartę Kapłanka. 

Mniemam więc że te karty rady to królowa buław oraz królowa kielichow. 

Zastanawia mnie jednak czy pierwsza karta w rozkladzie to jak powiedziałaś faktycznie kapłanka czy jest to może królowa Monet? 

Jak dokładnie brzmiało pytanie? Karty te miały odpowiedzieć za równo na pytanie jak Cie widzi Pan oraz o jego uczciwość? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agu83 napisał:

Tak chodziło jak mnie widzi oraz o jego uczciwość. Zrobiłam zbliżenie na karty. Może to coś rozjaśni.Screenshot_20230309_114253_Gallery.thumb.jpg.3c3a2d3e96cc253c0ceebdaa9f59693e.jpg

Screenshot_20230309_114345_Gallery.jpg

Screenshot_20230309_114320_Gallery.jpg

Główną zasadą działu z interpretacjami jest najpierw dodanie własnej interpretacji. Jak Ty widzisz te karty lub jak koleżanka je widzi, bo chyba jakieś spostrzeżenia dała? Nawet jeśli jest początkująca, to coś raczej wie, skoro postanowiła kupić karty.  Warto od siebie coś napisać i dopiero wtedy prosić o interpretację inne osoby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej interpretacji nie dam ponieważ nie mam o tym pojęcia.

Koleżanka oczywiście powiedziała posiłkując się notatkami...stwierdziła np. że osoba z którą jestem jest zadufana w sobie, nastawiona na pieniądze, widzi nałogi, prostytucję, cielesność, że widać duże nastawienie na seks bez uczuć,  nie widzi z jego strony żadnych uczuć do mnie. Widzi za to wyrachowanie. Jednocześnie stwierdziła, że jest w stosunku do mnie uczciwy co akurat mi się kłóci z resztą interpretacji.  Stwierdziła również, że widzi agresję oraz uzależnienie od osób lub jakiejś osoby. I rada od kart żebym jak najszybciej zakończyła tą relację. 

Jeśli ktoś z Państwa byłby w stanie się do tego jakoś odnieść to będę bardzo, bardzo wdzięczna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...