Skocz do zawartości

Nasze myśli


Suhaila

Polecane posty

NASZE MYŚLI

 

Jaka jest zasada MYŚLI ?

Myśli a kontrola naszego życia.Wiecie już doskonale ,ale dla tych którzy dalej nie rozumieją postaram się wytłumaczyć.

Otóż Myśli posiadają moc sprawczą i wiele razy mi również to tłumaczono dlatego też doskonale Cię rozumiem gdy jest to dla Ciebie ciężkie do pojęcia.

Ale przypuśćmy ,że Ty -Ja -ktoś inny- Jedziesz sobie do pracy jak to codziennie bywa i już czujesz w sobie pewien niepokój gdyż możesz się spóźnić z powodu tego iż nie masz gdzie zaparkować swojego samochodu ponieważ zawsze jest zajęte .

Gdy nastawiasz się już z samego rana na to ,ze kolejny raz będziesz szukał parkingu to zapewniam cie ze tak będzie .

Dlaczego ? a dlatego ze sama to powodujesz czytaj -Myśli posiadają moc sprawcza .

Ty powinnaś zacząć już wcześniej jakby wizualizować - wyobrażać sobie swoje miejsce na parkingu dla twojego samochodu.

Tak powinno to się odbywać .

Zawsze myśl o dobrych rzeczach , sytuacjach.

 

Negatywne myśli

Dlaczego człowiek najbardziej co potrafi robić to negatywnie myśleć?

Dzieje się coś nie dobrego w naszym życiu , to my za wszelka cenę szukamy tego winnego prawda ..pierwsze słowa jakie najczęściej padają to -Przez niego mam kłopoty itd... dajesz podświadomości instrukcje do działania.

Trzeba zwraca uwagę a to co się mówi i myśli , pozytywne myśli przyciągają dobro , negatywne zło.

W naszym życiu jest jeszcze jedna zasada a może przestroga dotyczy to ludzi .

A mianowicie ; wielu z nas na swej drodze spotyka ludzi z problemami czy negatywnie nastawionymi do życia to pamiętajcie ze wszystko o czym myśli lub w co wierzy osoba źle lub wrogo nastawiona będzie miało żałosne konsekwencje dla jej otoczenia.

Ponieważ sposób myślenia ma ogromna , destruktywna siłę dlatego unikajcie złego myślenia o bliźnich.

Pesymiści to ludzie którzy przeszkadzają innym w osiągnięciu jakiegoś sukcesu w życiu.Dlatego kiedy spotykasz takiego człowieka uciekaj gdzie pieprz rośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba pomóc takiemu pesymiście wyjść z jego krainy ciemności bo jak nikt mu nie poda ręki to jak taki człowiek ma stać się optymistą

 

Dlatego według mnie niektórym ludziom należy podawać rękę i podnosić ich na duchu aby chociaż trochę ,,załapali" tego nowego dla nich optymizmu.

Później już sami,po przemyśleniu faktów i rad będą dążyli do tego aby osiągnąć większy optymizm <uśmiech><uśmiech>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Tylko, że są też ludzie, którzy mają swoją rację, wiedzą, że będzie źle i już. Nie przetłumaczysz. Jak najbardziej staram się zawsze takiej osobie przedstawić też pozytywy danej sytuacji, ale jeśli nie słucha i nawet nie próbuje inaczej spojrzeć to przepraszam, ale nie brne w to dalej. Wolę swoją energię spożytkować gdzie indziej, bo ile bym jej nie oddała nie będzie widać żadnego skutku, a i bywa, że czarnowidztwo się udziela. Staram się w każdej sytuacji dostrzegać dobra stronę. Wiadome, że nie zawsze wychodzi, ale nie mam potrzeby też zamartwiac się przez miesiąc, bo coś się nie udało, czy poszło nie tak jakbym chciała. Trudno, może będzie druga okazja, albo zupełnie inna lepsza. Zawsze jest wyjście, zawsze można pójść inna drogą, żeby poprawić swój byt. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
W dniu 2.08.2014 o 00:27, Suhaila napisał:

Ale przypuśćmy ,że Ty -Ja -ktoś inny- Jedziesz sobie do pracy jak to codziennie bywa i już czujesz w sobie pewien niepokój gdyż możesz się spóźnić z powodu tego iż nie masz gdzie zaparkować swojego samochodu ponieważ zawsze jest zajęte .

Gdy nastawiasz się już z samego rana na to ,ze kolejny raz będziesz szukał parkingu to zapewniam cie ze tak będzie .

Wiele razy pojawiały się takie myśli a jednak wolne miejsce parkingowe samo pojawiało się, ktoś akurat wyjeżdżał.

Chcę powiedzieć, że nie zawsze tak to działa.

Nasze nastawienie danego dnia jest zależnie od wielu czynników i ono, to zachowanie nie ma wpływu na to jak potoczą się wydarzenia aTylko jeśli byłabyś bardzo wpływową  osobą. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2022 o 15:40, Akarris napisał:

Wiele razy pojawiały się takie myśli a jednak wolne miejsce parkingowe samo pojawiało się, ktoś akurat wyjeżdżał.

Chcę powiedzieć, że nie zawsze tak to działa.

Nasze nastawienie danego dnia jest zależnie od wielu czynników i ono, to zachowanie nie ma wpływu na to jak potoczą się wydarzenia aTylko jeśli byłabyś bardzo wpływową  osobą. 

 

I jeszcze dodam, że jestem optymistą 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...