Skocz do zawartości

Zwiazek karmiczny i dług


Martyna23

Polecane posty

Witam serdecznie , pisze w sprawie mojej siostry i jej związku. Dopiero wchodze w temat numerologii. Chcialabym sie dowiedzieć czy to jest zwiazek karmiczny , czy oni musza odpracowac jakaś lekcję? Podam ich daty urodzenia 

Siostra 

26.08.1996r.

Partner 

28.11.2000r.

Prosze o poradę.  Chcialabym wiedziec cos na temat tego zwiazku i jego przyszłości.  Obie podejrzewamy ze jest to związek karmiczny a karma sie juz wypaliła. Zwiazek jest już na skraju rozpadu . 

Chlopak bardzo to przezywa a moja siostra mowi ze juz nie czuje nic ze wszysyko sie wypaliło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg numerologii jako takiej nie widzę tutaj karmy. Ale tak naprawdę, podobno z każdym człowiekiem jakiego spotykamy łączy nas karma. Jeśli jakas relacja jest naprawdę karmiczna i się kończy to nie znaczy, że karma się wyrównuje. Nie słyszałam okreslenia "wypala", to raczej nie o karmie :)

Skoro nic nie czuje, to niech z nim zerwie. Po co się męczyć? Gdyby ktos powiedział, ze ma lekcje do odrobienia w tym zwiazku, to by nadal z nim była? Z szacunku do niego i do siebie, skoro nic nie czuje, to finito i tyle, bez szukania drugiego dna. Numerologa to nie jest wyrocznia, a wskazówki, narzędzia. Chłopak ma karmę "0", w tym wcieleniu moze robić co zechce ;) Ma emocjonalne podejscie do zwiazków i obok siebie chce prawdziwej kobiety.  Jeszcze trochę czasu minie, zanim naprawdę dojrzeje :) Siostra za to tzw 1 próg ma w wieku 26 lat, chce rodzinnego faceta, na karmie ma stworzenie rodziny.

To tak w wielkim skrócie :)

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...