- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Napisane przez użytkowników forum, recenzje książek wydawanych przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii.
Recenzja książki Witamina B17 - lekarstwo na raka Autor: Peter Kern

"Witamina B17 Lekarstwo na raka"-recenzja książki

Jest mi bardzo miło,iż mogę zrecenzować książkę udostępnioną przez Studio Astropsychologii pod tytułem "Witamina B17 Lekarstwo na raka"

Książka powstała w 2008 roku w Niemczech. Oryginalna publikacja w języku niemieckim nosi nazwę ,,Krebs bekampfen mit Vitamin B17.Vorbeugen und heilen mit Nitrilen aus Aprikosenkernen" i została przełożona na język polski w 2013 roku przez Studio Astropsychologii.
Książka posiada papierową okładkę i liczy 164 strony. Autorem książki jest Peter Kern, niemiecki terapeuta medycyny naturalnej w Riedlingen nad Dunajem, który specjalizuje się w problematyce zatruć metalami ciężkimi oraz w naturalnych metodach leczenia chorób nowotworowych. Pan Kern jest również wykładowcą w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.
Petern Kern pisząc swoją książkę wyszedł ,,na przeciw" pacjenta i nie pozostawił go samemu sobie podając wszystkim chętnym osobom kontakt do siebie co uważam za bardzo miłe bo niewielu lekarzy, specjalistów udostępnia takie informacje.
Można się z nim skontaktować pod następującym adresem:
Peter Kern
Gabinet Medycyny Naturalnej
Schwabenstrasse 20
88499 Riedlingen
telefon +49 (0)73 71/92 39 28
e-mail: praxis@heilpraktiker-peter-kern.de

Kilka słów o treści
Książka została napisana przez autora pod wpływem bodźca, który sprawił, że zaczął on poszukiwać efektywnej, pozbawionej skutków ubocznych i naturalnej terapii chorób nowotworowych. Bodźcem tym był przypadek członka najbliższej rodziny autora. Rak skóry. Peter Kern został poproszony o poradę w tej kwestii i po przyjrzeniu się różnorodnym naturalnym terapiom doszedł do wniosku, że jedynym środkiem naturalnym,który posiada naukowe uzasadnienia jest właśnie terapia witaminą B17 zwaną potocznie amigdaliną, którą to zaczął on sam spożywać i ku jego zadowoleniu amigdalina przyniosła doskonałe rezultaty w walce z rakiem skóry. Autor na początku książki, zaraz po wprowadzeniu skupia się bardzo na historycznym postrzeganiu choroby zwanej rakiem. Genezę nowotworu opisuje poczynając od Starożytnego Egiptu i kończąc na czasach współczesnych.
Kolejne rozdziały natomiast zawierają bardzo dużo opisów z dziedziny chemii. Autor starał się przełożyć ten niezwykle trudny język chemiczny na język zwykłego laika tak, aby tekst był dla wszystkich zrozumiały.
Z książki nie dowiemy się za bardzo jak ma dokładnie wyglądać leczenie Witaminą B17. Nie ma żadnych dokładnych propozycji dotyczących żywienia pacjentów chorych na raka. W połowie książki możemy jedynie przeczytać o żywności bogatej w witaminę B17 a następnie mamy przedstawioną ścisłą dietę w przypadku chorób nowotworowych i tutaj są tylko wymienione produkty dozwolone i zabronione. W związku z dużym zamieszaniem,które wywołało odkrycie i stosowanie amigdaliny autor pokusił się również o zamieszczenie wyroków Sądu Administracyjnego w Hanowerze oraz opisał doniesienia brytyjskich mediów w postaci artykułów z czasopism i gazet. Całość książki kończy tzw załącznik, który znowu dotyczy genezy choroby nowotworowej.

Czy polecam tę książkę?
Dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu genezy choroby nowotworowej jak najbardziej TAK. Pomimo tego, iż książka nie zawiera przepisów,porad jak stosować dokładnie Witaminę B17 aby się wyleczyć warto ją przeczytać. Każdy pacjent powinien stworzyć sobie leczenie indywidualne dostosowane do swojego organizmu bo jak pisze autor każdy pacjent chory na raka osiąga punkt z którego nie ma już powrotu. Tym punktem jest moment od którego nie można się już cofnąć.Każdy pacjent chory na raka osiąga ten punkt wówczas gdy choroba nowotworowa zniszczyła już znaczącą liczbę organów niezbędnych do funkcjonowania. Nawet jeżeli komórki rakowe obumrą w wyniku podawania Witaminy B17 to pozostaje wciąż szkoda, której już naprawić się nie da. Podawanie witaminy B17 nie wywołuje żadnych skutków ubocznych ale po jej odstawieniu tkanka nowotworowa znowu zaczynała się powiększać. Rozpocznijmy leczenie zawczasu aby nie osiągnąć ,,Point of no Return"(punktu z którego nie ma już powrotu)!

Autorką zamieszczonej recenzji jest Mada, a książkę otrzymała od Wydawnictwa Studio Astropsychologii.
Książka może być pomocna , natomiast dieta wcale nie rokuje poprawy , oczywiście że najważniejsze są składniki jakie jemy ...zresztą każdy człowiek jest indywidualny . Co jest ważne przy takiej chorobie ,którą otrzymaliśmy ,a może nie otrzymaliśmy tylko zapracowaliśmy sobie w jakiś sposób. Po pierwsze trzeba uświadomić sobie dlaczego ta choroba powstała , to jest istotne . Wielu z nas sobie nie zdaje sprawy z tego ,że stres jest najgorszym czynnikiem zapalnym do powstania tej choroby. Jak już wiecie na ten temat coś nie coś wiem . Każda choroba jest wynikiem jakiegoś urazu , teraz my jako ten człowiek musimy być świadomi tego ,że sami doprowadziliśmy do powstania guzka ,czy innej choroby. Zatem potrzeba jest zmierzyć się z problemem , ale istotne jest aby od teraz już dziś przestać się lękać , ładować w siebie stres. Przyczyna i skutek; Większość ludzi zmaga się z problemem zazdrości czy braku wybaczenia ,a to krótka droga do powstania tej choroby . Statystyki są nieubłagane i szczerze powiem że gdy na mojej drodze postawiono tę chorobę raka ,poznałam wiele bardzo wiele młodych ludzi którzy zmagają się z rakiem. Co jest istotnego w walce a właściwie złe słowo walka , natomiast konfrontacja z chorobą , zdać sobie sprawę z powstania choroby , zmienić nastawienie , zostać myśliwym własnych myśli , stres odrzucić oraz pokochać siebie i tą chorobę .
Dario znasz zasadę -Bądź myśliwym własnych myśli ? Kiedy dopada Cię jakiś lęk , stań jak wryta i powiedz sobie NIE TO NIE MOJE DZIĘKUJĘ , zamień na pozytyw myśl.. nie ważne co to będzie ale zamień. Zobaczysz ile razy w ciągu dnia łapiesz się , jak prosta sztuczka potrafi w podświadomość zakodować nam pozytywy . Nie jest to od tak potrzeba czasu ale uda się :)
Związek

Witam- chciałabym moze sprecyzować pytanie (moze t[…]

Zabawa w skojarzenia

wycieczka - szkoła

Obliczę Twoje lata pustki

Mariko czy mógłbyś sprawdzić czy dobrze obliczyłam[…]

Mam pytanie jako cwiczaca Ten horoskop na 2018r b[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb