Skocz do zawartości

Reinkarnacja.


patrycja.ciaj

Polecane posty

czy ktos probował huny do oczyszczenia z przykrych doswiadczen

Poczytaj o tej metodzie, bo moim zdaniem nie ma co łapać się wszystkiego, tym bardziej jeżeli czegoś nie znamy. Moim zdaniem często najprostsze sposoby są najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchu Wszechwielki, proszę oczyść moje uczucia, myśli, wypełnij lukę Twoją wiarą, uczuciem, miłością.

 

Napełnij miłością każdy poziom, warstwę, obszar i aspekt mojej istoty zgodnie z wolą Boga.

 

Boże umiłowany, duchu miłości przejdź wszystkie pokolenia czasu i wieczności, uzdrawiając każde wydarzenie i jego części u źródła, Napełnij je światłem i prawdą!!!

 

Pokój Boga i miłość napełnia me serce ciało i duszę…

 

Odpuszczam i wybaczam każdej osobie, miejscu, okolicznościom i wydarzeniom, które przyczyniły się do tych myśli i uczuć.

 

chodzi o taką modlitwe od kahunow hawajskich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ostatnio poddałem się hipnozie do poprzednich wcieleń. Zapamiętałem 3 różne wydarzenia które pamietam. Dwa z nich zapisałem w notesie. Nie mam do końca pewności czy był to twór mojej bujnej wyobraźni czy rzeczywiście sceny z poprzednich wcieleń. Chętnie dowiedziałbym się z kart tarota kim byłem. Sam nie znam się na tym kompletnie, poza tym jaki układ kart zastosować. Sądząc po aktualnym życiu to aniołkiem nie byłem. Jeśli ktoś mógłby mi rozjaśnić w tej kwestii umysł, byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować z układem "krzyż celtycki" bez wyciągania kart w miejscach, mówiących o przyszłości

pytanie powinno być dość precyzyjne, określające to konkretne wcielenie, które cię interesuje (ostatnie, najważniejsze, to, w którym najbardziej narozrabiałeś, lub to, które ma znaczący wpływ na aktualne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma karty tarota, które mocno zaszły jakimś grzybem, wilgocią (nawet nie wiadomo czy są wszystkie). Jak pisałem nie wiem co jakie postacie/symbole oznaczają więc sam z tymi kartami miałbym słabą moc. Mam pewne teorie i zarys kim mógłbym być w ostatnim wcieleniu. Widziałem też wróżki rokładające karty w układzie A. Crowleya. Albo rozstawie karty, zrobię fotkę i ktoś odczyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2017 o 19:57, justynaeg napisał:

czy ktos probował huny do oczyszczenia z przykrych doswiadczen

 

Ja jak najbardziej. Chodzi o doświadczenia z innych wcieleń? 

W Hunie nie ma takiej koncepcji, jak reinkarnacja, bo w ogóle nie ma w niej filozofii, co nie znaczy, że kahuni nie wiedzieli o jej istnieniu. Po prostu Huna to wiedza techniczna, typu "know-how". Można używać jej na wiele sposobów, ale osoba musi poruszać się w granicach swojego doświadczenia.

Jeśli problem reinkarnacji jest tylko problemem teoretycznym, to stosowanie technik Huny może zaszkodzić, zresztą wszystkich innych - chodzi o "oczyszczanie innych wcieleń".

W Hunie nie ma wiary i nie ma wyznawców, pierwsza zasada to IKE -  świadomość. Musisz coś widzieć, żeby coś z tym zrobić. Żeby zrobić porządek z innymi wcieleniami za pomocą Huny musisz je poznać, np. przez wgląd jasnowidzący, za pomocą czakr, ciał subtelnych. A ponieważ jest to rzadko spotykane, lepiej nie próbować nic oczyszczać, bo tylko dodamy mentalnego i emocjonalnego, a potem fizycznego pomieszania.

"O czym nie można mówić, o tym należy milczeć" - Wittgenstein. O używaniu Huny do czegoś można mówić tylko wtedy, kiedy jest się o czymś przekonanym za pomocą naoczności, świadomości, a nie samych tylko przekonań, wierzeń i teorii.

To jak lekarz: musi zdiagnozować chorobę, widzieć ją, wtedy może np. operować. Chirurg nie przeprowadza operacji na abstrakcjach.

Wiedzy o reinkarnacji powinno się szukać, ale wiedza jest zaprzeczeniem dogmatu i wiary. Wiedza polega na krytycznym poznawaniu czegoś a nie przyjmowaniu za prawdziwe.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tez ogladalam kiedys takie filmy na yt, moze nawet i ten sam, wg mnie reinkarnacja istnieje i takie zdanie mialam juz od malego dziecka. Pamietam jak dorwalam sie do Internetu bedac w podstawowce i oszalalam ze szczescia, sprawdzanie drogi zycia, yt i filmiki o ufo, duchach, zyciu po zyciu..dobrze, ze zyjemy w takich czasach i mamy takie mozliwosci :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wierzę w reinkarnację Mam wrażenie, że pewne dusze się reinkarnują, a pewne nie bo np. mają się opiekować bliską osobą... być może same tego chcą. Czami mam wrażenie, że na swojej drodze spotykam osobą, która mam wrażenie iż znam od lat . Nie wiem jakaś bratnia dusza, czy coś pod ten deseń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...