Skocz do zawartości

Dusze osób zamordowanych


Syrena

Polecane posty

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z duszami osób zamordowanych ? Czy po śmierci zaznają spokoju czy jednak błąkają się po Ziemi w celu wyjaśnienia sytuacji? Czy nawiedzają swoich oprawców?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat mam swoje własne przemyślenia. Weźmy pod uwagę taki przykład idziesz wieczorem od znajomych zostajesz napadnięta, pobita aż umierasz. Co wtedy dzieje się z duszą? Jakie emocje zostają u niej wywołane? Odpowiedź a) ok stało się to był mój czas. Odpowiedź b) co się stało, dlaczego, kto mi to zrobił?. I teraz według mnie zaczynasz błąkać się po ziemi szukać wyjaśnień. Dlatego, że jeżeli nie zaznasz spokoju, a tobą będą targały dramatyczne przeżycia z czasu zgonu. To przejście na tamten "świat" będzie nie możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inaczej to widzę. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale... każda dusza wybiera sobie określone życie i w porozumieniu z innymi duszami ustalają kto i jak komu pomoże. Taki plan zostaje spisany, rozumiem że nie ma jednej scieżki a kilka możliwości. Zatem, to że ktoś kogoś zabił mogło być częścią tego planu i nie będzie żadnej mściwości czy błąkania się i szukania zemsty.

Dusza nie przechodzi od razu, może tu zostać dzień lub kilka bardziej żeby być z bliskimi.

Ja tak o tym myślę.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...