Skocz do zawartości

jak myślicie, jak wygląda dusza?


frauka

Polecane posty

  • 1 month later...

Wierzę, że każdy z nas ma duszę, nawet przychylam się do ideologii jednego z ekspertów medycyny, który badał ciało człowieka przy agonii i tuż po zgonie, stwierdzając spadek masy o 21 g. Bardzo fascynujący materiał, polecam ;)

Na uczelni mam taką "mądrą" wykładowczynię, która musiała się pochwalić nam, że nie wierzy w ludzką duszę, Boga, równowagą do jej poglądów było stwierdzenie, że jej pies 'umarł', taki doktorat jak i jej poziom inteligencji, czyli marginalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Wyobrażam sobie duszę jako malusi punkcik świetlny, pewnie w jakimś filmie to widziałam ;) Szczerze wierzę, że dusza istnieje. Uważam, że dusza ewoluuje i dopiero z kolejnym, wyższym wcieleniem zyskuje pełną sprawność, stąd takie bogactwo ludzkiego życia wewnętrznego, tyle myśli i uczuć w odróżnieniu od pozostałych żywych organizmów. Może każde żywe stworzenie ma duszę tylko na różnym stopniu rozwoju? Kolejne wcielenia, kolejne lekcje w tym długi karmiczne, pozwalają duszy na rozwój. Wierzę również w to, iż gdy dusza osiągnie maksimum swoich możliwości, swoistą dojrzałość, funkcjonuje wtedy poza wszelkim ciałem, jest po prostu duszą. Wszechświat jest tak ogromny, może gdzieś jest Planeta Dusz, gdzie wszystkie dusze które dojrzały żyją sobie w wiecznej szczęśliwości :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wszechświat kryje wiele tajemnic... myślę, że istnieje wiele planet, o których nie mamy pojęcia ;)

polecam do przeczytania książkę R. Monroe "Podróże poza ciałem".

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapiszę sobie tytuł i w wolnym czasie chętnie poczytam.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Podobno dusza może wyglądać dowolnie - w snach zmarli zazwyczaj ukazują się w momentach swojej "świetności" za życia - jako młodzi, ładnie wyglądający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dusza z pewnoscią jest czymś pięknym, ciepłym, jest dobrem i miłoscią!

 

Dobrze by bylo gdyby tylko tak....ale nie ma dobra bez zla.nie ma ciepla bez zimna.i nie ma tylko dobrych dusz.... niestety....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Dnia 13.04.2017 o 11:06, Syrena napisał:

Każdy ma inne wyobrażenie duszy jak już ktoś tu wspomniał. Dla mnie dysza przypomina obłoczek, takł mgiełkę;-)

 

mam to samo, ale jak jest naprawde nie wie nikt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym filmie https://kartylosu.pl/topic/1606-wędrówka-dusz/ dr M. Newton zaznacza, że kolor duszy to nie to samo co aura, którą mamy jako ludzie.

 

Cytat

Każda dusza emanuje wibrac­jami o określonym kolorze, który ujaw­nia poziom jej roz­woju: ter­apeuta wyróżnił ich sześć, ale ist­nieją i wyższe, jed­nak ich przed­staw­iciele nie inkar­nują już na Ziemi. Młode dusze świecą mleczno­bi­ałą barwą, a bardziej zaawan­sowane kole­jnymi kolorami spek­trum, aż po fio­let. Każda dusza ma swe wieczne imię — indy­wid­u­alną syg­naturę wibracyjną.

źródło: http://www.nieznanyswiat.pl/13-aktualnosci-ns/1802-niebieskaspolecznosc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...