Skocz do zawartości

Znamiona na ciele


Sara

Polecane posty

Słyszałam ciekawą teorię na temat znamion: Znamiona na ciele określają miejsce w które, w poprzednim życiu zostaliśmy zranieni i przez to ponieśliśmy śmierć. Czyli gdy ktoś ma znamię na szyi może to oznaczać ze w poprzednim życiu został ugodzony mieczem/nożem w szyje albo strzałą i poniósł śmierć. To samo w przypadku znamiona na brzuchu, boku, czy plecach.

 

Wiecie coś na ten temat?

Przyznam że jestem zainteresowana

 

 

Znalazłam ten fragment, gdyby ktoś miał książkę "Bliscy nie odchodzą" S.Brown to rozdział zaczyna się na 126 stronie.

 

[...] Kolejną sferą, która została niedawno wydobyta na światło dzienne, są fascynujące studia nad znamionami. Podziękowania za moje zainteresowanie zagadnieniem, czy rzeczywiście znamiona mogą mieć jakieś znaczenie, należą się znajomemu neurobiologowi, którego ciekawość i zamiłowanie do badań są równie nienasycone jak moje. Był on przekonany, że znamiona nie zawsze są przypadkowe i nie są genetycznym trafem i bezowocnie starał się znaleźć związek pomiędzy nimi, a pewnymi wrodzonymi schorzeniami. Szczerze mówiąc, to aż do rozmowy z nim nie poświęcałam w taki czy inny sposób jakiejkolwiek uwagi znamionom. Lecz był tak święcie przekonany, że mają one znaczenie, iż zachęcił mnie do sprawdzenia, czy mogłabym odkryć jakiekolwiek tropy w tej sprawie, wykorzystując do tego odczyty i regresję reinkarnacyjne.

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gdy rozpoczęłam zgłębiać tematykę znamion, nie miałam skonkretyzowanych oczekiwań. Gdy następnego ranka poznałam mojego kolejnego poddającego się hipnozie klienta, byłam sceptyczką o otwartym umyśle. Nie jest dla mnie czymś niezwykłym zadać klientom podczas regresji reinkarnacyjnej pytania o poważne rany, jakich doznali, czy choroby, jakie przeszli w poprzednim życiu, jak również o szczegóły dotyczące ich śmierci. Lecz tym razem, gdy pod koniec sesji klient był w pełni "przebudzony", zapytałam, czy nie miał przypadkiem jakichś znamion, niezwykłych odbarwień skóry czy pieprzyków, z którymi się urodził. Potwierdził, to skinieniem głowy i pokazał mi brązowo-czerwone znamię na tylnej części prawej łydki, około ośmiu centymetrów pod kolanem. Gdy utkwiłam w nim wzrok, ten biedny człowiek odczytał, to jako spojrzenie przepełnione przerażeniem. Wymruczał jakieś przeprosiny dotyczące chudości swoich nóg i z zażenowaniem rozwinął z powrotem nogawkę spodni.

Gdy wyjaśniła, swoją reakcję i odtworzyłam fragment nagrania z jego sesji regresyjnej, by to potwierdzić, sam zaczął się przyglądać swojemu znamieniu z równym zdumieniem, co i ja. Podczas sesji opisał, jak to w poprzednim życiu wykrwawił się na śmierć z powodu zadanej nożem rany "z tyłu prawej nogi, pięć do ośmiu centymetrów pod kolanem". W tym samym miejscu, gdzie znajdowało się jego znamię.

Gdyby ten "przypadek"zdarzył się raz czy dwa, poinformowałabym mojego znajomego neurologa, że w kwestii znamion nie miałam więcej szczęścia niż on. Ale wielokrotnie powtarzałam ten sam eksperyment i dziewięciu na dziesięciu klientów rodziło się z jakimiś widocznymi znamionami, które dokładnie odpowiadały ranie z poprzedniego życia lub przyczynie tragicznej śmierci.

Pewna kobieta, której dłonie zostały odcięte w poprzednim wcieleniu w Salem podczas niewysławionej zgrozy polowań na czarownice, urodziła się w tym życiu z wyraźnymi, przerywanymi czerwonymi obwódkami wokół obu nadgarstków. Mężczyzna z odbarwieniem skóry znajdującym się na środku klatki piersiowej zmarł pod koniec XVII wieku, gdy włócznia przebiła napierśnik jego zbroi. Inny mężczyzna, powieszony w roku 1879 za kradzież konia, miał wyraźnie białe znamię na swojej szyi. dowody na to pojawiają się po dziś dzień, z taką częstotliwością, że z rzadka spotykam obecnie klientów, którzy nie noszą śladu poprzedniego wcielenia.

Patrząc z perspektywy czasu, nie wiem, czemu była to dla mnie, aż taka niespodzianka. W rozdziale czwartym omawiałam pamięć komórkową - zdolność naszych komórek do zachowywania wszelkiego rodzaju informacji z poprzednich żyć. Jest zatem jak najbardziej logiczne, że nasze ciała przenosiłyby pewne fizyczne dowody wywołujących urazy psychiczne lub śmiertelnych ran z poprzedniego życia. [...]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Słyszałam o tym i nawet w kilku książkach z tym się spotkałam. Mało tego niedawno trafiłam na stronę na której dzieci, które miały znamiona lub blizny opowiadały skąd one się wzięły na ich ciele. Opowieści głównie dotyczyły poprzedniego życia i w większości przypadków okazywalo się, że znamię obrazuje chcąakter śmierci jest swoistego rodzaju pamiątka po tamtym życiu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dosc ciekawe w takim badz razie ja musialam miec w zeszlym wcieleniu cos z noga bo mam znamie na lewej nodze od kolana po kostke ale to co wy piszecie jest bardzo interesujace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc ciekawe w takim badz razie ja musialam miec w zeszlym wcieleniu cos z noga bo mam znamie na lewej nodze od kolana po kostke ale to co wy piszecie jest bardzo interesujace

Przyjmując tą teorię, może w poprzednim wcieleni zostałaś zraniona mieczem albo okaleczona nożem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ciekawe, tez kiedys cos slyszalam na te temat, ale tak pobieżnie. Mam 2 dosyc widoczne pieprzyki na plecach, mysliscie ze to manifestacja obrazen po kulach z pistoletu z poprzedniego zycia/zyc? Co ciekawe dodam, ze moja mama ma rowniez dwa pieprzyki na plecach w podobnych miejscach do mnie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, runoutofbreath napisał:

Ciekawe, tez kiedys cos slyszalam na te temat, ale tak pobieżnie. Mam 2 dosyc widoczne pieprzyki na plecach, mysliscie ze to manifestacja obrazen po kulach z pistoletu z poprzedniego zycia/zyc? Co ciekawe dodam, ze moja mama ma rowniez dwa pieprzyki na plecach w podobnych miejscach do mnie.  

Co ciekawe ja tez mam na plecach pieprzyki moja mama nie posiada ,moje mlodsze siostry tez maja w tym samym  miejscuco ja ,siostra ma tez pieprzyk miedzy piersiami ja tez co najciekawsze moja siostrzenica ma taka sama ilosc pieprzykow co ja I tez na plecach teoria dziedziczne po kims z rodziny cos w tym jest ....ciezki temat

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Koniczyna napisał:

Co ciekawe ja tez mam na plecach pieprzyki moja mama nie posiada ,moje mlodsze siostry tez maja w tym samym  miejscuco ja ,siostra ma tez pieprzyk miedzy piersiami ja tez co najciekawsze moja siostrzenica ma taka sama ilosc pieprzykow co ja I tez na plecach teoria dziedziczne po kims z rodziny cos w tym jest ....ciezki temat

 

Ja mam na ogol bardzo duzo pieprzykow, ale te na plecach sa szczegolnie widoczne. Mam tez jeden maly nad ustami, wiem ze Paulina Moskalik wspominala cos o takim polozeniu pieprzyka na ciele, ale juz nie pamietam co..cos mi swita ze taki pieprzyk nad ustami a dokladniej gdzies nad kacikiem oznacza sklonnosci do flirtu czy cos z magnetyzmem? Natomiast odnosnie tych na plecach nie mam zadnych info..:( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieprzyk na czole – znak, że dana osoba posiada wiele talentów, ma artystyczną duszę;

pieprzyk na brwi – jeżeli znajduje się na prawej brwi, to znak, że czeka cię szybkie małżeństwo; jeżeli na lewej - to będziesz musiała troszkę poczekać na swojego ukochanego;

pieprzyk na nosie – zapowiedź powodzenia w sferze materialnej; tym osobom zwykle nie brakuje pieniędzy w życiu;

pieprzyk na ustach – charakterystyczny dla ludzi, którzy mają miłe usposobienie, dlatego też otaczają ich zwykle rzesze przyjaciół i znajomych; są oni jednak również często bardzo leniwi, mimo swoich zdolności intelektualnych; w przypadku mężczyzn pieprzyk na ustach jest oznaką niewiernego kochanka;

pieprzyk na uszach – opisuje osobę, która jest towarzyska i sympatyczna, ale i beztroska;

pieprzyk na policzku – dobry omen dla każdej osoby; wskazuje na pomyślność w życiu prywatnym i materialnym;

pieprzyk na brodzie – mają go osoby, którym wróżona jest sława i powodzenie;

pieprzyk na szyi – jeżeli ktoś ma znamię w tym miejscu to znak, że czekają go w życiu liczne sukcesy, będzie musiał jednak na nie ciężko zapracować; jednak zawsze w razie załamania i zwątpienia będzie mógł liczyć na swoich prawdziwych przyjaciół;

pieprzyk na ramieniu – zapowiedź ciężkiego życia;

pieprzyk na dłoni – posiadają go osoby, które mają liczne talenty i zdolności w różnych dziedzinach życia; zazwyczaj są to ludzie sukcesu

pieprzyk na nadgarstku – znak niesamowitej inteligencji i zdolności;

pieprzyk na piersi – jeżeli pieprzyk znajduje się na prawej piersi to znak, że daną osobę czeka trudne życie, w którym szczęście będzie przeplatało się z pechem; jeżeli pieprzyk jest umiejscowiony na lewej piersi to znak, że dana osoba ma trudności w podejmowaniu ważnych decyzji;

pieprzyk na żebrach – albo oznacza lenistwo albo duże poczucie humoru;

pieprzyk na plecach – charakteryzuje osoby szczere, romantyczne i namiętne;

pieprzyk na brzuch – zwykle mają osoby o trudnym charakterze, niezwykle uparte, takie, które lubią narzucać swoje zdanie innym;

pieprzyk na udzie – jeżeli znajduje się na prawym udzie to znak, że daną osobę czeka szczęście oraz pomyślność; jeżeli zaś jest umiejscowiony na lewym udzie to znak, że dana osoba może mieć w życiu problemy natury finansowej;

pieprzyk na stopie – zapowiedź sukcesów i wielu podróży.

 

 

Źródło: polki.pl

 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, runoutofbreath napisał:

 pieprzyk nad ustami a dokladniej gdzies nad kacikiem oznacza sklonnosci do flirtu czy cos z magnetyzmem? Natomiast odnosnie tych na plecach nie mam zadnych info..:( 

To może być związane z Marilyn Monroe i jej pieprzykiem, który był niejako jej znakiem rozpoznawczym. Jak wiadomo sama Marilyn była uważana za najseksowniejszą kobietę

Ponadto znalazłam coś takiego:

Pieprzyki pojawiają się na naszej skórze przez całe życie. Charakterystyczne znamiona kojarzone są z takimi osobami jak Marilyn Monroe, Cindy Crawford, Enrique Iglesias (do momentu aż go usunął). Czy pieprzyki mówią o tym, kim i jaka jesteś? Czy miejsce znamion na twarzy ma jakieś znaczenie?

Przyjrzyj się swojej twarzy i określ, gdzie masz pieprzyki.

Pieprzyki na środku czoła
Byłaś raczej zbuntowanym dzieckiem, a dziś uchodzisz za osobę kreatywną. Nie lubisz pracować dla kogoś i albo jesteś już swoim szefem, albo właśnie obmyślasz jakiś biznes.

Pieprzyki na nosie
Czyżbyś była trochę rozrzutna? Lubisz wydawać pieniądze, masz skłonności do ryzyka i hazardu. Jesteś też flirciarą. Masz też jakiś talent, który możesz przekuć w sławę lub zdobyć dzięki niemu władzę.

Pieprzyki na brodzie
Lubisz zmiany i nie znosisz stałego otoczenia, dlatego odważnie zmieniasz pracę, przemeblowujesz mieszkanie, wykupujesz kolejne bilety na podróże. Ciężko Ci usiedzieć w miejscu.

Pieprzyki na płatkach uszu
Jesteś sprytna i mądra. Masz udane życie rodzinne i grono bliskich przyjaciół, o których dbasz.

Pieprzyk a'la „Marilyn Monroe”
Znamię po lewej lub prawej stronie zaraz nad ustami symbolizuje sławę i uznanie.

Pieprzyk pod nosem
Znamię to przynosi szczęście rodzinne i poczucie spełnienia w życiu.

Pieprzyki na końcu brwi
Pieprzyk a skroni, w miejscu, gdzie kończy się brew szczęście, sukces i władzę. Jeśli uprawiasz sport, masz szansę na sukcesy. A jeśli pełnisz stanowisko kierownicze, to nie jest to dziełem przypadku.

Pieprzyki pod brwiami
Znamiona tuż pod brwiami sugerują jakieś kłopoty z bliskimi, problemy rodzinne i brak zrozumienia.

Pieprzyki pod oczami
Oznaczają nierozwiązane problemy z własnymi dziećmi, chęć zmiany innych osób… Lepiej odpuść.

źródło: kobieceinspiracje.pl

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, runoutofbreath napisał:

pieprzyk na czole – znak, że dana osoba posiada wiele talentów, ma artystyczną duszę;

pieprzyk na brwi – jeżeli znajduje się na prawej brwi, to znak, że czeka cię szybkie małżeństwo; jeżeli na lewej - to będziesz musiała troszkę poczekać na swojego ukochanego;

pieprzyk na nosie – zapowiedź powodzenia w sferze materialnej; tym osobom zwykle nie brakuje pieniędzy w życiu;

pieprzyk na ustach – charakterystyczny dla ludzi, którzy mają miłe usposobienie, dlatego też otaczają ich zwykle rzesze przyjaciół i znajomych; są oni jednak również często bardzo leniwi, mimo swoich zdolności intelektualnych; w przypadku mężczyzn pieprzyk na ustach jest oznaką niewiernego kochanka;

pieprzyk na uszach – opisuje osobę, która jest towarzyska i sympatyczna, ale i beztroska;

pieprzyk na policzku – dobry omen dla każdej osoby; wskazuje na pomyślność w życiu prywatnym i materialnym;

pieprzyk na brodzie – mają go osoby, którym wróżona jest sława i powodzenie;

pieprzyk na szyi – jeżeli ktoś ma znamię w tym miejscu to znak, że czekają go w życiu liczne sukcesy, będzie musiał jednak na nie ciężko zapracować; jednak zawsze w razie załamania i zwątpienia będzie mógł liczyć na swoich prawdziwych przyjaciół;

pieprzyk na ramieniu – zapowiedź ciężkiego życia;

pieprzyk na dłoni – posiadają go osoby, które mają liczne talenty i zdolności w różnych dziedzinach życia; zazwyczaj są to ludzie sukcesu

pieprzyk na nadgarstku – znak niesamowitej inteligencji i zdolności;

pieprzyk na piersi – jeżeli pieprzyk znajduje się na prawej piersi to znak, że daną osobę czeka trudne życie, w którym szczęście będzie przeplatało się z pechem; jeżeli pieprzyk jest umiejscowiony na lewej piersi to znak, że dana osoba ma trudności w podejmowaniu ważnych decyzji;

pieprzyk na żebrach – albo oznacza lenistwo albo duże poczucie humoru;

pieprzyk na plecach – charakteryzuje osoby szczere, romantyczne i namiętne;

pieprzyk na brzuch – zwykle mają osoby o trudnym charakterze, niezwykle uparte, takie, które lubią narzucać swoje zdanie innym;

pieprzyk na udzie – jeżeli znajduje się na prawym udzie to znak, że daną osobę czeka szczęście oraz pomyślność; jeżeli zaś jest umiejscowiony na lewym udzie to znak, że dana osoba może mieć w życiu problemy natury finansowej;

pieprzyk na stopie – zapowiedź sukcesów i wielu podróży.

 

 

Źródło: polki.pl

 

 

Ciekawe co pisza o naszych pieprzykach I jest w tym prawda a ja mam pieprzyk na lewej brwi cos w tym jest niesamowite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tego, co wyslalam raczej sie zgadza:

 

pieprzyk na czole – znak, że dana osoba posiada wiele talentów, ma artystyczną duszę; (mam, taki maly po lewej str)

 

pieprzyk na nosie – zapowiedź powodzenia w sferze materialnej; tym osobom zwykle nie brakuje pieniędzy w życiu; (zobaczymy...)

 

pieprzyk na szyi – jeżeli ktoś ma znamię w tym miejscu to znak, że czekają go w życiu liczne sukcesy, będzie musiał jednak na nie ciężko zapracować; jednak zawsze w razie załamania i zwątpienia będzie mógł liczyć na swoich prawdziwych przyjaciół; (jesli maja byc sukcesy to moge i ciezko pracowac, nawet by nie chciala zeby wszystko spadlo z niebo, bo wiadomo ze wtedy sie tego nie docenia..)

 

 pieprzyk na uszach – opisuje osobę, która jest towarzyska i sympatyczna, ale i beztroska; 

 

pieprzyk na plecach – charakteryzuje osoby szczere, romantyczne i namiętne;  

 

pieprzyk na brzuch – zwykle mają osoby o trudnym charakterze, niezwykle uparte, takie, które lubią narzucać swoje zdanie innym;  niestety musze sie przyznac, ze tak to prawda, ale pracuje nad tym. 

 

 

Wszystko to co moge zweryfikowac sie zgadza, jak jest u Was? 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, runoutofbreath napisał:

U mnie z tego, co wyslalam raczej sie zgadza:

 

pieprzyk na czole – znak, że dana osoba posiada wiele talentów, ma artystyczną duszę; (mam, taki maly po lewej str)

 

pieprzyk na nosie – zapowiedź powodzenia w sferze materialnej; tym osobom zwykle nie brakuje pieniędzy w życiu; (zobaczymy...)

 

pieprzyk na szyi – jeżeli ktoś ma znamię w tym miejscu to znak, że czekają go w życiu liczne sukcesy, będzie musiał jednak na nie ciężko zapracować; jednak zawsze w razie załamania i zwątpienia będzie mógł liczyć na swoich prawdziwych przyjaciół; (jesli maja byc sukcesy to moge i ciezko pracowac, nawet by nie chciala zeby wszystko spadlo z niebo, bo wiadomo ze wtedy sie tego nie docenia..)

 

 pieprzyk na uszach – opisuje osobę, która jest towarzyska i sympatyczna, ale i beztroska; 

 

pieprzyk na plecach – charakteryzuje osoby szczere, romantyczne i namiętne;  

 

pieprzyk na brzuch – zwykle mają osoby o trudnym charakterze, niezwykle uparte, takie, które lubią narzucać swoje zdanie innym;  niestety musze sie przyznac, ze tak to prawda, ale pracuje nad tym. 

 

 

Wszystko to co moge zweryfikowac sie zgadza, jak jest u Was? 

Jestem pod wrazeniem brak slow wszystko sie zgadza co do tych naszych pieprzykow a w szczegolnosci o tym na brwi I na plecach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka ciekawostka:

Niektóre zdobią naszą skórę od urodzenia, inne pojawiają się z wiekiem. Można je lubić lub nie, ale na pewno warto się im przyjrzeć. Zwłaszcza gdy poznajesz na plaży czarującego mężczyznę. Pod pretekstem nasmarowania olejkiem możesz zbadać umiejscowienie tych drobnych znamion na jego ciele. Dowiesz się, czy warto zacieśniać tę znajomość, czy lepiej… wiać, gdzie pieprz rośnie!

Górna część pleców. Solidny, odpowiedzialny i godny zaufania. Interesują go wyłącznie stałe związki,więc jeśli szukasz tylko flirtu, zmień cel.
Dolna część pleców. Skrajny pesymista i wieczny malkontent. Zawsze znajdzie coś, co może skrytykować, i dobry powód, żeby być nieszczęśliwym.
Bok. Wieczny optymista. Niczego nie bierze poważnie, niczym się nie przejmuje i nie martwi. Jeśli pieprzyków jest kilka, ten facet nigdy nie dorośnie.
Pośladek. Urodzony łowca i kolekcjoner zdobyczy. Uwodzenie i porzucanie traktuje jak sport wyczynowy, a uczucia kobiet ma… tam, gdzie i pieprzyk.
Udo. Chimeryczny, nieprzewidywalny, popada ze skrajności w skrajność. Rano kocha, po południu nienawidzi. Związek z nim to jak jazda kolejką górską.
Łydka. Ciągle jest w ruchu, lubi przebywać poza domem, podróżować i uprawiać sporty. Wszędzie czuje się dobrze i łatwo się przystosowuje do nowych sytuacji.

Czoło. Mała kropka to oznaka inteligencji, ale duże ciemne znamię świadczy o braku zmysłu praktycznego. Rzadko nawiązuje kontakt z ziemią, chyba że się potknie.
Okolice ust. Rozmowa z nim nigdy nie bywa nudna. Nie ma najmniejszego problemu z nawiązywaniem kontaktów. Niestety, nie tylko z tobą.
Nos. Można rzec, że ma nosa. Do ludzi, interesów i różnych świetnych okazji. Błyskotliwy, obrotny, potrafi zarobić duże pieniądze.
Biceps. Masz przed sobą silnego faceta, który będzie nosił cię na rękach. Wiele ciemnych pieprzyków świadczy jednak o skłonnościach do agresji.
Brzuch. Pieprzyk w okolicach żołądka to znak rozpoznawczy wielkiego smakosza. Jeśli jednak jest duży lub widzisz ich więcej, masz do czynienia ze zwykłym obżartuchem.
Narządy płciowe. Skoro zaszłaś aż tak daleko – już po ptokach. Bo to oznaka niezwykłej płodności. Mężczyźni z pieprzykiem w „tych miejscach” mają dużo dzieci.
Lewa pierś. Ma sporo do ukrycia. Ale na pewno nie wrażliwe serce. Raczej jego szybsze bicie, gdy w pobliżu pojawia się atrakcyjna kobieta. Co chwilę zmienia obiekt uczuć.
Prawa pierś. 85 kg kompleksów. Jeśli śmiesz mieć inne zdanie niż on, to nie masz tu czego szukać. Ale gdy będziesz go chwalić i podziwiać, zacznie jeść ci z ręki.
Kolano. Wskazuje na skromność i wiele przeszkód na drodze do sukcesu. Gość musi napracować się więcej, by osiągnąć to, co inni, rzadko bywa doceniany.
Stopa. Mocno stoi na ziemi i umie liczyć pieniądze. Jak by nie liczył, zawsze wychodzi, że jesteś mu coś winna. Pamiętaj – on nigdy nie daje nic bezinteresownie.
Lewa dłoń. Nie można mu ufać. Obieca ci jedno, a zrobi zupełnie co innego. I jeszcze będzie ci wmawiać, że białe jest czarne.
Prawa dłoń. Pracowity i zaradny. Złota rączka. Wymieni ci koło w samochodzie, wymasuje stopy… Oczywiście po pracy, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu.
 
Katarzyna Owczarek
Źródło: Wróżka nr 7/2013
  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znamiona mają bardzo dużo wspólnego z poprzednimi wcieleniami. M.in. kobieta która została powieszona, miała na szyi w aktualnym życiu czerwoną obręcz wokół szyi. Inna osoba miała czerwone ślady wokół nadgarstków co było skutkiem odcięcia dłoni w poprzedniej inkarnacji.

Aron Jasnowidz (polecam szczerze Jego kanał na YT) mówił że od dziecka miał rozedme płuc co jest skutkiem śmierci podczas I wojny światowej, przez zagazowanie. 

Pamięć komórkowa przechowuje takie informacje które właśnie objawiają się za pomocą znamion, czasami chorób na naszym ciele, w tym wymiarze, na Ziemi, w tej przestrzeni czasowej, jeśli oczywiście Dusza wybrała takie miejsce do "zaliczania" kolejnych klas w szkole życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ja mam dwa znamiona na lopatkach. Mniej wiecej na twj samej wysokosci. Myslicie ze ktos zadal mi dwa ciosy w plecy a moze mnie podwiesili na hakach :) hihihi ta druga opcja to raczej humorystycznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Pamiętam gdy z siostrą czytaliśmy o pochodzeniu znamion na ciele a potem robilysmy powrót do poprzednich wcieleń. I tak moja siostra ma duże znamię na nodze ale z odczytania poprzednich wcieleń zmarła po kontakcie z wodą (utopienie). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu słyszałem że wszystkie chorzenia jakie mamy teraz za życia  są w jakimś stopniu  wynikiem  ran które ponieśliśmy w  poprzednich wcieleniach.  

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...