Skocz do zawartości

Jak dotrzeć do swojego poprzedniego wcielenia?


Sara

Polecane posty

Tak jak w temacie jak można dotrzeć i odkryć swoje poprzednie wcielenie? Lub odkrywać je po kolei tak aby zachować ciągłość i obrazy z jednego wcielenia nie kolidowały z obrazami z innego wcielenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Za pomocą hipnozy i autohipnozy - te metody są najczęściej wykorzystywane w tym celu. Wydaje mi się, że odkrywanie w ten sposób przeszłych wcieleń pozwoli zachować ciągłość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 years later...
Dnia 26.03.2016 o 17:30, Marika napisał:

Można jeszcze spróbować medytacji.

 

czy masz na mysli jakies konkrene cwiczenia czy sadzisz ze tak poprostu przy regularnym cwiczenui medytacji i skupieniu na oddechu mozna miec jaks wizje, przeczucie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, runoutofbreath napisał:

czy sadzisz ze tak poprostu przy regularnym cwiczenui medytacji i skupieniu na oddechu mozna miec jaks wizje, przeczucie? 

Są specjalne nagrania, które mają pomóc w dotarciu do poprzedniego wcielenia podczas medytacji

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ismena napisał:

Są specjalne nagrania, które mają pomóc w dotarciu do poprzedniego wcielenia podczas medytacji

 

;oooooo

prosze powiedz, ze sa gdzies online 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

;oooooo

prosze powiedz, ze sa gdzies online 

Na pewno są :D

Wpisz w google np.: nagrania medytacyjne, poprzednie wcielenie. Podejrzewam, że i na Youtube coś dobrego znajdziesz

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ismena napisał:

Na pewno są :D

Wpisz w google np.: nagrania medytacyjne, poprzednie wcielenie. Podejrzewam, że i na Youtube coś dobrego znajdziesz

 

 

bede probowala, moze mi sie cos "objawi" ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, runoutofbreath napisał:

 

bede probowala, moze mi sie cos "objawi" ;p

Później poszukam, bo kiedyś miałam dosyć dobre nagranie, może znajdę ;)

W sumie można zrobić nowy temat, może ktoś ma jakieś sprawdzone nagrania i chętnie się podzieli

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2018 o 00:07, runoutofbreath napisał:

 

czy masz na mysli jakies konkrene cwiczenia czy sadzisz ze tak poprostu przy regularnym cwiczenui medytacji i skupieniu na oddechu mozna miec jaks wizje, przeczucie? 

Są książki które pomagają w dotarciu do przeszłych inkarnacji:

Atasha Fyfe - Twoje poprzednie wcielenia

Linda Backman -Ewolucja Duszy. Poznanie przeszłych wcielen sposobem na duchowe uzdrowienie.

 

Ogolnie osoby słabe psychicznie nie powinny się pchać w te rzeczy gdyż może wystąpić dodatkowa trauma i inne poboczne lęki.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mistiko napisał:

 

Ogolnie osoby słabe psychicznie nie powinny się pchać w te rzeczy gdyż może wystąpić dodatkowa trauma i inne poboczne lęki.

Zgadzam się. Nie każdy jest gotowy na przyjęcie wizji z poprzednich wcieleń. Nie zawsze byliśmy idealni i wykonywaliśmy wszystko dobrze. Może się okazać, że w którymś wcieleniu kogoś zabiliśmy albo potraktowaliśmy wyjątkowo brutalnie. Albo zobaczymy, że ktoś zachował się tak w stosunku do nas. A jeżeli teraz z tą osobą mamy dobre relacje, to szybko może się to zmienić... Dlatego, do powrotu do poprzednich wcieleń należy podejść bardzo odpowiedzialnie i przede wszystkim zadać sobie pytanie: Czy na pewno tego chcę? Jestem na to gotowy/a? 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wiele osób dowiedziawszy się skąd pochodzi dany problem, automatycznie usuwały go z podświadomości (czyli z pamięci duszy) czego skutkiem była poprawa jakości obecnego życia i wielka ulga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...