Skocz do zawartości

Życie po tamtej stronie


Margita

Polecane posty

Proponuję dyskusję na podstawie filmu, na początek dwa odcinki filmu „Nasz dom”, film fabularny na podstawie książki Chico Xaviera /medium/. Napisał on ponad 412 książek.

Po obejrzeniu tych dwóch odcinków zapraszam do dyskusji, jak wyobrażasz sobie życie po życiu, czy uważasz, że ten film może opisywać właśnie to jak myślisz.

Zapraszam.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-38aOvze4WA

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=e77KzrTO0rY

 

Jakie możemy dla siebie wyciągnąć z tego filmu wnioski?

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Film naprawdę wart obejrzenia!! Daje do myślenia, a na pewno zmienia pogląd na "tamten świat". Obejrzałam go już jakiś czas temu. Myślę, że wiele z tego co jest pokazane na filmie może się zgadzać. Można tylko gdybać <myśli>:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Miałam kiedyś znajomą jasnowidz była ratowniczka medyczna ,miała prorocze sny które sie sprawdzały często sniły jej sie dusze ludzi zmarłych w miastach takich jak my mieszkamy ,mieli domy auta prowadzili normalne życie tylko bez nas żyjących z rodzinami które odeszły wcześniej czy to sen czy faktycznie tak jest przekonamy sie wszyscy kiedyś:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ciekawie ;) Bo na przyklad ktoś zaciera ręce "o, już nie bedzie mnie ta ciotka dręczyć, odeszła", a tu sam umiera i dalej ta ciotka jest obok i go wkurza ;)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Myślę że po śmierci już nie ma czegoś takiego jak rywalizacja czy wyścig szczurów. Głównie liczy się miłość, braterstwo, dusze darzą się sympatią i inne wartości są tam wyznawane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Myślę, że po śmierci widzimy całe nasze życie, które nam upłynęło. To jakby retrospekcja i pokazanie co się naprawdę wydarzyło. Potem następuje osąd gdzie mamy się udać czy do nieba czy w inne miejsce(zastanawiałam się zawsze w jakie ??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Miałam kiedyś znajomą jasnowidz była ratowniczka medyczna ,miała prorocze sny które sie sprawdzały często sniły jej sie dusze ludzi zmarłych w miastach takich jak my mieszkamy ,mieli domy auta prowadzili normalne życie tylko bez nas żyjących z rodzinami które odeszły wcześniej czy to sen czy faktycznie tak jest przekonamy sie wszyscy kiedyś:)

 

To musi być bardzo ciekawe doświadczenie mieć takie sny, ciekawe czy były w nich jakieś konkretne przesłania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...