- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

przez Mandira
nie chce mi się żyć !!!!!! nie mam dzieci, rodziny, więc co mnie trzyma na tym świecie- nic
Awatar użytkownika
przez Ismena
Mandira pisze:nie chce mi się żyć !!!!!! nie mam dzieci, rodziny, więc co mnie trzyma na tym świecie- nic

Mandira coś Cię na pewno trzyma! W końcu nie pojawiłaś się tutaj bez powodu. Masz swoją misję, którą na pewno odnajdziesz, nawet jak teraz nie widzisz na to szansy. Nie każdy musi mieć rodzinę, męża, dzieci. Są osoby, które nie mają rodziny, ale coś innego wypełnia ich życie. Może na tę chwilę i u Ciebie tak jest? Przecież szczęście można odnaleźć we wszystkim, jeżeli tylko się chce. A przy negatywnym nastawieniu i ciągłym byciu na nie, nic nie będzie cieszyć. Tutaj ogromną role odgrywa nastawienie.
przez Mandira
przeżywam horror, ktoś zniszczył mnie, moje zdrowie, sytuacja co raz bardziej się komplikuje. Nie wiem dlaczego to ja padłam ofiarą mobbingu , nie dałam nikomu jakiegokolwiek powodu by się na mnie mścił. brak mi słów żeby to opisać. A ja już nie mam sił, z tego właśnie powodu odechciało mi się żyć. Osoba która mnie krzywdzi gorzko tego pożałuje, i najwyższy czas abym to ja popatrzyła teraz na jego cierpienie. Ja nie zasłużyłam na takie traktowanie, a osoba która mnie tak traktuje powinna oberwać klątwą. Z przyjemnością popatrzę jak cierpi, za to wszystko co mnie spotkało z jego strony.
Awatar użytkownika
przez Syrena
Mandira, ale ty wiesz, że pozwoliłaś komuś na takie traktowanie Ciebie? Nie ma czegoś takiego, że ktoś ma plecy i zawsze jest jakieś wyjście z danej sytuacji. Z tego co się zorientowałam - być może mylnie- pracujesz w jakiejś korporacji. Niestety w takich miejscach zawsze są takie sytuacje. Zazdrość, wyścig o posadę itd itp. Nie pozwalaj sobą pomiatać! Dopóki nie zaczniesz reagować to dajesz przyzwolenie na to
przez Mandira
Syrena- próbowałam rozmawiać z ta osobą i z kierownikiem, nic to nie dało , a nawet pogorszyło , on wie że cierpie z tego powodu i ma satysfakcje. Próbowałam "po dobroci" łagodna rozmowa, nikt nie jest w stanie mi pomóc, ja robie swoje , ale naprawdę to co mnie spotkało to piekło. Ja naprawdę nie zasłużyłam na takie traktowanie więc dlaczego mam cierpieć niewinnie. Teraz pocierpi ten "człowiek", z tym że jemu to się szczerze należy. Niestety sam do tego doprowadził. Bo ja rozumiem gdybym coś przeskrobała albo bym podpadła to owszem miałby powód żeby mnie poniżać i traktować podle (lecz to też tak nie do końca jest normalne). Ale ja nic złego nie zrobiłam NIC !!! , chodze do pracy zawsze, staram się punktualnie dokładnie, nie wdaję się w jakies niepotrzebne dyskusje. A nagle ktoś psuje moje życie , zdrowie chce mnie zniszczyć. No niestety dłużej tego nie zniosę. Ten ktoś musi za to ponieść karę
Awatar użytkownika
przez Syrena
No ok, jakby nie patrzeć to Twoja decyzja - tylko tak jak mówiłam, żeby nie obróciło się to przeciwko Tobie. Każdy rytuał kończy się z reguły niepożądanymi konsekwencjami. Pozdrawiam
Związek/ powrot

hej:) rozłożyłam karty ( As buław, As mieczy, Król[…]

Zabawa w skojarzenia

Hot-dogi - musztarda

] Witaj kochana Ismeno. Na razie nie jestem w s[…]

Związek

hej:) Spojrzałam w karty: 9 buław + Królowa Mieczy[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb