Skocz do zawartości

Diagnoza oraz zdejmowanie klątw i uroków jajkiem


Syrena

Polecane posty

Zdejmowanie klątw jajkiem

 

Zdejmowanie klątw jajkiem powinno być wykonywane przez osobę, której możesz zaufać niemniej jednak można taką czynność wykonać samemu. Potrzebne jest do tego świeże jajo (czyli sklepowe nie wchodzi w grę) szklanka wody oraz trochę cierpliwości. Oczywiście powaga i skupienie, ponieważ zdejmowanie klątw jajkiem trwa dosyć długo (30 minut). Korzystając z pomocy osoby zaufanej siadamy do niej plecami kładąc dłonie swobodnie na kolanach a ona trzymając prawą ręką surowe jajko jego czubkiem wodzi nad wybranymi partiami ciała.

 

Dwie metody zdejmowania klątw jajkiem

 

1. Niektóre szeptuchy zdejmują klątwy jajkiem wykonując 33 kołowe ruchy na głową szepcąc przy tym słowa modlitwy lub własne wyuczone zaklęcia. Kołowe ruchy nad głową wykonujemy zgodnie z ruchem wskazówek zegara zaczynając od małych kółek nad czołem a później zataczając większe kręgi nad głową. Osoba, która jest poddawana takiemu oczyszczaniu może mieć różne doznania od zawrotów głowy poczynając a na wymiotach kończąc. Trudno jest przewidzieć, co się będzie działo podczas zdejmowania klątw jajkiem niemniej jednak świadczy to o reakcji organizmu na sam zabieg. Kończąc ruchy kołowe nad głową przeciągamy jajkiem na kręgosłupem od kości ogonowej aż do podstawy czaszki a następnie ruchami kołowymi oczyszcza się plecy.

2. Iną metodą zdejmowania klątw jajkiem to nacieranie a raczej wycieranie się jajkiem tak jak gumką wodząc nim po całym ciele. Sama bardziej polecam ten sposób, ponieważ można samemu go wykonać i najlepiej być przy tym nago. Podczas nacierania się jajkiem staramy się nie myśleć o niczym i choć jest to bardzo trudne lepiej jest się postarać. Tutaj nie jest ważne, w jakiej kolejności i gdzie się nacieramy. Ważne jest, aby jak najwięcej ciała podać oczyszczaniu, dlatego systematycznie i spokojne ruchy jajkiem wykonujemy bez pośpiechu. Nieprzyjemne doznania takie jak swędzenie, dreszcze, pieczenie lub uderzenia gorąca są bardzo częste, dlatego jeśli nawet coś takiego poczujesz nie zaprzestajemy wykonywania oczyszczania.

 

Zdejmowanie klątw – etap końcowy

 

Jajko, którym wykonywaliśmy zdejmowanie klątw możemy rozbić (tak jak na jajecznicę) i zawartość wlać do przygotowanej wcześniej wody. Plamy na żółtku lub mętne białko dla osoby z odpowiednią praktyką są wskazówką czy dana osoba była przeklęta lub jest chora. Niestety czasami widok jest tragiczny, dlatego lepiej jest takie jajko po prostu zakopać jak najdalej swojej posesji. Osoby mieszkające w bloku mogą udać się w zaciszne miejsce i tam dokonać zakopania swoich niepowodzeń i dolegliwości. Oczywiście jak zwykle niektórzy preferują, aby przy zakopywaniu wymawiać zaklęcia odpędzające takie jak „przecz siło nieczysta” lub w powietrzu można zaznaczyć znak krzyża, lecz dla mnie najważniejsze są intencje. Wylewanie jajka do sedesu lub rzucanie go przez prawe ramię nie da nic, jeżeli ktoś, kto to zrobi nie jest przekonany o tym, że coś takiego prostego może zadziałać. Można nawet powiedzieć, że jest to najnormalniejszy w świecie efekt placebo, dlatego działa. Otóż to! Wszystko jedno jak to nazwiemy, lecz dla mnie najważniejsze jest to, że to działa i aby się o tym przekonać sam spróbuj to wykonać. Nie musisz wysyłać esm-a a kosztuje to najwyżej 0.40 groszy. Pamiętaj jednak, że na samym początku powinniście określić, po co to robicie. Wykonujecie zdejmowanie klątw jajkiem, aby zdjąć klątwę i przerwać pasmo niepowodzeń lub po to, aby pozbyć się dręczącej choroby. Oczywiście w ten sposób samej choroby się nie pozbędziecie bez wizyty u lekarza i odpowiednich leków niemniej jednak można w ten sposób wspomóc swój organizm oczyszczając go z toksyn.

 

Czasami rozbite jajko po zabiegu zdejmowania klątw ukazuje to, co nas dręczy lub stan chorobowy organizmu. Czasami taki widok jest obrzydliwy, lecz osoby zajmujące się zdejmowaniem klątw mogą ocenić zagrożenie i zastosować dodatkowy zabieg.

 

(Źródlo z internetu):antylicho.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam taką propozycję od pewnej kobiety zajmującej się hanelingem ,aby pozbyć się rzucania na moją rodzinę obelg, klątw

itd... mam zabraćdwa jajka ugotować na twadro , gdy wystygną napisać na nich imię i nazwisko tej osoby ,która w moją rodzine uderza ..zabrać te jajka czy jajko i pojechac jak najdalej od domu , rozpalić ognisko i spalić te jajka .Tak długo palić aż się w jakiś sposób spalą ... to trwa długo ... po kilku godzinach wyjmuje się z popiołu te jajka i ogląda jak i co z nich zostało . Potem wykopać dół i zakopać odmawiając formułkę ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dzien dobry czy ktoś z Was umie zinterpretować to co wyszło po wylaniu jajka na moich zdjęciach? Dodaję poniżej 3 zdjęcia ( 3 osób). Mam problem z dodaniem zdjęć, ale mogę komus pzresłać na email... czekam na odp, może akurat ktoś umnie zinterpretować to co wyszło po wylaniu jajka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u naszej miejscowej szeptuchy czy szeptunki nie wiem jak to się prawidłowo nazywa i własnie wylewa mi tez miedzy innymi to jajko i widzi chorobe, bo mowi,ze to żółtko oznacza życie ,a ono się rozlało tak jakby na dwa...moze nie widać dokłądnie tego na zdjęciu ale z lewej strony jest taka jakby torbiel czy taki dodatkowy brzuch się dolał też z zółtka, podobno widzi chorobe,ale chciałam jeszcze zapytac tu kogos mądrego, bo nie wiem czy nasza miejscowa PANI Jadzia, która zajmuje się wrózeniem, paleniem lnu itp czy się nie myli.... Pozdrawiam i czekam na odp moze akurat ktoś potrafi to jajko moje zinterpretować:) byłabym bardzo wdzięczna:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Najlepiej, gdyby na całość popatrzyła osoba doświadczona. W ogóle często osoby niepraktykujące nie widzą tego co może dostrzec ktoś inny lub odwrotnie często widzą to, czego tak naprawdę nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Takie spostrzeżenie. Interpretacja jaja nie dotyczy tego co w Was tkwi, a tego co w Was tkwiło i zostało wyciągnięte do jaja. To co widzicie w naczyniu, to to czego właśnie pozbyliście się ze swojego życia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...