Skocz do zawartości

Zle uroki !


marksa

Polecane posty

Sluchajcie mam wrazenie ze ktos na mnie rzucil jakis zly urok .. cala moja domowa technologia dzis mi padla, telefon laptop , zepsul sie autobus w drodze do domu .. na dodatek w lozku znalazlam igle nie wiem skad sie tam wziela kiedy ja nawet nie wiedzialam ze mam jakas w domu haha

oprocz tego mezczyzni w moim zyciu uciekaja ode mnie po kilku miesiacach ! o co chodzi !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, ja zaczynam wierzyc, ze ktos mi bardzo zle zyczy badz nawet rzuca na mnie urok.

Z facetem ktorym sie spotykam caly czas mamy jakies niezależne od nas problemy organizacyjne. Dwa razy nie doszlo do spotkania (mieszka w innym miescie) poniewaz raz praca , zatrzymali go na nadgodziny co akurat jest normalne ale drugi raz mielismy sie spotkac i w ten dzien zostal pobity musial jechac do szpitala a teraz rozmawiamy orzez telefon i caly czas nas rozlacza a teraz moj telefon zginal smiercia calkowita ! ! Jak tu nie wierzyc w zle intencje ?? Jakby ktos i cos sie uparlo uparli zebysmy nie utrzymywali zadnego kontaku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie były przypadki, a jak już to potrzebne sytuacje, które bez powodu się nie pojawiły. Tylko właśnie, czy one powstały, bo tewgo potrzebowała Wasza relacja, czy zostały przywołane przez Was - o to jest pytanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, czyli jednak, jakiś sens tych "przypadków" był ;)

Tak czy inaczej, zmień nastawienie, więcej pozytywnych myśli i doceniaj siebie. Wizualizuj, że jesteś atrakcyjna i masz powodzenie u płci przeciwnej. Odrzuć myślenie i przekonanie, że faceci od Ciebie uciekają. A na pewno odrzuć, to, że ciąży nad Tobą jakaś klątwa. Zmień swoje myśli, a i Twój świat ulegnie zmianie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

ale nie jest zle z ta plcia przeciwna zawsze mam kogos w poblizu , ale niestety ja nie lubie byc zdobywana :) jesli ktos mi sie narzuca od razu trace zainteresowanie :) tylko , ze ja doskonale wiem czego chce i ciezko mi to ukryc przed kims :) mysle ze musze sie tego nauczyc i wszystko bedzie dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie nie przepadam :) ja pierwsza reki nie wyciagne ale na pewno dam mu jasno do zrozumienia ze jestem zainteresowana :) Gorzej jak nie dajesz zadnych znakow a wrecz przeciwnie a cie nagabuja :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich panów także jest wielu i nie wiem, czy chodzi o dowartościowanie, czy bardziej taką niechęć odbierają jako zachętę do działania, przyjmując to za grę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważa się, że pozytywne myślenie, to już połowa sukcesu, tak więc odgrywa bardzo ważna rolę. Dla optymistów, to nic trudnego, gorzej z pesymistami, bo mogą być "zakłócenia" lub przy braku efektów zwątpienie. W każdym bądź razie, na pewno pozytywne myślenie nie zaszkodzi, więc warto się z nim zaprzyjaźnić na dłuższy czas ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak sobie myślę, osoby, które świadomie i z premedytacją rzucają uroki lub klątwy, czy oni nie zdają sobie sprawy z tego, że zło będzie rzadalo zapłaty, równie demonicznej co ów wcześniejsze wystepki ? Aczkolwiek czytałam, że są osoby, które się ochraniają przed - skutkiem złego, podejrzewam, że to raczej już czarna magia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, osoby, które świadomie i z premedytacją rzucają uroki lub klątwy, czy oni nie zdają sobie sprawy z tego, że zło będzie rzadalo zapłaty, równie demonicznej co ów wcześniejsze wystepki ? Aczkolwiek czytałam, że są osoby, które się ochraniają przed - skutkiem złego, podejrzewam, że to raczej już czarna magia...

 

Nie kochana, one sobie nie zdają sprawy, a może zdają tylko myślą, że ich to nie dosięgnie, a niestety jest odwrotnie, nie z taką samą siłą, a czasem z wielokrotnioną.

Osoby, które ciskają takimi złymi urokami na lewo i prawo to zwykli amatorzy, którym się tylko wydaje, że się chronią, a zło robi swoje... Czarna magia to nie żarty, narażone są osoby, które same tym się parają, jak również te, które taki urok zlecają do wykonania.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zły urok równy jest dla mnie złorzeczeniu. Wierzę w to mocno, że jeśli osoba "a" złorzecze osobie "b" to z pewnością to wróci do osoby "a". Tak więc nie warto życzyć komuś źle, "rzucać uroków" i być nie przychylnym, bo to wraca w najmniej oczekiwanym momencie i uderza w najczulsze punkty. Sugeruję się 50 razy zastanowić zanim zaczniemy być wrogo nastawieni do kogoś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobę, którą złorzeczy świadomie i jak najbardziej sprawia jej to ogromną przyjemność... strasznie obnosiła się ze sprawdzalnością swoich uroków. Byłam bardzo tym zszokowana, do tej pory nie potrafię zrozumieć logiki tej osoby, dla mnie jest to swojego rodzaju prymitywizm pod względem intelektualnym, ale również duchowym.

Bardzo nie lubiłam przebywać w towarzystwie tej osoby, bo ona miała pełne fałszywości oczy, od których aż kipiało złem... wrrr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A jeszcze gorzej jak po trzecim spotkaniu jest się kimś zainteresowanym a ktoś kogoś odrzuca nie wiedząc dlaczego i można myśleć zastanawiać się zadręczać czy może popełniło się błąd czy też nie to jest straszne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobę, którą złorzeczy świadomie i jak najbardziej sprawia jej to ogromną przyjemność... strasznie obnosiła się ze sprawdzalnością swoich uroków. Byłam bardzo tym zszokowana, do tej pory nie potrafię zrozumieć logiki tej osoby, dla mnie jest to swojego rodzaju prymitywizm pod względem intelektualnym, ale również duchowym.

Bardzo nie lubiłam przebywać w towarzystwie tej osoby, bo ona miała pełne fałszywości oczy, od których aż kipiało złem... wrrr...

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie ... także to co wysyła, do niej wróci <bezradny>

 

A jeszcze gorzej jak po trzecim spotkaniu jest się kimś zainteresowanym a ktoś kogoś odrzuca nie wiedząc dlaczego i można myśleć zastanawiać się zadręczać czy może popełniło się błąd czy też nie to jest straszne

Podstawowa zasada, do miłości nikogo nie można zmusić <bezradny> Fakt, trzecie spotkanie, to już troszkę bliższa znajomość, ale mimo wszystko, to początek, poznawanie się partnerów i wcale nie musi chodzić o błąd, a o po prostu koniec zainteresowania, zauroczenia, te stany nie są trwałe, one zaczynają się szybko i tak samo szybko mogą się skończyć, jeśli nie przejdą w trwalszy stan.

Nie warto się zadręczać, ani zastanawiać, a potraktować, to jako doświadczenie, coś co na pewno Cię wzbogaciło :) Trzeba się szanować, cenić i znać swoją wartość, jeśli nie ten, to inny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...