Skocz do zawartości

Rytuał na zazdrość .....


kinga55

Polecane posty

Witam was serdecznie .Od pewnego czasu w domu borykam się z pewnym problemem .To ,że obcy bywa zazdrosny o coś ,albo o kogoś ,to mogę zrozumieć ,ale żeby własna siostra ...............Czasami wydaję mi się ,że powinna żyć w epoce kamienia łupanego ............Nic jej nie jest potrzebne .Wszystko ją denerwuje telewizor,telefon ,laptop...Ostatnio kupiliśmy nowy telewizor ,to nie odzywała się miesiąc .Parę dni temu wspomniałam o remoncie ,to teraz mam przechlapane.Nie chcę się kłócić ,bo i po co ,ale nie mam zamiaru ,żeby sufit spadł mi na głowę.....................Nie wiem skąd w niej tyle złości i zazdrości.Może macie jakąś radę na to?Byłabym wdzięczna .Kinga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu Twojej siostrze nie układa się w życiu, a szczególnie w sferze zawodowej/finansowej przez co nie może sobie pozwolić na nowe sprzęty, remont, czy jakieś inne przedsięwzięcia. Możliwe, że robi co może, ale mimo wszystko brakuje jej pieniędzy. Jest zła, bezsilna, nie radzi sobie chociaż na pewno chciałaby, aby jej życie układało się po jej myśli i być może stąd wynika jej reakcja?

Próbowałaś stosowanie afirmacji na tę sytuację lub wizualizacji? Jeżeli spokojna rozmowa nie pomaga, to może właśnie tego typu techniki będą pomocne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

A moze po prostu lepiej sie czasem niczym nie chwalic i zostawic wszystkie "niusy" dla siebie. Ja czesto tak robie - po prostu czasem sie boje ze ktos moze mi w myslach zlorzeczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...