Skocz do zawartości

Magicy


pati191932

Polecane posty

Hej zapewne wielu z was ogladalo odcinki magika Dynamo, albo naszego Polskiego magika Y, czy mozecie cos powiedziec na temat magii przez nich uprawianych?? Czy jest to mozliwe by wlozyc np. Telefon w butelke,by w sekunde przeniesc sie w inne miejsce lub chodzic po wodzie?? W jaki sposob wykonuje sie taka magie,bo to jest az niewiarygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moim zdaniem sama wiedza z zakresu magii i umiejętności nie wystarczą. Trzeba sięgnąć do innych dziedzin, choćby i hipnozy czy NLP itp. Kiedyś był taki program, nie pamiętam tytułu. Analizowane były różne magiczne sztuczki i wyjaśniano jak one "działają" i w jaki sposób magicy oszukują nasz umysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja często się zastanawiałam czy człowiek potrafi lewitować. Nigdy nie widziałam, więc i do takich sztuczek podchodzę z dystansem. Nie jestem pewna, aby człowiek potrafił chodzić po wodzie czy wlaśnie lewitować. Chyba, że jest to typowo kwestia wykorzystywania większej ilości mózgu niż pozostali ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja myślę, że większość z tych sztuczek to po prostu iluzja na potrzeby jakiegoś show. Nie jestem pewna czy większość z tych rzeczy jest możliwa do wykonania bez przekłamania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...