Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym


Ismena

Polecane posty

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Essa

    78

  • maleficent

    56

  • Ismena

    54

  • Margita

    52

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

interesuje mnie to ,czytam ,ale sama nie wroze mam karty ale chyba jeszcze nie czas ,karty nie mowia do mnie moze kiedys pozniej zobaczymy narazie zajmuje sie Reiki pasjonuje mnie to ,i powoli powoli praktykuje ,ale nie mieszkam w Polsce wiec to troche trudne na obczyznie ,dobrej nocy zycze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc jesli to do mnie ,mam urlop i moge wreszcie posiedziec przy compie ,no i oczywiscie wrozby

Cześć Krysiu, nie mój post kierowałam do dolors, bo to był jej temat powitalny :)

Ale miło, że odpowiedziałaś :) Super, że z nami jesteś i dokładasz coś od siebie do rozwoju forum. Czytaj, analizuj, odpowiadaj... może chciałabyś napisać nam coś więcej o Reiki? Na forum mało mamy informacji takich z pierwszej ręki na ten temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientowalam sie ze to nie do mnie ale bylo juz za pozno ,chetnie ale dopiero moge o tym opowiadac czy pisac po 12 Grudnia przeprowadzilam sie i nie mam jeszcze internetu ,jestem u mojego partnera i korzystam z okazji poprostu Nie wiem czy Reiki interesuje ludzi ,mnie interesuje i najwazniejsze ze przynosi efekty ,pomagam innym i sobie Pisze troche chaotycznie moga tez byc bledy nie dlatego ze zapomnialam jezyka tylko mam teraz malo wprawy w pisaniu po polsku ,ale praktyka czyni mistrza jak to mowia Dzieki ze sie odezwalas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ludzie interesują się Reiki, szczególnie, że wchodzi to w tematykę uzdrawiania. A teraz wszystkie takie tematy są bardzo popularne, więc na pewno hasło reiki jest czesto wpisywane w google ;) Nie ma sprawy, jeżeli tylko będziesz mieć ochotę, to pisz kiedy i o czym chcesz. Forum tworzą użytkownicy, a im więcej tematów tym lepiej, są szanse na ciekawe dyskusje oraz zdobycie nowej wiedzy ;) Pisownią się nie przejmuj, aż tak strasznie nie przykładamy tutaj do niej uwagi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Niech Wam się darzy, niech Wam się marzy i niech te marzenia stają się rzeczywistością! <kwiatek>;*

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...