Skocz do zawartości

Enneagram - zrób test


Nadia

Polecane posty

Pewnie wiele z Was słyszało już o Enneagramie, systemie pozwalającym na określenie typu osobowości.

 

Oto strona, na której można wypełnić psychotest i dowiedzieć się, kim jesteśmy -http://www.enneagram.pl

 

Zapraszam do wzięcia udzialy i pochwalenia sie czy to co wyszlo, zgadza sie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

1w2 Adwokat, Margo jesteśmy do siebie podobne :D

 

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.

Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

 

 

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

5w4 - Obrazoburca.

To świetne, bo właściwie idealnie pasuje do mojej osobowości i schematów, jakimi się kieruję. Tak sądziłam, że będę oscylować pomiędzy Indywidualistą a obserwatorem. To trafniejsze niż numerologia w moim przypadku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Zastanawiam się, na ile to jak siebie widzimy ma odzwierciedlenie w tym, jacy jesteśmy faktycznie, a do tego - jak widzą nas inni. Muszę kiedyś poprosić kogoś, kto mnie dobrze zna, by wypełnił to za mnie, zobaczę co mi wyjdzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...