Skocz do zawartości

Numerologia na forum ;)


Oska

Polecane posty

Cześć :D

 

Dzisiaj się uaktywniłam trochę, i dostrzegłam że nawet w numerach wątków, czy godzinach dodania, widniejących na stronie głównej może tkwić numerolożkowa magia :D:D:D

 

Dzielcie się numerkami :) Dodając jedną interpretacje stąd : http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=98&t=992

 

 

 

Moje na dziś przykładowe :

 

wątki : 146, 499

 

posty : 112, 88, 17

 

88 - geniusz finansów albo mistyk <myśli>

 

Zapraszam do zabawy <haha2>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer tego tematu 2631, to dodaniu 12

 

To wibracja skłaniająca do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. [...]

 

Muszę przyznać, że coś w tym jest, niby zabawa, wzięłam pierwsze lepsze liczby, a tu proszę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja sobie czasem patrzę na daty i godziny rejestracji użytkowników ;)

 

Moje: 6 cze 2015, 16:20

 

Wibracja dnia i miesiąca 6 - co by oznaczało, że czuję się tu "jak w domu" (jeśli wiecie co mam na myśli ;) ), a jestem tu też dla relacji, czy wspierania. Choć 8 w roku świadczy, że udzielam się też w działach tematycznych, zbieram wiedzę.

3 w kluczu - jednak traktuję to jako rozrywkę w czasie wolnym, dobrze się bawię.

 

Godzina o wibracji 9 (7 +2) - ezoteryczna potrzeba towarzyszyła mi w godzinie rejestracji :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

17:24

Z godziny mam 5/14 i ta 14 jako dług karmiczny, oznacza, że jestem tutaj "za karę"? :D Na pewno, aby zebrać spora ilość nowej wiedzy, nauczyć się cierpliwości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam...

 

przypadkowo znalazłam Was w internecie szukając ''forum-wróżby-pomoc''...

 

czy godzina i data zarejestrowania sie do Was może o czymś świadczyć...

 

Nie ukrywam, że jestem w nieciekawym okresie życiowym pod względem finansowym, uczuciowym, zdrowotnym.. Gorzej nie mogło być... :-(

 

dlatego też poszukiwałam kogoś online kto by mi postawił tarota, czy też karty klasyczne... ktoś kto generalnie mi podpowie jak działać.. co robić, kiedy są szanse na poprawę mojego życia... :(

 

zdoowana ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam...

 

przypadkowo znalazłam Was w internecie szukając ''forum-wróżby-pomoc''...

 

czy godzina i data zarejestrowania sie do Was może o czymś świadczyć...

 

Nie ukrywam, że jestem w nieciekawym okresie życiowym pod względem finansowym, uczuciowym, zdrowotnym.. Gorzej nie mogło być... :-(

 

dlatego też poszukiwałam kogoś online kto by mi postawił tarota, czy też karty klasyczne... ktoś kto generalnie mi podpowie jak działać.. co robić, kiedy są szanse na poprawę mojego życia... :(

 

zdoowana ;/

Myślę, że nie znalazłaś się tutaj przypadkowo... ale co będzie dalej i czy Tobie się tutaj spodoba i zostaniesz, to już od Ciebie zależy :)

Jeżeli chodzi o numerologię, to tak, można powiedzieć, iż data i godzina zarejestrowania czy w ogóle jakaś inna godzina może o czymś świadczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...