Skocz do zawartości

Sny prorocze


Syrena

Polecane posty

W większości sny to odreagowanie całego dnia, ale czasem się zdarza tak, że w snach uzyskujemy odpowiedzi czy przestrogi.

Miewacie sny prorocze lub swoje symbole senne, które zawsze coś znaczą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam w ubiegły czwartek sen, to był horror, a nie sen <krzyk><stres>

Śniło mi się, że jakbym obudziła się we śnie cała we krw, oparłam się o bielusie, jakby świeżo pomalowane drzwi a tu na nich plama z krwi, patrze ręce ma zakrwawione, od dołu jak bym krwotoku dostała :P i w tym śnie pierwsza myśl- pogotowie.... i się obudziłam zdyszana, cały dzień do siebie dojść nie mogłam i tylko czekałam z której strony od rodziny jakaś informacja przyjdzie...

Tego samego dnia wieczorem męża siostra zadzwoniła, że teść (ojciec męża) jest w szpitalu...

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja mam jeden symbol, który zawsze mnie ostrzega. Gdy mi się śni, to wiem wtedy, że jest to przestroga dla mnie lub moich bliskich. Taką przestrogą jest czarna róża. Zawsze, gdy we śnie się pojawi dowiem się o czymś przykrym lub coś niemiłego mnie spotka lub tych, na których mi najbardziej zależy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich snach, bardzo często śni mi się np. droga, ale jeszcze nie dowiedziałam się co ten symbol może u mnie znaczyć.

Tak poza tym, sen proroczy miałam kilka razy. To co mi się przyśniło, po jakimś czasie mogłam zaobserwować w rzeczywistości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Pojawiają się takie sny. Z pozoru zwykły sen, niczym się nie wyróżnia to i nie przywiązują do nich myśli, nie biorę pod uwagę, ale za jakiś czas obrazy senne wracają i zdaję sobie sprawę że "jak to, przecież to się wydarzyło w moim życiu". W niektórych snach są hm, dosyć jasne znaki że to nie jest zwykły sen, takie sny zazwyczaj zapisuję, później analizuję i czekam na coś co w życiu realnym pozwoli mi odnieść się do tego co pojawiło się w moim śnie.

 

Ismena droga zależy w jakim kontekście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Mi od okolo roku co chwila śnią sie rzeczy, których znaczenia sie powtarzaja i oznaczaja nadchodzace szczęście, szczęście, spelnienie marzen, nadejscie lepszych czasow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W moim przypadku sny dotyczące zdrady partnera zawsze się spełniały. W dodatku wyśniłam coś, czego nie mogłam wiedzieć ani nie miałam możliwości się dowiedzieć. Przyśniło mi się, że dziewczyna mojego byłego chłopaka poszła na studia. Nigdy nie widziałam jej na żywo, nigdy nie miałam możliwości na żywo z nią porozmawiać a miałam sen, w którym on mówi, że jego dziewczyna studiuje. Imię mi nie pasowało tylko bo we śnie powiedział "Karolina studiuje". Tak samo było jak zamieszkali ze sobą, śniło mi się, że wracali razem do, jak on to określił, ich mieszkania. Dużo tego było. Miałam też sny przepowiadające śmierć mojej Babci. Miesiąc przed jej śmiercią śniłam, że jej nie ma, że wróciłam do domu a moja rodzina płakała, że Babcia nie żyje, czułam taką ogromną pustkę i żal, potem im bardziej zbliżała się data śmierci mojej Babci, tym sny przyjęły masakryczny charakter, plułam krwią i wypadły mi naraz wszystkie zęby... wyjmowałam je, aż w końcu kilka dni przed jej śmiercią, śniło mi się, że ją słyszę w ogrodzie ale nie widzę. Była w ogrodzie z kwiatami a mówiła, że pieli truskawki- była wtedy w równoległym świecie, którego ja nie mogłam zobaczyć. Potem z czasem i ja się w nim pojawiłam. Babcia była w tym świecie piękną, młodą kobietą, miała długą jasną suknię, zupełnie jak cyganka, ciemne włosy upięte wysoko, przepasane chustką i uciekała przed mężem tyranem. To był dziwny sen. Tak jakby miała drugie życie, co najdziwniejsze, ja nie czułam żalu, byłam spokojna i zostawiłam ją, gdy upewniłam się, że ten człowiek (mąż tyran) jej nie zagraża. Po zaledwie kilku dniach, nie wiem, 2-3 może, odeszła z naszego świata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Kiedyś miałam taki sen przyszła do mnie jakby była dziewczyna mojego chłopaka ale wyglądała jakby wstała z grobu powiedziała żebym nie ufała mi, na drugi dzień matka byłego powiedziała że on jest uzależniony, okłamywał mnie , zresztą dużo mialam snow które na drugi dzień sie sprawdzały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam taki sen przyszła do mnie jakby była dziewczyna mojego chłopaka ale wyglądała jakby wstała z grobu powiedziała żebym nie ufała mi, na drugi dzień matka byłego powiedziała że on jest uzależniony, okłamywał mnie , zresztą dużo mialam snow które na drugi dzień sie sprawdzały

To można zaliczyć do snów proroczych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed tsunami z 2011 snilo mi sie ze chcialam ostrzec kierowce autobusu ze ma uciekac nie zdazylam bo go zalalo na drugi dzien oglosili tsunami w tv w Japonii, kiedys mialam tez taka zdolnosc ze jak dluzej patrzylam na puste okienka wynikow, pokazywaly mi sie liczby które sie potem sprawdzały stad tez przezywali mnie w pewnym okresie zycia czarownica, a na meczech sie nie znalam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen przed tsunami mógł wystąpić jako dowód dla ciebie zebys zrozumiała i uwierzyła. Zakladam że masz nie tylko dobra intuicję ale także rozwinięta czakrę trzeciego oka stąd te pojawiające się liczby w pustych okienkach. Zastanawiałaś się nad rozwojem ? Czy nie bardzo widzisz siebie na ezoteryczne ścieżce ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Mnie czesto snia sie zdjecia przez ulamek sekundy i po jakims czasie widze je w realu. Ost zobaczylam kobiete w ciazy siedzaca z mezczyzna w aucie- bardzo sie wystraszylam. Na szczescie okazalo sie, ze to nie ja <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ostatnio miałam sen, że dostałam pracę w Biedronce w Lublinie, tego dnia świat obiegła informacja, że w Biedronce w Lublinie wybuchł pożar i sklep został zamknięty ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie. Mnie, jako chyba jedynej osobie z rodziny, snią się zmarłe osoby... Ostatnio snił  mi się moj Tato. Wiem, ze oni, zmarli, w ten sposób chcą nam coś przekazać,dlatego bardzo chcialabym zglebić ten temat....Moze ktoś coś wiecej ma do powiedzenia na ten temat? Byłabym wdzieczna( mile widziana dyskysja?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, margoz napisał:

Witajcie. Mnie, jako chyba jedynej osobie z rodziny, snią się zmarłe osoby... Ostatnio snił  mi się moj Tato. Wiem, ze oni, zmarli, w ten sposób chcą nam coś przekazać,dlatego bardzo chcialabym zglebić ten temat....Moze ktoś coś wiecej ma do powiedzenia na ten temat? Byłabym wdzieczna( mile widziana dyskysja?)

Witaj margoz, z tym to różnie bywa, zależy od osoby. Niektórzy tak mają, że jak śni im się zmarły rodzic, który we śnie jest żywy, to jest to jakaś zapowiedź dobrych zmian w naszym życiu. U innych oznacza to po prostu, że jeszcze przeżywają żałobę i nie nauczyli się żyć bez tej osoby. Ja zauważyłam natomiast u siebie dość nieciekawą korelację, że jak śni mi się mój zmarły tata to potem za niedługo dowiaduję się, że ktoś zmarł w rodzinie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Emilians...opowiedzialam mamie ten sen...Tato prosil mnie, bym pojechala do jego brata, czyli mojego wujka, i zabrala stamtad dwie...szable, ale tak, zeby wujek tego nie zauwazyl !?! Bylam zdziwiona, bo skad szable we snie.?A mama- byla jeszcze bardziej zdziwiona. Zapytala, skąd wiedzialam o tych szablach? Zgodnie z prawda odpowiedzialam, ze to chyba jskies moje senne fantazje, ze o żadnych szablach nic nie wiem. Okazalo się, że przy podziale rzeczy po moim zmarlym dziadky- ojcu mojego ojca- wujek zabrał własnie te dwie szable, nie dzieląc sie z moim Tatą...Ja o niczym nie wiedziałam, bo dziadek zmarł dawno temu, nikt mi o tym nie mowil. Przyznam szczerze, mialam ciarki, jak mama mi to opowiedziała....cieszę sié jednak z tego, ze ci zmarli ze mna chca sie kontaktowac....pozdrawiam, zyczę wszystkim miłego dnia ☺

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę się do tematu ;) dziś zanim poszedłem spać prosiłem wszechświat aby przyśniło mi się co mnie czeka w niedalekiej przyszłości. Kiedyś też próbowałem, ale nic się nie udało, natomiast dzisiaj przyśniło mi się, że moje relacje z byłą dziewczyną się naprawiły i normalnie rozmawiamy i zmierzamy by odbudować związek hmm miły sen :) Przeważnie jak śniła mi się była to tylko kłótnie i żebym dał jej spokój a teraz obrót o 180stopni :D wydaje mi się to mało prawdopodobne, choć kiedyś też mi się śniło, że zdałem maturę i wydawało mi się to abstrakcją a później było jak we śnie hmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W kwestii snów proroczych, czy pewnych symboli, u mnie jest tak... Mam młodszego brata, który permanentnie pcha się w kłopoty lub też same go znajdują... Jednak w tym wszystkim jest w czepku urodzony, bo zawsze udaje mu się z tego wybrnąć - lepiej lub gorzej, ale jednak. Były takie lata, gdy te wypadki się zintensyfikowały. I dodam, że w jego wykonaniu to zazwyczaj były zdarzenia zagrażające zdrowiu bądź życiu. Zawsze przed jakimś złym zdarzeniem z jego udziałem miałam koszmary związane z moim dzieckiem..W tych snach mojemu synkowi działa się krzywda, ktoś mi go porywał, itp. Straszne to było..i psuło mi od razu i noc i kolejny poranek.. Z takich ważniejszych kwestii zaznaczonych prze te sny - wypadek samochodowy, w którym zginęło dwóch znajomych brata, on wyszedł prawie bez szwanku- szczęśliwie..Dalej napaść na mojego brata wieczór przed wigilią...mogłabym tak wyliczać.. Przyszedł moment, gdy w moim małżeństwie zaczęło się dziać źle i wtedy te same sny symbolizowały też jakieś przewinienia mojego męża.. Na przyszłość już wiem, że zawsze krzywda dziejąca się mojemu dziecku we śnie oznacza głównie problemy brata, (mąż już mi problemów nie sprawia).<uśmiech>

 

A w kwestii snów z osobami zmarłymi... Mówi się, że gdy osoba zmarła się śni, to przy nas była lub domaga się uwagi ( w sensie modlitwy, odwiedzenia grobu). Ja rzadko śnię o zmarłych, ale pamiętam dokładnie jak po śmierci taty dręczyło mnie pytanie, dlaczego zmarł..gdyż nie była ustalona dokładna przyczyna.. W końcu po jakimś czasie mi się przyśnił i powiedział mi, co się stało. W sumie trudno już teraz potwierdzić to, co powiedział, ale pasuje do zeznań i w głowie już zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 12.08.2016 o 00:27, arwil napisał:

Mi od okolo roku co chwila śnią sie rzeczy, których znaczenia sie powtarzaja i oznaczaja nadchodzace szczęście, szczęście, spelnienie marzen, nadejscie lepszych czasow

Te sny mi się sprawdziły, a śniły mi się przez około 8 miesięcy. Ostatni, tuż przed zmianą na lepsze to był sen w którym latałam. Na koniec, wylądowałam na plaży. Siedziałam i przegarniałam dłonią piasek, wtedy znalazłam sztabki złota, To naprawdę był świetny czas dla mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miewam sny lub nawet przeczucia , że coś złego się stanie. Właściwie wszystkie oznaczają że stanie się coś złego. Mam też w życiu dziwne zależności z czymś.

Trudno to opisać. Często to tylko intuicja a zdarza się że powiem coś mniej miłego co okazuje się prawda po jakimś czasie.

Tydzień przed moimi 20 urodzinami miałam sen w którym brałam ślub z mężczyzną.poza tym rano obudziłam się i znalazłam pierwszy siwy wlos t siebie.  Widziałam Jego twarz ale po tym jak się obudziłam miałam problem z przypomnieniem sobie szczegółów wyglądu. Prawie dokładnie 10 lat później związałam się z Nim. Rozpoznałam Go gdy mocno obciął włosy. 

W czasie gdy mi się śnił leżał w szpitalu w śpiączce.

Poza tym 2001/2002 boję się schodzić po schodach. Upadek ze schodów był związany ze śmiercią Jego narzeczonej .

Miałam też kiedyś sen w którym znalazłam się w cudownym pomieszczeniu w którym było ciepłe światło i czułam się tam bezpiecznie jak nigdzie indziej i nigdzie wcześniej. Chciałam tam zostać na zawsze.

W tym pomieszczeniu w postaci wielkiej auli bez końca było pełno ludzi ale było tak jasno że widziałam tylko sylwetki.

Od tego pomieszczenia dzieliła mnie jakby szyba. Nie mogłam tam wejść.

Kogoś Rozpoznałam i wolałam żeby wrócił ze mną. Znałam ten głos ale niestety nie rozpoznałam czyj jest.

3 dni później nagle zmarł 6 letni syn mojego brata. Tuż przed śmiercią powiedział że widzi biały tunel i że idzie tam.

Przez miesiąc słuchałam wtedy piosenki gintrowskiego-tylko śpij .....a potem ten sen.

Przeczucie ze taka tragedia się stanie miałam gdy byłam w stanie tuż przed utratą przytomności gdy miałam bardzo bolesne miesiączki.

ten bratanek śnił mi się potem po swojej śmierci raz. Chodził po mojej działce i powtarzał że nie trzeba się smucić tylko cieszyć. Niedługo potem bratowa zaszła w ciążę.

Śniła mi się kiedyś droga. ze jadę gdzieś. Liczne zakręty. To była droga do domu rodzinnego przyjaciela. 3 dni później zmarła mu mama.

Moje przeczucia bardzo silnie się też łączą z tym że kocham słuchać muzyki.

Rzuciło mnie kiedyś na muzykę organową. Przez miesiąc słuchałam różnych wersji tej muzyki. Miesiąc od tego zmarła mi babcia. Kochała taka muzykę.

Byłam kiedyś z facetem i jak zobaczyłam nowe tablice rejestracyjne to miałam myśl że będzie następna dziewczyna w jego życiu. Sprawdziło się.

Często tym snom , przeczuciom, obsesyjnemu słuchaniu jakiejś piosenki czy rodzaju muzyki towarzyszy ogromny smutek. Taka jakby żałoba przed śmiercią kogoś. Wręcz czuje wtedy że śmierć idzie ze mną jak mój ciężki cień.

Starsi ludzie którzy są już jedną nogą tam wzywają mnie bym ich koniecznie odwiedziła w szpitalu. Zwykle tydzień czy dwa później umierają.

Snów było więcej.

z czasem jestem często w stanie określić stopień pokrewieństwa z tym kto umrze po rodzaju i intensywności snu, bardzo bliskie osoby to miesiąc smutku przed u mnie.

Dalsze 3 dni. 

Moja mama ma sny prorocze ale inaczej to u Niej wygląda.

Długo odrzucałam myśl że też to mam. niewierzyłam w te sny. 

Odbieram to jako zła rzecz. jako moje przekleństwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...