Skocz do zawartości

Wierzycie w sny?


Sara

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

U mnie jest tak, że jak ma się wydarzyć coś złego to śnią mi się żmije....Często to dla mnie również ostrzeżenie abym uważnie przyjrzała się ludziom, których spotkam tego dnia bo maja drugie oblicze. Ważne jest też czy w tym śnie uda mi się przed tą żmiją/żmijami uciec i ogólny wydźwięk. Najgorszy był sen w którym zobaczyłam ogromną żmije na stole i która mnie zaatakowała a ja nie zdążyłam uciec. Następnego dnia była sytuacja po której nastąpił rozpad mojego związku na którym bardzo mi zależało. Kilka lat się z tego zbierałam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja dzielę sny na takie, które są odbiciem wydarzeń z poprzednich dni i te traktuję jako "odreagowanie" mózgu po emocjach (czasem takie sny są kompletnie zakręcone, ale mogę w nich znaleźć odniesienie do tego, co się wydarzyło) oraz na takie, które niosą ze sobą przesłanie, ostrzeżenie lub zapowiedź przyszłych zdarzeń. W te drugie jak najbardziej wierzę :)

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Nie wiem czy wierzę w sny ale wiem że w niektórych moich snach jest coś wyjątkowego , ze coś znaczą albo coś chcą mi powiedzieć , takich snów po których nie mogłam zasnąc z emocji było kilkanaście , jak długo tak nie śnie to mi ich brakuje  np raz śniłam że latam , w którymś momencie zorientowałam się że jestem w oku ptaka , ja małą w samy oku ptaka i tak latałąm ciesząc się widokami , potem czułam zapach nieba wiatr i okazało się ze to ja jestem tym orłem i tak latałam szczęśliwa jak dziecko , póżniej w oddali widziałam białą plamę , jak ściana , to byłą mgła i im bliżej byłam tej mgle tym ten ptak coraz ciężej oddychał a ja tak jak bym z niego wychodziła i wyszłam i widziałam jak znika w tej mgle . Po jakim czasie śniło mi się bicie serca i wiedziałąm ze to był on i ciężko oddychał potem znowu się pojawił i latał szczęśliwie nad niebem . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...