Skocz do zawartości

Sen w śnie?


Sara

Polecane posty

Czy miał ktoś z Was sen w śnie?

zjawisko takowe istnieje, osobiście udało mi się kilka razy tego doświadczyć. Po przebudzeniu - niesamowite wrażenia, tym bardziej, że to pojawiło się samo, bez mojej ingerencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Ja to miałam ostatnio pętle snów, opisałam to nawet w notce pt jawne wybudzenie w temacie interpretacji snów, niedość że co najmniej dziesiątka snów się na siebie nałożyła, to wybudzałam się co najmniej 10 razy tak, jakbym z każdego snów musiała się wybudzić, by wybudzić się naprawdę. Dziwne doświadczenie, zdziebko to może potwierdzać teorie światów równoległych, ale też sygnał że ktoś lub coś próbuje mi zrobić kuku ;) Dziwne myśli człowieka nachodzą czasem, a takie doświadczenia raczej nie biorą się z nikąd.

Aczkolwiek udało mi się obudzić w moim aktualnym świecie, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oska najpierw zerknęłam na Twój sen, teraz dopiero przyszłam do tego tematu i zaskoczyła mnie informacja o światach równoległych ;) Pisząc szczerze, to była moja pierwsza myśl po przeczytaniu snu. Swoją drogą sen w śnie, to bardzo ciekawe zjawisko, doświadczyłam tego raz, ale u mnie chodziło tylko o dwa sny, a nie tak jak u Ciebie o kilka/kilkanaście. Mimo wszystko i tak zapadło mi to głęboko w pamięć ;) Nie wiem, czy w internecie są jakieś konkretne informacje na ten temat, ale w wolnym czasie chętnie poszukam. Być może przydatna tutaj będzie jeszcze teoria, która mówi o tym, iż podczas snu dusza opuszcza ciało i jej wędrówka pokazana jest w snach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja tez czasami miewam takie sny we śnie. co najlepsze jestem świadoma tego ze śnię śpiąc :) dziwne ale prawdziwe

po przebudzeniu to takie nieokreslone uczucie i mysl czy rzeczywiscie sie obudzilam czy nadal mi sie to sni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...