Skocz do zawartości

Znaczenie snów o TAROCIE - wspólne przemyślenia


maleficent

Polecane posty

Im bardziej angażuje się w pracę z tarotem, tym częściej śnią mi poszczególne karty... Dzisiaj sen mówił o tym, że tasowałam kartę i cały czas - wszędzie - wypadała mi karta Sprawiedliwości.

 

Napewno muszę zastanowić się nad kontekstem znaczenia tej karty w moim życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam taki sen, widziałam kartę Królowej Buław, z talii Boski Tarot oraz opakowanie i rozłożone wokół niego inne karty. Wtedy jeszcze nie posiadałam kart, od czasu do czasu czytałam o nich, nie wiedziałam nawet, co to jest za karta, talia, gdy przeglądając różne talie, trafiłam na tę ze snu - byłam bardzo zaskoczona...

Królowa utkwiła mi w pamięci, do tej pory pamiętam ten sen. Nie wiem, czy ten sen miałam rozumieć jako informację o tym, że to tę talię powinnam kupić, czy może że powinnam się identyfikować z cechami tej Królowej. Talii jednak nie kupiłam, chociaż upłynęło sporo czasu, talia bardzo mi się podoba i są momenty, że stwierdzam, iż powinnam ją kupić, ale jakoś nic z tego nie wychodzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

maleficent, a może to po prostu znaczy, że podczas pracy z kartami zasady moralne powinny być dla Ciebie najważniejsze?

Alicjo, wydaje mi się, że to właśnie tę talię powinnaś mieć, może w tym przypadku nie jest tak, że to osoba zainteresowana wybiera talię, a talia wybiera ją? Zaufaj swojej intuicji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja zaczęłam się ostatnio coraz częściej i intensywniej uczyć i również miewam taki sny. U mnie to na pewno działa podświadomość..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wydaje mi się, że jeśli w ciągu dnia lub nawet kilku dni, mamy do czynienia np z kartami Tarota, podczas intensywnej nauki, to często będzie się to przekładać na sny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Mnie natomiast sen śnił o tarocie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale nigdy kart tarota nie miałam w dłoni... Miały śliczne rysunki, które głaskałam. Od tamtej pory ciągnie mnie do kart, jeśli to możliwe to aż czuję dosłownie jakąś energię, która mówi bym sięgnęła po tarota...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooco, a tak odkładając sen na bok i nie patrząc na uczucia, które w Tobie wywołał jak Ty zapatrujesz się na karty Tarota, co sądzisz o tych kartach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, nie wiem co o Nich myśleć, bo sama nie miałam styczności z Nimi i mało wiem o kartach Tarota (zdarza mi się obejrzeć różne czytania na YT) . Jednakże - jeśli można to tak napisać - od małego korciło mnie "wróżenie" używając dodatków, gadżetów dodanych do magazynów, komiksów typu WITCH... Takie smaki dzieciństwa.

Ahr, zapewne do dzisiaj mam sentyment do tego wszystkiego, dlatego ten sen mi się śnił.

Nie będę kłamała - że ostatnimi czasy, korci mnie zapoznanie się z kartami Tarota, by kupić takowe, jednakże cóż... mieszkając z rodziną która jest sceptycznie nastawiona na takie typu rzeczy - no nie uśmiecha mi się. A chyba głupio by było ukrywać to, podczas gdy według mnie powinien taki czytający z kart Tarota i nie tylko - być dumny, że ma możliwość swojej interpretacji na różne sprawy.

Dosłownie uważam, że tarot, wahadełka itp. można nazwać brutalnie "narzędziem pracy, czy hobby", jednakże i tak powinno traktować je się z oddaniem... z miłością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kilka razy i ja miałam sny z związane z tarotem, a ostatnio dosyć ciekawy miałam sen, śniło mi się że byłam w jakiś pomieszczeniu (pokoju) i wsiały tam obrazy, patrzę i patrzę a one przedstawiają karty tarota. Jeszcze powiedziałam do kogoś zobacz to są karty tarota ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena pinned this temat
  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...