Skocz do zawartości

Jak to jest z tymi snami


janko6

Polecane posty

Od wielu lat zadaję sobie pytanie ,jak to jest możliwe , że sny niektórych osób są przepowiednią.

Moja mama wyśniła wypadek Taty i śmierć swojego ojca .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wydaje mi się, że sen każdego człowieka może być przepowiednią, tylko, że... większość ludzi nie przykłada uwagi do swoich snów. A Ci, którzy przykładają, prowadzą zapiski, znają powtarzające się symbole, wyrabiają sobie prostą drogę, do nawiązania kontaktu ze swoją podświadomością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja juz mam sprawdzone pewne symbole senne. I zawsze gdy mi sie śnią pewne rzeczy to mogę byc pewna że ten dany sen zwiastuje przyszle zdarzenie. Na przyklad:ogien to u mnie cieżka choroba. Przez 3 noce rzędu śnił mi się tato siedzący na krześle które zaczęlo płonąc. kilka dni póżniej u taty zdiagnozowano raka...

Woda. u mnie to symbol wyzdrowienia. Po kilku miesiącach okazało sie ze choroba taty jest w poczatkowym stadium . Zostal całkowicie wyleczony. A kilka dni przed tą wiadomoscią snil mi sie tato siedzacy na krzesle i obok po scianie plynęła czysta woda..;)

trzeci symbol to wojna. Kiedy mi sie sni ze jestem na wojnie to dla mnie to oznacza utratę pracy. Sprawdziło sie juz dwa razy...I jak tu nie wierzyc w sny.

Kieliçhem jestèm. Mieczem bywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O to chodzi, każdy z nas ma inne sny i u każdego mogą one znaczyć coś innego. Super, że Ty masz już symbole występujące w Twoich snach "odkodowane", dzięki czemu możesz łatwo je interpretować. Na pewno, ktoś inny, kto podjąłby się interpretacji Twoich snów, nie znając Ciebie, ani Twojego życia, czy sytuacji Twoich bliskich, te sny zinterpretowałby inaczej. Dlatego ja cały czas jestem zdania, że najlepiej jeżeli sami próbujemy i interpretujemy sny, a przynajmniej zapisujemy symbole i następnie rozkładamy je na czynniki pierwsze ;) Najważniejsze, to zrozumieć przekaz ukryty we śnie, ale aby to zrobić trzeba mieć wgląd w siebie, w swoje życie, tak, aby dopasować i połączyć symbole z wydarzeniami dnia codziennego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się ostatnio zastanawiałam nad snami. Czy one w ogóle mają jakieś znaczenie... czy to przeżycia w ciągu dnią wpływają na to, co nam się śni...

Ja np.jak o czymś dużo myślę to później śni mi się to w nocy, ale np.w różnej formie. W sensie ze np. 3 miesiące temu śniło mi się moja rodzina, katastrofa samolotem, działo się to w nocy. A teraz, 2 dni temu znowu śnila mi się moja rodzina. Ale wszyscy byli ubrani na różowo, uśmiechnięci (tak sie usmiechali aż było widać ich zeby), na jakiejś sali mieli obchodzić jakaś uroczystość.

Ogólnie jest tak, że bardzo przeżywam rozstanie z rodziną (mieszkam za granica). I jakoś ciągle jest mi źle ale ten sen dwa dni temu był bardzo pozytywny... także nie wiem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają, ale... według mnie nie wszystkie lub nie u każdego. Tak naprawdę, to cały czas tematyka snów kryje wiele tajemnic. Jedyne co, to zapisywanie snów, obserwacja tego co się śni i tego co ma miejsce w kolejnych dniach, może dużo pomóc i przynajmniej przyczynić się do zrozumienia własnych snów. Wtedy można zauważyć, czy rzeczywiście, to co się śni to coś ważnego, czy przeciwnie.

Z reguły jest tak, że gdy o czymś się często i intensywnie myśli, to ma miejsce także w snach. W ogóle w śnie może pojawić się wszystko, nawet wydarzenia z dzieciństwa, których nie pamiętamy lub nie chcemy pamiętać, mogą być także sceny z filmów - tylko aktorzy inni ;) itp itd. Dlatego prowadzenie dziennika snów i weryfikowanie na bieżąco jest bardzo pomocne w poznaniu swojego drugiego życia, jakim są sny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w snach głównie wychodzi to co siedzi w głowie, to o czym myślę mniej lub bardziej świadomie. Dziś mi się śniło, że jakaś Pani w typie tarotowej Kapłanki objawiła mi tajemnicę jak znaleźć życiowego partnera. Wciąż mam w głowie jej słowa, a powiedziała (podzielę się tym z Wami, w końcu to takie odkrywcze...):

" Jeśli kobieta jest piękna i szczupła to znajdzie męża...".

 

Haaa aż się zaśmiałam po przebudzeniu :D Nic tylko iść na liposukcję i naciąganie zmarszczek :P

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ciekawie :D w sumie, to jedne z atrybutów Kapłanki, wiec nic innego nie mogła powiedzieć :D no może jeszcze, to, że kobieta, która jest tajemnicza, jest bardziej pożądana przez mężczyzn :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zgadzam się Marika,.dla każdego ten sam symbol może oznaczać coś zupełnie innego, ja " odkodowałam" te symbole bo z reguły śniły mi się po trzy lub więcej razy , więc to nie mógł być przypadek. Dlatego przestałam zaglądać do senników bo dla mnie są bezużyteczne.

Kieliçhem jestèm. Mieczem bywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zazwyczaj tak właśnie jest. Senniki mają "ogólne" znaczenia i nie do każdego symbolu będą pasować. Poza tym, w każdym śnie najczęściej jest po kilka/kilkanaście symboli w różnych układach, a tego już w senniku nie znajdziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...