Skocz do zawartości

Poprzednie wcielenia ukryte w snach


Alicja

Polecane posty

Czy zwracacie uwagę na obrazy w waszych snach, które mogą dotyczyć poprzednich wcieleń? Na przykład powtarzają się u was sny o tym, że nosicie charakterystyczne ubranie, mieszkacie w jakimś ciekawym miejscu, wykonujecie pewien rodzaj pracy. Albo pojawiające się w waszych snach pewne obrazy - rycerze, zamki, lochy lub inne sceny, które można przypisać do historycznych epok.

Zaobserwowaliście coś takiego? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w większości śnią się albo mieszkania, albo domy, w który mieszkam lub będę miała mieszkać. Po obudzeniu zawsze mam poczucie, że te miejsca znam, ale do tej pory nie odgadnęłam skąd. Tak jakbym była związana z tymi miejscami w jakiś sposób.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ja mam taki obraz znajduje sie przed duzym budynkiem jest upalne ale przyjemne lato wydaje mi sie ze to usa, krajobraz jakby boston, nagle osuwam się na ziemie chyba potracona,

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Mogę opisać własne doświadczenia. Owszem, kilka poprzednich wcieleń udało mi się odkryć właśnie w taki sposób. Było tak, że nurtował mnie jakiś nierozwiązany problem i przed snem prosiłam swych przewodników duchowych lub anioła o podpowiedź, gdzie szukać praprzyczyny. Z początku były to tylko takie prześwity: coś pamiętałam, ale niewyraźnie. Z czasem nauczyłam się to nieco kontrolować tak, że udało mi się zapamiętać niejeden sen.

W ten sposób dokopałam się do kilku. :) Bardzo skuteczny jest przy tym prowadzony dziennik snów, bo zdarza się, że po jakimś czasie pojawi się we śnie ciąg dalszy wskazówki i można części połączyć w całość.

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to jest możliwe i patrząc na moje sny, często pojawia się okres wojny, żołnierze, bitwy oraz śmierć. Podejrzewam że moje poprzednie wcielenie moglobyc związane właśnie z tym okresem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W moim przypadku bardzo częstym zjawiskiem w snach jest mówiąc najkrócej... Koniec świata /początek świata. Coś się na przestrzeni lat zmieniło w tych snach, ponieważ o ile w okresie nastoletnim do mniej więcej 25 roku życia sny te zazwyczaj mnie przerazaly bądź wzbudzały strach wizję rychłej śmierci (jakieś obiekty uderzające w ziemię, coś na niebie - tak, zazwyczaj nocą lub słonecznego dnia wizje czegoś, co zaraz uderzy w ziemię, statki kosmiczne, tzw. inwazje). Od pewnego czasu zdarza się, że sny te podbudowane są również i dobrą, spokojną energią (mimo, iż wiem, że zaraz prawdopodobnie umrę, to cieszy mnie wewnętrzne poczucie globalnych zmian świadomości, jakie WIEM, że będą miały miejsce). Najczęściej w tych snach widzę również ogromną panikę wśród ludzi, jednak ja często mam zgoła odmienne wrażenia i chce jakoś tych ludzi wesprzeć /pokierować, jednak czuję, że nie są gotowi, by to zrozumieć, gdyż ich świadomość nie jest gotowa na zmianę, która ma przynieść kolosalne zmiany. Czy to przeżyłam kiedyś...? Czy może to przede mną...? Kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Zdarza mi się pamiętać niektóre sny które miałem kilka lat temu. Jednym z nich był krótki acz bardzo emocjonujący sen czołgania się w śniegu z którego wystają uschniete kępy trawy. Noc a przede mną reflektory z wież strażniczych. Lekki strach przepelnial moje ciało. Kłębki wydychanego powietrza. Sen się urywa.

Może był to wpływ książek o komandosach które czytalem w tamtym czasie. Jestem wręcz pewien że w żadnym filmie, książce ani grze wideo nie było tej sceny.

Niedawno zapragnęłem jakby rozwinąć ten sen czyli co wydarzyło się dalej. Podczas hipnozy z yt do poprzednich wcielen zobaczyłem wydarzenia przed jak i po tym co było we śnie. Pojawiło się także imię i nazwisko ale w internecie niczego szczególnego  nie znalazłem. Byłem bardzo podekscytowany. Spisalem całą historię w notesie. Ufam mojej intuicji że jednak tak mogło być.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mi się często śni moje poprzednie wcielenie. Zresztą sny potwierdzone były przez stan regresji. Kiedyś dość często śniło mi się, że byłam mężczyzną Żydem. Ukrywałam się przed Niemcami, którzy zaatakowali moją wieś. Ale pewnego dnia odkryli gdzie się chowam, znaleźli mnie pod łóżkiem, wywlekli na podwórze, klęczeli już tam trzej inni mężczyźni, gdy uklękłam razem z nimi, z rękami na karku zastrzelili mnie.Potem nastąpiła ciemność.  Koniec snu, pamiętam odczucia strachu, niezwykle realistyczne.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...