Skocz do zawartości

Znaczenie snów o WODZIE - wspólne przemyślenia


vika33

Polecane posty

Dość często śni mi się woda, czysta , brudna. Z moich obserwacji woda oznacza kłótnię. Szczególnie ta brudna.

Jak jest u /was ?

 

Woda brudna to na jakąś chorobę się śni, a czysta na jakieś dobre zdarzenia w życiu. Tu jeszcze zależy jaka to woda, co z nią robimy, gdzie i wiele innych czynników.

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mi ta krystaliczna woda kojarzy się z czystością i z tego co wiem to kąpiele, deszcz to swego rodzaju oczyszczenie. Co do brudnej wody raczej nie mam skojarzeń oprócz brudu jako brudu, więc wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia być może energetyczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morona u mnie różnie, raz czysta wręcz krystaliczna, raz brudna.

Dziś np śniło mi się błoto.

Jeżeli krystaliczna, to wszystko jest dobrze, ale jeśli woda jest brudna, to coś jest nie tak. Potrzeba się zastanowić nad życiem. Na pewno dokładnie przeanalizować sen, jakie są tam dodatkowe symbole, co się dzieje, jakie masz odczucia. Może także chodzić o oczyszczenie, taki duchowy spokój. Moim zdaniem błoto jest już poważną informacją. Błoto w przeciwieństwie do wody przylepia się do ciała, nie jest łatwo się go pozbyć... tutaj vika zastanów się bardzo dokładnie nad tym jak obecnie wygląda Twoje życie. Bo może nie ma harmonii pomiędzy Tobą, a Twoją duszą. Coś tę harmonię blokuje i najprawdopodobniej będzie chodzić o zanieczyszczenia. A co to dokładnie może być - wszystko; wpływy toksycznych ludzi, wyrzuty sumienia, złość, kłamstwa, przykre doświadczenia, lęki, energie, to co przyjęłaś od innych ludzi i cała reszta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację. Woda śni mi się dość często. Nie ważne czy czy jest czysta , czy brudna- przeważnie zawsze przynosi coś złego...

To jeszcze zwróć uwagę na inne symbole. Co pojawia się oprócz wody? głównie czystej. Chyba, że nie chcesz i nie ma potrzeby interpretacji innych symboli, bo bez znaczenia co jeszcze jest we śnie, efekt jest zawsze takie sam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ostatni sen o wodzie, to gdy mój znajomy wyciągnął z jakiegoś stawu kota. Pamiętam że woda była czysta. We śnie miałam potrzebę aby właśnie zwrócić uwagę na kolor wody. On uratował tego kota. Myślę że to może jakoś odnosić się do naszych relacji. Ale jak na razie niczego nie zauważyłam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena pinned this temat
  • 2 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...