- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Wypadające zęby nie muszą wcale oznaczać tu śmierci .Zęby są ogólnie siłą siły w Tobie i twojej asertywności . Jeżeli często ci się śnią zęby , może oznaczać to ,że jesteś osłabiona fizycznie i psychicznie i teraz może mieć to związek z jakimś problemem z którym nie dajesz sobie rady ,albo też masz problem z porozumiewaniem się z ludźmi którzy zbyt często pokazują agresję lubią przeklinać itd..w ten sposób czujesz jakby siły ci opadały .
Awatar użytkownika
przez chmurka
Ojjj sny o wypadajacych zebach to bylo moje utrapienie.Powtarzal sie bardzo czesto.Niekiedy pojawial sie moj tato( nic nie mowil,nie pocieszal) i razem szlismy do dentysty( moze dlatego,za jak bylam mala to naprawde razem chodzilismy).Po kilku latach tato zachorowal i zmarl.Sny na dluuuugi czas ustaly,do teraz...
Awatar użytkownika
przez Marika
alecosiestalo pisze:Mi też śnił się pokruszony ząb a kilka tygodni później również rozpadł się związek..

Ciekawy sen :) Informacja odnośnie tego, że w związku coś jest nie tak, pomału następuje rozpad. Fajnie jeżeli przykłada się uwagę do symboli, wtedy każdy kolejny sen może być tym proroczym ;)
Awatar użytkownika
przez cateye
A u mnie zawsze jak śnią mi się zęby, w szczególności takie co się kruszą, a wręcz tłuką jak szkło, mam przypływ gotówki.
To już kilka razy mi się sprawdziło.
W nocy mam sen o zębach a kilka dni później mam kasę:)
Awatar użytkownika
przez marksa
Ja je mam bardzo czesto. Chociaz nie zauwazylam zadnej zaleznosci i zmian w moim zyciu. Wczoraj mi sie snilo ze mi sie po kolei zeby kruszyly i nimi plulam. Ale moze to dlatego ze za dzieciaka sie strasznie balam dentysty
Awatar użytkownika
przez Intiana
Zęby służą do rozgryzania, miażdżenia, są pierwszym bardzo ważnym etapem trawienia. Służą także do ataku, obrony, więc są symbolem agresji. Jeśli zęby kruszą się, wypadają tzn., że nie radzimy sobie w kwestii jakiegoś problemu, coś jest trudne do rozgryzienia. Mówi się przecież "twardy orzech do zgryzienia" i "połamałem sobie na czymś zęby". Kruszenie, wypadanie zębów może też oznaczać, że nie używamy agresji w obronie własnej, że nie umiemy, nie chcemy być asertywni i bronić własnego zdania. Ponadto zęby to coś stałego, kość, więc jeśli we śnie wypadają to oznaczają zmiany, często trudne do zaakceptowania, przełknięcia.
Przyjaciółka

Witam Was :) Chciałabym poprosić o radę, jak zac[…]

Bardzo dziękuję za przesłanie. Pozdrawiam Aneta

Witaj Ismeno, poprosiłabym jeszcze przeslanie na[…]

Karty przewodnictwa bogiń

Witaj, poproszę również o przesłanie <kwiatek&[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb