Skocz do zawartości

Powracający sen z kiedyś bliska osobą


p.selena

Polecane posty

Witam wszystkich :)

Chciałabym opowiedzieć Wam moje często powtarzające się sny i poznać Waszą opinię na ich temat. (Mianowicie śni mi się facet z którym byłam w przyjacielskiej relacji, razem pracowaliśmy przez krótki czas ) relacja nagle została zerwana przezemnie....

Przez ok 4 miesiące nie śniłam wcale o nim ale sny wracają gdy zadaje sobie takie pytanie w sobie : o co chodziło w naszej relacji ? Czemu to się tak skończyło ? Lub czy mogę wyciągnąć rękę a zgodę ? I wtedy śni mi się coś takiego - jestem w miejscu naszej pracy , on cieszy się na mój widok , mówi mi że fajnie że przyszłam itd. Raz powiedział mi na ucho - cieszę się że mogę Ci to wreszcie powiedzieć - Kocham Cię.

Innym razem znowu miejsce pracy ,powtarza pieszczotliwie moje imię ( to powtarzanie śni mi się też parę razy ) cieszymy się że się pogodziliśmy, on mi mówi że się cieszy że jestem. Przytulamy się.

Często śni mi się również miejsc pracy widzę że jest otwarte zawsze ja przechodzę obok , nieraz on stoi i patrzy tak jakby czekał. Na mój ruch.

I ostatnio też po takim pytaniu do siebie co by było jak bym tak poszła, pogodzić się -stoje na ogródku u siebie odwracam głowę a tam on stoi w furtce , obok mój tata a on wpatrzony we mnie , ja byłam totalnie zaskoczona , w szoku że przeszedł bardzo realne ! ale cieszyłam się że tak jest opowiadaliśmy sobie, jak to było na ten czas nieodzywania, przytulamy całujemy. Na koniec dał mi pierogi. I tej samej nocy drugi sen jestem tam w miejscu pracy znowu radość że się widzimy przytulamy on mnie całuje ją odwzajemniam ale przerywam i patrzę na niego a on oczy takie prawie całe białe jak ślepiec. Ale to nie byli straszne. Dał mi też słuchawki na uszy.

 

Jakbyście to zinterpretowały ?

Przyznam że myślę o nim, czasem nawet mi się tęskni, i chciałabym się pogodzić nawet znów z nim pracować.

Po tym śnie w bramce pomyślałam że musze się pogodzić ze to znak...

Pozdrawiam cieplutko i chętnie poznam Wasze zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...