Skocz do zawartości

Łapacz snów


Ismena

Polecane posty

Cierpisz na bezsenność? Masz koszmary? Przygotuj osobistego łapacza snów.

 

1069-lapacz-snow.jpg

 

Według indiańskich wierzeń sieć takiego amuletu przepuszcza tylko dobre sny, a zatrzymuje wszelkie koszmary, które giną potem wraz z pierwszymi promieniami wschodzącego słońca.

 

Moc łapacza będzie największa, jeśli samodzielnie przygotujesz go 21 lutego. Wtedy jest bowiem nów Księżyca w Rybach, które są znakiem snów, duchowości i kontaktów z niematerialnym światem.

 

Weź zatem kolorowy sznurek w dwóch kolorach, kilka koralików i piórek (prawdziwych lub sztucznych) oraz kółko o średnicy około 5 cm (drewniane, metalowe lub plastikowe, może to być kółko od breloka na klucze).

 

Opleć sznurek szczelnie wokół kółka, potem nawlecz na niego koraliki i zrób ze sznurka pajęczynę w jego środku. Do kółka przyczep po bokach piórka - mogą np. zwisać na pojedynczych sznurkach powieszonych na zewnątrz kółka.

 

O 23.36 zawieś łapacz nad swoim łóżkiem lub na oknie blisko miejsca, gdzie śpisz. Łapacz snów będzie zatrzymywał w swojej sieci złe myśli i twój sen będzie odtąd lepszy i zdrowszy. Odkurzaj go od czasu do czasu, aby odnowić jego energię i poprawić działanie.

 

PS Najlepiej zrób go w poniedziałek, którym rządzi Księżyc, władca snów.

 

autor:Izabela Podlaska

żródło: astromagia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mam na ścianie wielki łapacz snów, do którego mam sentyment. Co prawda osobiście go nie robiłam, ale nie jest zrobiony ze sztucznych tworzyw. Wspomniałabym tez o naładowaniu energią takiego łapacza - będzie miał więcej mocy i silniejsze działanie. Poza tym jest piękną ozdobą mieszkania, jeśli ktoś preferuje naturalne ozdoby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Ja od dłuższego czasu przyglądam się lapaczom snów i przyznam, że bardzo mnie fascynują... Cos mnie przyciąga do nich... Nie wiem dlaczego...

 

Dziewczyny które maja w sypialni lapacz snów, faktycznie spełnia swoją rolę ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam łapacz, ale wydaje mi się że on jest jedynie dekoracją, niczym więcej, przynajmniej ja nic szczególnego nie zauważyłam ;)

 

Dokładnie ja też mam i uważam jak Ty <ok> forma dekoracyjna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też, na pewno, wiara tak jak i w wielu innych przypadkach odgrywa także i tutaj istotną rolę. Może wystarczy uwierzyć, że on działa i wtedy zaczną pojawiać się na to dowody? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

No nic, to poczekać muszę jeszcze z rok, też mnie ostatnio fascynują te łapacze...Nawet myślałam o zakupie, ale skoro trza samemu, to uwolnię może zdziebko mej kreatywności ;)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oska, nie czekaj, jeśli czujesz taką potrzebę zrób swój łapacz już teraz :)

Pisałam o tym, że gdy zrobi się samodzielnie, to są większe szanse, że będzie spełniał swoją powinność, gdyż na pewno w trakcie pracy nad nim, nie raz będziemy o tym myśleć i pokładać w nim nadzieje, na to, że rzeczywiście będzie działał. Ale taki łapacz można równie dobrze kupić, a później wydaje mi się, że najlepiej oczyścić, uwierzyć, że będzie działał i poczekać na rezultaty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki łapacz snów jeszcze z wycieczki do dalekich krajów i powiem szczerze, że ma dla mnie bardzo dużą wartość. Nie wierzę w niego w jako takiego typowego odganiacza i łapacza złych snów, ale rzeczywiście jest dla mnie ważny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Ciągle gdzieś o nim pamiętam, ale coś brak zrywu kreatywności doskwiera, jak w końcu mnie natchnie i zrobię, może podzielę się efektami :) chyba, że nie jest to wskazane?

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle gdzieś o nim pamiętam, ale coś brak zrywu kreatywności doskwiera, jak w końcu mnie natchnie i zrobię, może podzielę się efektami :) chyba, że nie jest to wskazane?

Raczej można ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Posiadam łapacz snów ale dla mnie to tylko dekoracja. Żeby łapacz spełniał swoją rolę trzeba mu nadać moc, może to być wypowiedzenie świadomej intencji. Taki kupiony w sklepie czy na targach ezoterycznych będzie zwykłym przedmiotem.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2017 o 19:02, Moon napisał:

Posiadam łapacz snów ale dla mnie to tylko dekoracja. Żeby łapacz spełniał swoją rolę trzeba mu nadać moc, może to być wypowiedzenie świadomej intencji. Taki kupiony w sklepie czy na targach ezoterycznych będzie zwykłym przedmiotem.

Dodałabym jeszcze, że dla absolutnie ważną rzeczą jest kwestia zrobienia łapacza z naturalnych tworzyw. 

Mam łapacze, ale pełnia jedynie funkcję ozdobników w mieszkaniu, ponieważ zostały zakupione na deptakach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam łapacza snów zrobionego przez moją siostrę na szydełku. Dostałam go na któreś urodziny z życzeniami żeby mnie koszmary nie męczyły. Muszę przyznać że nie mam koszmarów, ale też nie pamiętam czy wcześniej miewałam.<bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...