- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "KĄCIK DARMOWYCH WRÓŻB", koniecznie przeczytaj zanim wpiszesz swoje pytanie:
1. Cały REGULAMIN dostępny jest tutaj: http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=2&t=15
2. Tu znajdziesz tematy wróżek i wróżbitów, którzy aktualnie wróżą na tym forum. W celu otrzymania wróżby, wystarczy kliknąć na wybrany temat, zapoznać się z zasadami ustalonymi przez wróżkę/wróżbitę i zamieścić swoje pytanie.
NOWY UŻYTKOWNIKU jeżeli chcesz w tym dziale zostawić swoje pytanie, musisz mieć napisane minimum 3 posty. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z tematyką forum i aktywności.
3. Pytania muszą być zamieszczone na forum Zgodnie z: http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=3&t=958, nie ma możliwości wróżenia przez pw. Wszelkie takie próby ominięcia Regulaminu są zgłaszane, a osoba tak postępująca otrzymuje ostrzeżenie.
4. Pamiętaj, aby nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo co w dziale "PROŚBY O WRÓŻBĘ" oraz w innych miejscach... w krótkim odstępie czasu.
5. Po otrzymaniu wróżby koniecznie PODZIĘKUJ za nią. Możesz to zrobić w temacie wróżki/wróżbity lub tutaj http://kartylosu.pl/viewforum.php?f=28
6.Dodanie WERYFIKACJI -> viewtopic.php?f=22&t=3083 jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi lub po upływie określonego we wróżbie czasu.
7. Usuwanie zamieszczonych na forum danych jest możliwe, po zgłoszeniu konkretnego postu (ikonka znajduje się w każdym poście, u góry, po prawej stronie). Pamiętajcie, że dane na forum zamieszczacie dobrowolnie, na własną odpowiedzialność. Administratorzy oraz moderatorzy, nie ponoszą odpowiedzialności, za dane, które są przez Was publicznie udostępniane na tym forum.
Awatar użytkownika
przez Vivre
Tefigi pisze:Vivre błagam o wróżbę, przyłapałam dzisiaj męża na wirtualnej zdradzę doszło do klotni, posunął się do tego że mnie pobil. Wyszedł z domu, pewnie do kochanki? Co dalej? Czy w związku z rozwodem 9.10.17 mam iść jutro na policję zgłosić i wywleczono na sprawie sądowej czy przemilczeć żeby się szybciej bez ciągania rozwieść. Wiem że on mnie zdradza od 2,5 roku a nawet wcześniej odkad zaszłam w droga ciążę mimo wszystko to strasznie boli, czuję się strasznie upokorzona, nie wiem co robic? Co mi karty podpowiedzi. Dane priv

Tefigi, po pierwsze bardzo Ci współczuję. Z tego co piszesz, to wciąż mieszkasz z mężem? Jeżeli on stosuje wobec Ciebie przemoc i upokarza Cię, to powinnaś się wyprowadzić. Czy nie możesz zabrać dzieci do rodziny albo jakichś znajomych? To przecież źle wpływa zarówno na Ciebie i na nich. Skoro się rozwodzicie i nie chcesz już być z tym człowiekiem, to nie powinnaś myśleć o jego kochankach... Teraz jesteś tylko Ty i dzieci. Skup się na nich i na Twoim życiu.

2 denary, Giermek buław, II Kapłanka
Karty mówią, że powinnaś się skupić przede wszystkim na bezpieczeństwie i komforcie swoich dzieci. Rozwód jest na pewno dla nich ciężki... Kapłanka może mówić o tym, by zatrzymać sprawę w tajemnicy i jak najszybciej doprowadzić do końca. Jeżeli jednak mąż regularnie stosuje przemoc i jest dla was niebezpieczny, to powinnaś to zgłosić...

Tefigi, w ciągu tygodnia prosiłaś mnie o wróżbę aż trzy razy... Nie powróżę Ci w najbliższym czasie. Ty też nie powinnaś uzależniać każdej swojej decyzji od kart. Jestem pewna, że w tej sprawie jeszcze będą się pojawiać nowe okoliczności i to dla Ciebie trudny okres, ale postaraj się poszukać wsparcia w rodzinie i przyjaciołach. Oni też mogą posłużyć radą i pomocą.
Awatar użytkownika
przez Tefigi
Dziękuję, przepraszam że nadużywam Twojej dobroci, energii, jest to dla mnie tak trudna sprawa i skomplikowana , że czasami przestaje racjonalnie myślec. Dziękuję jeszcze raz i przepraszam. ;*
Awatar użytkownika
przez MarcysiaH
Vivre pisze:
MarcysiaH pisze:Witaj. Ciężko mi po lecie spiąć się do zadań zawodowych, jestem pewna obaw czy udźwignę obowiązki, dodatkowo postawiłam przed sobą nowe wyzwania i teraz też obawiam się czy mnie nie przerosną. Moje pytanie: Czy poradzę sobie z obowiązkami w pracy i nowymi wyzwaniami? Jak to będzie wyglądało do końca tego roku? Nastroje pozytywne czy raczej walka o przetrwanie? Marta 18.05.1979r. Pozdrawiam Cię serdecznie ☺️

Jak najbardziej! :) Wyszły mi: XIX Słońce, As denarów i IV Władca
Będziesz pełna nadziei i optymizmu. Ktoś Ci może pomóc i ogólnie chyba nie będzie tak ciężko, jak sądziłaś. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Osiągniesz sukces, ale musisz się zdyscyplinować jak Władca i wierzyć w siebie :) Będzie zastrzyk finansowy i ogólnie wszystko będzie zmierzać w dobrym kierunku. Możesz zostać doceniona przez szefa!

Powodzenia!

Bardzo, bardzo dziękuję, za tę wspaniałą wróżbę! Takie słowa działają jak zapalnik, który pozwoli mi uaktywnić moje pokłady mocy. Teraz już zaczynam wierzyć, że jednak gdzieś tam we mnie są ! Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz z całego serducha dziękuję! ;*
przez Inata
Vivre dziękuję! na pewno zgadza się to co napisałaś o zmęczeniu i tym, że życie towarzyskie ucierpi. Od momentu, w którym zamieściłam prośbę pojawiło się wiele nowych okoliczności i wygląda na to, że... niestety odpuszczę podyplomówkę. Trochę nie jest to dla mnie na rękę, ale nie mam wyboru. Skupię się na ostatnim roku i po obronie będę myśleć co dalej.
Vivre pisze:
Inata pisze:Witam. Obecnie jestem na ostatnim roku II stopnia, zastanawiam się nad podyplomówka i chciałabym wiedzieć czy to dobry pomysł? Studiowanie jakby nie patrzeć dwóch kierunków, czy dam radę ? Jak to w ogóle w kartach dla mnie wygląda? Moje dane Natalia 4.8.1990 dziękuję

Czy Natalia da radę studiować dwa kierunki? 6 buław, 10 kielichów, XII Wisielec

Będziesz szczęśliwa i osiągniesz dużą satysfakcję z tego, co robisz (6 buław), ale będziesz zmęczona i w pewnym momencie możesz mieć dość (10 kielichów - przesyt). Studia mogą pochłaniać cały Twój czas tak, że będziesz skupiona tylko na tym (XII Wisielec). Twoje życie towarzyskie na tym ucierpi, ale będziesz miała dużą satysfakcję ze studiowania.

Decyzja należy do Ciebie. Według mnie karty pokazują sukces, jednak okupiony dużym wysiłkiem.

Wszystkiego dobrego :)
Awatar użytkownika
przez MarcysiaH
Droga Vivre! Moje pytanie nie dotyczy jakiejś baaardzo ważnej kwestii, ale widzę, że nie ma kolejki, więc może zechcesz się nad nim pochylić ;)
Wczesniejsze wròżby wskazywaly na optymizm w sprawach finansowych.... staram sie jednak rozsadnie planowac wydatki i opierac sie pokusom..... ale.... no wlasnie..... Ostatnio wpadlo mi w oko kilka przydatnych rzeczy w fajnych cenach i strasznie jestem rozdarta....
Kupic, nie kupic? Właściwie, to mnie nie stać... ale skoro finanse maja mi siė poprawič... eh.... No sama widzisz, taki babski dylemat....
Proszę, zerknij w karty, czy skorzystać i wydać na to pieniądze, czy się wstrzymać ? Pozdrawiam cieplutko. Marta 18.05.1979
Awatar użytkownika
przez Vivre
MarcysiaH pisze:Droga Vivre! Moje pytanie nie dotyczy jakiejś baaardzo ważnej kwestii, ale widzę, że nie ma kolejki, więc może zechcesz się nad nim pochylić ;)
Wczesniejsze wròżby wskazywaly na optymizm w sprawach finansowych.... staram sie jednak rozsadnie planowac wydatki i opierac sie pokusom..... ale.... no wlasnie..... Ostatnio wpadlo mi w oko kilka przydatnych rzeczy w fajnych cenach i strasznie jestem rozdarta....
Kupic, nie kupic? Właściwie, to mnie nie stać... ale skoro finanse maja mi siė poprawič... eh.... No sama widzisz, taki babski dylemat....
Proszę, zerknij w karty, czy skorzystać i wydać na to pieniądze, czy się wstrzymać ? Pozdrawiam cieplutko. Marta 18.05.1979

Wróżba to nie wyrocznia :( Lepiej nie szastać kasą, skoro na razie jej nie mamy, a dopiero w przyszłości możemy mieć (zresztą wszystko może się zmienić, bo jesteśmy kowalami swojego losu).
Awatar użytkownika
przez Jowita
Witam chciałabym prosić o wróżbę na rozkład partnerski na daną relacje chodzi mi o przeszłość co było powodem ze strony partnera, ze nasz zwiazek się rozpadł i czemu teraz się do mnie zbliżył oraz jakie ma myśli na temat naszej relacji? Dane wysle na pw bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
przez AGA
Witaj, chcialam prosic o wróżbę, jestem w poczatkowej znajomosci z Tomaszem 14.04.1956 jak potoczy sie ta znajomośc? czy będzie torelacja na dłuzej, jakie są zamierzenia ze strony Tomasza, czy jest osobą godną zaufania i jest ze mna szczery Ania 15.03.1959 pozdrawiam
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
Związek

Witam- chciałabym moze sprecyzować pytanie (moze t[…]

Zabawa w skojarzenia

wycieczka - szkoła

Obliczę Twoje lata pustki