- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "KĄCIK DARMOWYCH WRÓŻB", koniecznie przeczytaj zanim wpiszesz swoje pytanie:
1. Cały REGULAMIN dostępny jest tutaj: http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=2&t=15
2. Tu znajdziesz tematy wróżek i wróżbitów, którzy aktualnie wróżą na tym forum. W celu otrzymania wróżby, wystarczy kliknąć na wybrany temat, zapoznać się z zasadami ustalonymi przez wróżkę/wróżbitę i zamieścić swoje pytanie.
NOWY UŻYTKOWNIKU jeżeli chcesz w tym dziale zostawić swoje pytanie, musisz mieć napisane minimum 3 posty. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z tematyką forum i aktywności.
3. Pytania muszą być zamieszczone na forum Zgodnie z: http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=3&t=958, nie ma możliwości wróżenia przez pw. Wszelkie takie próby ominięcia Regulaminu są zgłaszane, a osoba tak postępująca otrzymuje ostrzeżenie.
4. Pamiętaj, aby nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo co w dziale "PROŚBY O WRÓŻBĘ" oraz w innych miejscach... w krótkim odstępie czasu.
5. Po otrzymaniu wróżby koniecznie PODZIĘKUJ za nią. Możesz to zrobić w temacie wróżki/wróżbity lub tutaj http://kartylosu.pl/viewforum.php?f=28
6.Dodanie WERYFIKACJI -> viewtopic.php?f=22&t=3083 jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi lub po upływie określonego we wróżbie czasu.
7. Usuwanie zamieszczonych na forum danych jest możliwe, po zgłoszeniu konkretnego postu (ikonka znajduje się w każdym poście, u góry, po prawej stronie). Pamiętajcie, że dane na forum zamieszczacie dobrowolnie, na własną odpowiedzialność. Administratorzy oraz moderatorzy, nie ponoszą odpowiedzialności, za dane, które są przez Was publicznie udostępniane na tym forum.
przez buziaczek
Witaj,
Chciałbym zapytać czy w tym roku widać jakieś zmiany w związku tzn wspólne zamieszkanie, rodzina czy tez ślub? ;) Paulina 12.08.1993r , Serdecznie pozdrawiam ;))
Awatar użytkownika
przez aga253
Witaj Aniołku, :*
Weryfikacja:
W ostatniej wróżbie z listopada, powiedziałaś, żeby do trzech miesięcy uważać na awarie domowe - woda lub prąd.
Dziś wzywałam hydraulika, bo się lało w łazience. Ooo ;) Jesteś niemożliwa. :)
Ostatnio powzięłam różne kroki odnośnie pracy, jestem ciekawa czy to przyśpieszy mój los w tym temacie, bo z kasą krucho...
Zobacz proszę - kiedy będzie dobra praca?
Jeśli karty się "rozgadają", to napisz proszę.
Pozdrawiam Cię cieplutko. <buziak>
Agnieszka, 22.06.1976 (skasuj proszę dane).
przez lula2o
czy z relacji z Patrykiem wyniknie coś poważniejszego ?( niestety nie znam daty urodzenia rocznik 1989 znak zodiaku rak) Justyna 4.11.1985
Awatar użytkownika
przez margoz
Droga Agiatis, wiem, ze pewnie jesteś zajeta, ale bardzo Cię prosze - nie zapomnij o mnie <hejka> , to moja prośba o wróżbę:
Witaj droga Agiatis! Zwracam sie do Ciebie znow z pytaniem, ale na poczatku musze sie przyznac, ze ogladam Twoj kanał na youtubie- wszystkie dotychczasowe prognozy dla mojego znaku zodiaku sprawdzaly sie tak w 80-90 procentach, a juz prognoza na styczen- zaskoczyla mnie! Pierwsze zdanie i juz prawda. Dziękuje Ci za te wskazowki, to miłe, ze i tam poswiecasz nam swoj czas :* . Teraz przejde do mojego pytania- dotycxy to sfery spolecznej, ktos probuje mi zaszkodzic i sklada na mnie donosy. Jestem u kresu wytrzymalosci, mam pewne podejrzenia ale nie wiem czy ide w dobrym kierunku- ze to moj sasiad najblizszy. A pytanie brzmi- czy bylabys tak uprzejma, by postawic karty z pytaniem- jak rozwiaze sie ta sprawa urzedowa i co powinnam zrobic, by udowodnic prawde, ma co uwazac? Nie wiem, cxy dobrze zadalam pytanie, przepraszam. Chodzi o to- co dalej robic w tej sprawie? Zastanawiam sie nad zlozeniem sprawy do sadu....Dziekuje Ci z góry za odpowiedz. Zycze Ci tez wszystkiego dobrego w Nowym Roku i dzieki raz jeszcze za wsxzystkie Twoje wróżby, Agistis <kwiatek> . Malgorzata 21.10.1977
Awatar użytkownika
przez soleila007
Witaj Agiatis, twoje wróżby są zawsze trafne. Kiedys powiedzialas ze poznam przyszłego meza w budynku gdzie zdobywa się wiedze i ze na początku będzie miedzy nami klotliwosc. Kiedyś poznałam mezczyne którego dokładnie tak poznałam i klocilismy się na początku. Chcialabym zapytać czy będziemy kiedyś razem?Sandra 8kwiecien 1992,mateusz 7 luty 1992
Awatar użytkownika
przez whitelady
Witaj Agiatis ja mam pytanie do kart jak potoczy się moja relacja z Panem czy widać koniec tej relacji ? Justyna 15.02.1993 Przemek 27.12.1990 Z góry dziękuję za wróżbe ;)
  • 1
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
  • 422
Prosba na bylego partnera

Witam. Mam problem. Moj byly partner mimo ze ze mn[…]

Chętnie dodam :) W nadchodzącym tygodniu swoją wi[…]

Zwierzęce ćwiczenia

Serce - może to była papuga albo papugi ;)

1. Statek 2. ryby 3. Słońce Odpowiedź nr trzy ;)

Skorzystaj z darmowych wróżb