- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "KĄCIK DARMOWYCH WRÓŻB", koniecznie przeczytaj zanim wpiszesz swoje pytanie:
1. Cały REGULAMIN dostępny jest tutaj: http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=2&t=15
2. Tu znajdziesz tematy wróżek i wróżbitów, którzy aktualnie wróżą na tym forum. W celu otrzymania wróżby, wystarczy kliknąć na wybrany temat, zapoznać się z zasadami ustalonymi przez wróżkę/wróżbitę i zamieścić swoje pytanie.
NOWY UŻYTKOWNIKU jeżeli chcesz w tym dziale zostawić swoje pytanie, musisz mieć napisane minimum 3 posty. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z tematyką forum i aktywności.
3. Pytania muszą być zamieszczone na forum Zgodnie z: http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=3&t=958, nie ma możliwości wróżenia przez pw. Wszelkie takie próby ominięcia Regulaminu są zgłaszane, a osoba tak postępująca otrzymuje ostrzeżenie.
4. Pamiętaj, aby nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo co w dziale "PROŚBY O WRÓŻBĘ" oraz w innych miejscach... w krótkim odstępie czasu.
5. Po otrzymaniu wróżby koniecznie PODZIĘKUJ za nią. Możesz to zrobić w temacie wróżki/wróżbity lub tutaj http://kartylosu.pl/viewforum.php?f=28
6.Dodanie WERYFIKACJI -> viewtopic.php?f=22&t=3083 jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi lub po upływie określonego we wróżbie czasu.
7. Usuwanie zamieszczonych na forum danych jest możliwe, po zgłoszeniu konkretnego postu (ikonka znajduje się w każdym poście, u góry, po prawej stronie). Pamiętajcie, że dane na forum zamieszczacie dobrowolnie, na własną odpowiedzialność. Administratorzy oraz moderatorzy, nie ponoszą odpowiedzialności, za dane, które są przez Was publicznie udostępniane na tym forum.
Awatar użytkownika
przez Zuzanna30
Dziękuje za wróżbę.
Jeśli chodzi o pracę to w tej chwili jestem w trakcie szukania, bo nie dogadałam się z moim szefem i nie przedłużyłam umowy. Więc od 1 lutego szukam pracy :). I jeśli można dopytać czy w miarę szybko znajdę pracę, czy będę musiała poczekać trochę? i jak napisałaś nie szukam już konkretnie w tej branży w której do tej pory pracowałam tylko chcę robić coś innego i poznać inne branże. Więc jak najbardziej postawiłam na zmiany :).
A jeśli chodzi o uczucia to raczej nie było takiej osoby, chyba że to jakiś bardzo odległy czas :) Chyba, że chodzi o kolegę z pracy z której właśnie odeszłam. Bo relacje mieliśmy bardzo dobre, ale tylko koleżeńskie. Ale rzeczywiście bardzo się lubimy i się dobrze dogadywaliśmy, a teraz ta relacja będzie utrudniona. A czy jest szansa na stworzenie stałego związku jeszcze w tym roku? Takiego już na dłużej :D ?

Jeszcze raz dziękuje i Pozdrawiam
Awatar użytkownika
przez Vivre
Sądzę, że znajdziesz pracę do końca tego roku. Nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy, ale powinno pójść w miarę gładko.
Myślę, że w tym roku nie wejdziesz w stały związek.
przez inkaalinka
Droga Vivre,

co karty mówią o szansach na nowy związek? Czy jest szansa na rozwinięcie znajomości z P. (dane na priv)? Podoba mi się, ale zupełnie nie mogę rozgryźć jego osoby <myśli>

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
przez Vivre
MarcysiaH pisze:Witaj. Mam pytanie odnośnie sfery zawodowej. W sierpniu kończy mi się umowa o pracę. Czy będę miała problem ze znalezieniem nowej pracy, czy długo będę jej szukać? Jeśli znajdę to czy będzie to zajęcie na zadowalających warunkach? Pozdrawiam cieplutko i czekam aż znajdziesz dla mnie chwilkę. Marta 18.05.1979

Myślę, że masz szansę na znalezienie pracy i to dość szybko (3 monet). Powinnaś przede wszystkim podejść do sprawy, kierując się rozsądkiem, a nie emocjami. Jeżeli masz dziecko, to może Ci być trudno w pogodzeniu opieki nad nim z pracą. Karty radzą wykorzystać szansę, jaką da los (As denarów + Koło Fortuny). Możliwe, że trzeba będzie w to trochę zainwestować. Nowa praca może wiązać się z przeprowadzką.
Awatar użytkownika
przez Vivre
mbrudek25 pisze:Witaj

Czy w 2018r uda mi się znaleść stałą prace i jak będą wyglądać moje fifnase w tym roku?Pyta Maciej ur 27.02.1991r

Karty wyraźnie pokazują potrzebę zmian. Powinieneś się przekwalifikować lub poszukać w innym miejscu niż dotychczas. Powinieneś poszukać nowych możliwości. Nie wolno Ci się poddawać ani popadać w marazm, zobojętnienie, lenistwo. Karty radzą uzbroić się w cierpliwość. Możliwe, że w tym roku nie będziesz jeszcze całkiem zadowolony ze swojej sytuacji, ale jeżeli włożysz starania w szukanie pracy i poszerzanie swoich kwalifikacji, to sytuacja powinna ulec zmianie, ale możliwe, że dopiero w przyszłym roku. W tym roku po prostu możesz mieć pracę, która nie będzie Ci do końca odpowiadała, a dopiero w przyszłym pojawi się szansa na coś lepszego.
Awatar użytkownika
przez Vivre
LADYIZ pisze:Witam,
Czy jak potoczy się moja kariera zawodowa w 2018 ? Pyta Izabela 23.02.1995

Widać, że obecnie jesteś na etapie zdobywania nowych umiejętności, doszkalania się, może realizujesz jakiś nowy projekt, stoisz w obliczu wyzwania (I Mag). Niedługo będziesz miała do podjęcia jakąś trudną decyzję (2 mieczy). Może będziesz musiała z czegoś zrezygnować, a może będziesz miała inną ofertę pracy. Może też stać przed Tobą możliwość awansu/zmiany stanowiska i nie będziesz wiedziała, czy sobie poradzisz. Karty ostrzegają przed zbyt emocjonalnym podejściem do sprawy - nie należy zbyt nerwowo sobie wszystkiego wyobrażać, tworzyć scenariuszy. Trzeba postawić na rozsądek i swoje dobro. Możliwe też, że karty ostrzegają przed wpływem jakiegoś mężczyzny - kolegi z pracy lub partnera. Nie daj nikomu sobą sterować i kieruj się własnymi przekonaniami. Bądź niezależna. Możliwe, że będziesz potrzebowała trochę czasu w samotności, żeby wszystko przemyśleć. Rok 2018 powinien być dla Ciebie dobry. Pojawią się nowe możliwości, ale należy wystrzegać się zbytniej nerwowości.
Awatar użytkownika
przez MarcysiaH
Vivre pisze:
MarcysiaH pisze:Witaj. Mam pytanie odnośnie sfery zawodowej. W sierpniu kończy mi się umowa o pracę. Czy będę miała problem ze znalezieniem nowej pracy, czy długo będę jej szukać? Jeśli znajdę to czy będzie to zajęcie na zadowalających warunkach? Pozdrawiam cieplutko i czekam aż znajdziesz dla mnie chwilkę. Marta 18.05.1979

Myślę, że masz szansę na znalezienie pracy i to dość szybko (3 monet). Powinnaś przede wszystkim podejść do sprawy, kierując się rozsądkiem, a nie emocjami. Jeżeli masz dziecko, to może Ci być trudno w pogodzeniu opieki nad nim z pracą. Karty radzą wykorzystać szansę, jaką da los (As denarów + Koło Fortuny). Możliwe, że trzeba będzie w to trochę zainwestować. Nowa praca może wiązać się z przeprowadzką.

Bardzo Ci dziękuję za wróżbę. Mam nadzieję, że wszystko mi się jakoś poukłada, no i że jednak przeprowadzka nie będzie konieczna, bo raczej nie brałam tego pod uwagę. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Marta
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
pomoc w interpretacji

Zadalam niedawno karta pytanie odnosie pracy w 201[…]

Witam Ponieważ nasza wiza niedługo sie kończy - […]

Prosba o pomoc w interpretacji

Kochane/ni, Mam maly problem. Podoba mi sie pewie[…]

Goraca prosba o wrozbe.