- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Tematy o wróżkach, wróżbach i wróżeniu
Awatar użytkownika
przez Marika
Tarot, ogólnie karty, wahadełko i cała reszta narzędzi, to doskonała metoda na rozwój intuicji. Po pewnym czasie, pojawiają się pierwsze "przebłyski" lub przeczucia, które bardzo szybko znajdują miejsce w toczącym się życiu.
araleana, pytasz od czego należy zacząć. Nie ma na to gotowej odpowiedzi, bo każdy zaczyna inaczej. Każdy szuka, aby w końcu znaleźć tę właściwą drogę. Tu jest podobnie jak z wyborem zawodu, najpierw trzeba określić co się lubi robić, co sprawia przyjemność, a później dopiero kształcić się w tym kierunku.
Osoby, które swój wybór wybrały z przymusu lub z braku pomysłu na życie, często nie odnajdują się nim, nie sprawia im satysfakcji.
Z Kartami jest podobnie. To od Ciebie musi wyjść informacja, jakie karty chcesz wybrać, jakimi się bardziej zainteresować. Wybór jest w dzisiejszych czasach ogromny, są rożne talie, z obrazkami i bez, także próbuj, szukaj, tej właściwej dla siebie. Kolejny etap, to niewątpliwie ćwiczenia, a ćwiczyć trzeba dużo, nawet i wtedy, gdy już znaczenia są znane, to i tak warto dla samego siebie brać udział w ćwiczeniach. Wróżyć sobie oczywiście można, dzięki temu otrzymuje się szybką weryfikacje, nauka znaczeń znaczenie przyspiesza, łączenie kart się poprawia, a interpretacja wychodzi z czasem tylko lepiej. Na pewno, wybierając wróżby innym, trzeba mieć podstawy ogólnej wiedzy i przede wszystkim trzymać się zasad etycznych. Nie ulega wątpliwości, że większość ludzi, nadal wierzy i trzyma się informacji, że to co powie "wróżka", to najprawdziwsza prawda i tak musi być, dlatego podczas wróżb dla innych należy zważać na swoje słowa ...

llenadefe, po tym, że te predyspozycje prędzej, czy później wyjdą na wierzch ;)

Dziewczyny, przede wszystkim, jeśli Was ciągnie do kart, to nie bójcie się wypowiadać w tych tematach na forum, pytajcie, odpowiadajcie, bierzcie czynny udział w życiu poszczególnych działów. Od tego także zależy, to, czy pójdziecie dalej w kierunku swoich zainteresowań, czy nie. Oraz zaglądajcie do działów z ćwiczeniami, tam naprawdę jesteście mile widziane, a ćwiczenia, to tak jak wyżej wspomniałam - podstawa.
Zgadzam się z Mariką <brawo> , ja próbowałam swoich sił z wahadełkiem, aczkolwiek mam mieszane uczucia, bo odnosiłam wrażenie, że ono mi pokazywało to co chcę zobaczyć.
Pamiętam jak rozkładałam sobie kartę dnia i uderzyła we mnie myśl na temat wyciągniętej wówczas 6 buław, i ta niezachwiana pewność, że to jest to. Super doświadczenie ;)
Awatar użytkownika
przez ena96
Po czym poznać że posiada się predyspozycje do wrozenia, chodzi mi tutaj o czytanie z kart Tarota czy też Lenormand, trochę interesuje mnie Tarot, czy jest możliwość w jakiś sposób sprawdzenia czy posiadam takie zdolności, przegladalam kilka blogów, czytałam kilka histori osób które wróżą i niekiedy są to osoby których droga życia to liczby mistrzowskie, doskonale rozwinięta intuicja, gdzieś też czytałam że to Tarot wybiera osobę z którą chcę współpracować. Więc jak to jest, karty są dostępne i każdy może je mieć ale tak naprawdę chyba trzeba się urodzić że zdolnościami ezoterycznymi. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ;)
Awatar użytkownika
przez Alicja
ena96 pisze: ;)

ena96 jeżeli odczuwasz potrzebę zbierania informacji na te tematy, czytasz, poszukujesz to idź w tym kierunku. Już samo to że pojawiłaś się na forum ezoterycznym to duży krok. Karty są dostępne i możesz spróbować. Ja bym się nie doszukiwała jakichś specjalnych efektów, typu liczby mistrzowskie, czy doskonale rozwinięta intuicja. Intuicja jest możliwa cały czas do rozwijania, a tym bardziej w pracy z kartami.
Awatar użytkownika
przez Marika
ena96 pisze:Po czym poznać że posiada się predyspozycje do wrozenia, chodzi mi tutaj o czytanie z kart Tarota czy też Lenormand, trochę interesuje mnie Tarot, czy jest możliwość w jakiś sposób sprawdzenia czy posiadam takie zdolności, przegladalam kilka blogów, czytałam kilka histori osób które wróżą i niekiedy są to osoby których droga życia to liczby mistrzowskie, doskonale rozwinięta intuicja, gdzieś też czytałam że to Tarot wybiera osobę z którą chcę współpracować. Więc jak to jest, karty są dostępne i każdy może je mieć ale tak naprawdę chyba trzeba się urodzić że zdolnościami ezoterycznymi. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ;)

Samo to, że pytasz już można nazwać tymi "predyspozycjami" ;)
Awatar użytkownika
przez ena96
Ale jednak nie każdy posiada takie zdolności, mnie interesuje tarot i myślę nad kupnem swojej własnej tali do mojego własnego użytku, ale czy mam predyspozycje do wrozenia tego nie wiem.
Związek

Witam- chciałabym moze sprecyzować pytanie (moze t[…]

Zabawa w skojarzenia

wycieczka - szkoła

Obliczę Twoje lata pustki

Mariko czy mógłbyś sprawdzić czy dobrze obliczyłam[…]

Mam pytanie jako cwiczaca Ten horoskop na 2018r b[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb