Skocz do zawartości

Rozkład przyszły partner;)


Anika

Polecane posty

Spróbowałam dzisiaj zrobić rozkład Mariki, ponieważ jest dzisiaj piątek (tym się tłumaczę) wzięłam na cel życie uczuciowe ;]

 

1) Jego cel życiowy?

 

Wisielec- Obserwowanie otoczenia, zagłębianie się we wnętrze własne lub innych osób. Uwolnienie się od starych przekonań, zmiana dotychczasowego myślenia.

 

2) Jak będzie wyglądał? (przypisałam tutaj cechy charakteru bo w dosłownym znaczeniu wygląd nie wiedziałam jak to ugryźć)

Koło fortuny: Osoba aktywna, energiczna. Otwarta, przyjazna do świata. Odnajdująca się w każdej sytuacji, może troszkę taka niesiona przez los albo szybko zmienia nastawienia

 

Mag: Atrakcyjny mężczyzna, pewny siebie wie czego chce od życia. Posiada mądrość, wiedzę, może wyróżniać się w tłumie.

 

3) Pasje, zainteresowanie, hobby

 

5 kielichów- Może lubi pomagać osobom, które utraciły nadzieję, sens, wiarę w dalsze życie. W ogóle ja bym połączyła tą kartę z wisielcem wydaję mi się, że one do siebie pasują. Czyli chęć niesienia pomocy.

 

4) zawód

 

Sąd- na początku skojarzył mi się zawód związany z dokumentami, papierami albo dosłownie praca w sądzie, adwokat itd. Ale patrząc co mi wcześniej wyszło to może jakiś terapia, lekarz, psychiatra, psycholog

 

5) Inne pasje

 

5 buław może ceni sobie rywalizację, zdrową konkurencję

 

6) Jego zalety

 

As buław- osoba o pozytywnym nastawieniu, ma motywację do działania, zaangażowana w to co robi

 

Giermek denarów: zorganizowany, sumienny, osoba ambitna, poukładany. Służący pomocy innym, wrażliwy

 

7) Jego wady

 

Rydwan- ciągle w podróży zabiegany. Może, aż za bardzo pędzi do przodu (przyszłość)

As kielichów- może trochę odizolowany od świata, nieśmiały. Tak sobie jeszcze pomyślałam, że może jest po jakimś nieudanym związku, jakieś rozczarowanie miłosne. Albo ktoś kto goni za potrzebami materialnymi, a uczucia są na innym planie.

 

Jakbym ktoś mógł zerknąć na to i wtrącić swoje 3 grosze byłabym wdzięczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jego cel życiowy? = Wisielec-może nie do końca mieć określony cel. Dużo myśli, rozmyśla, analizuje, obserwuje, ale gdy przyjdzie co do czego, nie potrafi poradzić sobie z realizacją wcześniejszych postanowień. Dużo chce, a mało robi. Może także obserwować, zastanawiać się nad kilkoma wariantami, patrzeć na świat z różnej perspektywy, żeby dopiero po jakimś czasie podjąć ostateczną decyzję. Jego cel, to też może być coś w stylu "zrobić, ale się nie narobić".

 

Jak będzie wyglądał? = Koło fortuny, Mag: a ja bym napisała, że swoim wyglądem trafi w Twój gust, może być bardzo podobny do "Twojego ideału".

Tak się zastanawiam i przychodzi mi na myśl, że może też eksperymentować z wyglądem, ze swoim stylem.Patrząc na tego Wisielca, może on będzie jakimś artystą lub osobą, która z racji wykonywanego zawodu, jest niejako zmuszona, do częstej zmiany wizerunku.

 

3) Pasje, zainteresowanie, hobby = 5 kielichów - zainteresowanie psychologią, ogólnie nauki społeczne, humanistyczne. Interesuje go człowiek i wszystko to co się z nim związane.

 

zawód = Sąd- patrząc na wcześniejsze karty, to on może być kimś, kto pomaga, leczy duszę, pomaga jej przejść do innego etapu, niejako uzdrawia. Może być psychologiem, terapeutą, ale także może być na przykład pisarzem, którego książki, pomagają znaleźć sens życia lub prowadzić jakieś kursy, które mają na celu odnalezienie swojej drogi, porzucenie obecnego stylu życia, dokonanie zmian.

 

5) Inne pasje = 5 buław - może ogólnie sport, jako rywalizacja. Ale także może lubić oglądać programy naukowe, debaty, ogólnie ma otwarty umysł, chce chłonąć wiedzę.

 

6) Jego zalety = As buław- upór, determinacja, chęć walki, aktywność fizyczna, duża odwaga,

Giermek denarów - ciągłe dokształcanie się, rozwijanie się, bardzo oczytany, inteligentny mężczyzna.

 

7) Jego wady = Rydwan - niecierpliwość, dominacja, może zbyt dużo brać na swoje barki, przesadnie podchodzić do aktywności fizycznej.

As Kielichów - trochę egoistyczny, chciwy, materialistycznie nastawiony do życia.

Ze względu na bolesne przeżycia w przeszłości, zamknięty, nieufny, zimny, może mieć problemy w okazywaniu uczuć. Z jednej strony lubi przebywać w tym swoim własnym świecie, gdzie myśli, ale z drugiej strony, nadmiar tych myśli może być niebezpieczny, mogą odrywać go od rzeczywistości, przysłaniać, to co powinno być dla niego istotne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, polecam się na przyszłość ;)

Swoją drogą, powiem Ci, że ten facet według mojego wyobrażenia nieciekawie wyszedł, podczas interpretacji tworzył się w mojej głowie jego obraz. Wiadome nie był kompletny, bardziej zarys, ale jednak ogólnie nie wzbudzał on sympatii ;) Może dlatego, że za bardzo skupiłam się na tych kartach, szczególnie tych odnośnie wad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, polecam się na przyszłość ;)

Swoją drogą, powiem Ci, że ten facet według mojego wyobrażenia nieciekawie wyszedł, podczas interpretacji tworzył się w mojej głowie jego obraz. Wiadome nie był kompletny, bardziej zarys, ale jednak ogólnie nie wzbudzał on sympatii ;) Może dlatego, że za bardzo skupiłam się na tych kartach, szczególnie tych odnośnie wad.

 

Wiesz Mariko jak kładłam karty ja nie miałam jakiegoś negatywnego odczucia. Jak spojrzałam się na wady to skojarzyło mi się oho facet z poranioną duszą, po nieudanym związku. Ale czas pokaże czy spotkam takiego osobnika ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Ten rozkład mogę już zweryfikować spotkałam pana, który nie do końca wiedział czego chce. Dużo mówił mniej robił. Taki trochę ze słomianym zapałem. Po przejściach, zraniony. Jeżeli chodzi o jego wygląd tak jak napisałaś trafił w mój gust. Co do zalet i wad napisałaś 100% trafiłaś w samo sedno. Szczerze mówiąc nie trafiłam na odpowiedniego faceta dla siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam. Jak wykonać taki rozkład? Ile kart wyłożyć? I jak rozłożyć karty? Bardzo mnie zaciekawił.

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

hej mam pytanie chcialabym uzyskac odp  na takie pytanie jaki bedzie moj przyszyly partner jak moge o taki rozklad poprosic?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...