Skocz do zawartości

Rozkład urodzinowy


Anika

Polecane posty

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia

 

2 Buław może tutaj odchodzą jakieś wahania, wybory, lęk przed nieznanym, uczucie niepewności, może bezczynność czekanie aż coś się zmieni, bierność

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku/cyklu (zadania ukończone)

 

Królowa monet udało mi się osiągnąć wytrwałość, pracowitość, dojrzałość, na pewno większa wiara w siebie i swoje możliwości. Polepszenie sytuacji finansowej, większy optymizm, praca w grupie z ludźmi.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku/cyklu

 

Cesarzowa- na początku skojarzenie miałam z matką i żoną, może tutaj chęć odnalezienia się w takiej roli? Może trzeba rozwijać sobie więcej samodzielności, niezależności od innych osób. Nauka podejmowania właściwych decyzji.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

 

Kapłanka kobieta z wiedzą, inteligentna trochę samotna.Zagłębiająca wiedze tajemną i która rozwija swoją intuicję, która po przez wyciszenie wsłuchuje się w głąb siebie, osoba która dba o innych.

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku/cyklu

 

5 monet może będę musiała umiejętnie radzić sobie z wychodzeniem kryzysu, więcej planować, może oszczędzać pieniądze. Albo może będę pomagać ludziom, którzy będą mieć problemy

 

6 Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz

 

6 Buław może będę musiała pokonać dużo przeszkód, wyznaczyć o swoje cele, być bardziej osobą zdecydowaną żeby odnieść sukces

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku/cyklu

 

8 buław- może tutaj powinnam więcej działać, szybciej, wprowadzić więcej spontaniczności w swoje życie, poszerzyć grono znajomych

 

8 Twój stan psychiczny w najbliższym roku

 

Giermek mieczy- może tutaj będę bardziej kierować się intelektem jak mieczy to może chłodniej na wszystko będę patrzyła. Mój stan psychiczny chyba nie będzie najlepszy. Dużo wyzwań przede mną, sprawdzanie własnych sił i charakteru.

 

9. Zdrowie

 

Król buław na zdrowie nie powinnam narzekać, chyba będę tryskać energią

 

10 Miłość

 

Rycerz Mieczy-może będę bardziej zdecydowana, odważniejsza, silniejsza, ale od miłości chyba będę się bronić ;)

 

11. Przyjaciele i rodzina

 

10 monet no tutaj tez zapowiada się dobry czas, powinno wszystko się układać, będę szczęsliwa w tym gronie ludzi

 

12. Finanse

 

Gwiazda wydaję mi się że w finansach będzie ok. powinna być równowaga i harmonia, okres sukcesów

 

13. Praca

 

3 kielichy no ja lubię to kartę, to chyba będę miała okazję do radości i świętowania, nie powinnam narzekać. Albo znajdę pracę, a może pomoże mi jakaś osoba trzecia.

 

14. Niespodzianki

 

5 buław tutaj chyba nie będą dobre rzeczy mnie spotykać, jakaś walka, obrona własnych poglądów, upartość w dążeniu do celu

 

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok (cykl, etap)

 

Królowa buław- może stanę się kobietą bardziej dojrzałą, silną, ciepłą, kochającą życie, pewniejszą siebie lub dostanę pomoc od takiej osoby

 

 

Pierwszy raz robiłam sobie taki rozkład jak ktoś coś powie od siebie będę wdzięczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia - 2 Buław - teraz już będziesz mieć łatwiej, coś co dawniej występowało w licznej postaci, teraz zostanie zredukowane do mniejszej ilości. Jeśli wcześniej znalazłaś kilka ofert pracy i wahałaś się, którą wybrać, teraz możesz znaleźć dwie lub nawet jedną, a konkretną. Mogą też się skończyć nieciekawe dla Ciebie znajomości, z Twojego życia odejdą ludzie, którzy wprowadzali zamęt.

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku/cyklu (zadania ukończone) - Królowa monet - polepszenie sytuacji finansowej, ale i jakby nowe znajomości, nowa wiedza, nowe poglądy. Może także zmiana, z pesymisty, na optymistę, zrozumienie prawd rządzącymi światem, ludźmi. Bardziej przyjazne nastawianie do życia, cieszenie się z małych rzeczy, dbanie o siebie i swój wygląd zewnętrzny.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku/cyklu - Cesarzowa - sprawa związana z założeniem rodziny, realizowaniem się w tej rodzinie, spełnieniem się jako żona i matka. To przede wszystkim wszystko co jest związane z rodziną, ale także ciągłe poprawianie swojego wizerunku oraz, dbanie o sytuację finansową.

4. Gdzie jesteś dzisiaj ? - Kapłanka - jakby nie patrzeć, to jesteś blisko, bo po Kapłance, jest już Cesarzowa ;) Kapłanka, to wielkie wprowadzenie, później wystarczy przejść próg, granicę i będziesz już pod wpływem innej karty. Na tym etapie cały czas zgłębiasz wiedzę, doskonalisz się, uczysz się pokory i cierpliwości oraz rozwijasz się duchowo. Uczysz się także wiedzy, która później na pewno się przyda, z której później będziesz nie raz korzystać. To także bezinteresowna pomoc, dbanie o innych, a także troska o zwierzęta, a co za tym idzie rozwijanie pozytywnych cech charakteru, nauka empatii.

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku/cyklu - 5 monet - walka o poprawę sfery finansowej, ale i pewnego rodzaju chaos, który być może wkradnie się do Twojego życia, trzeba będzie wiele zmienić, nawet coś poświęcić, coś stracić, a na coś innego się zdecydować. Pod wpływem ciężkich wydarzeń, możesz zacząć planować coś własnego, pojawi się pomysł na własną działalność, a tym samym nastąpi poprawa sytuacji finansowej. Może bardziej tu się pojawia taka przezorność, dmuchanie na zimne.

6 Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz - 6 Buław - znajomi, osoby, które nie będą z Tobą szczere, wobec Ciebie lojalne, którzy będą grać na dwa fronty? Na pewno nie powinnaś się poddawać, gdy doznasz porażki, ale podnieść się i próbować dalej, cały czas iść do przodu, zbierać doświadczenie z własnych błędów i starać się, aby nie powtarzać ich ponownie. Twoja wewnętrzna siła doprowadzi Cię do sukcesu.

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku/cyklu - 8 buław - niektóre zostały już wcześniej rozpoczęte, a niektóre dopiero rozpoczniesz. Do niektórych wrócisz, ulepszysz je i spróbujesz ponownie zrealizować. Sporo może się dziać, natłok wrażeń w każdej sferze życia. Nowa praca, nowa miłość, nowi ludzie.

8 Twój stan psychiczny w najbliższym roku - Giermek mieczy - niezdecydowanie, wahanie, nie będziesz całkowicie pewna tego, czego chcesz. Ten natłok spraw, może powodować u Ciebie zmęczenie, pogorszenie umiejętności logicznego myślenia. Zgłębianie nowej wiedzy, uczenie się czegoś co pozwoli Ci na poprawę stanu psychicznego. Może jakieś techniki kontrolowania umysłu?

9. Zdrowie - Król buław - nie będziesz narzekać, w ogóle możliwe, że nie będziesz odczuwać żadnych problemów zdrowotnych, przez co, ta sfera zejdzie u Ciebie na dalszy plan.

10 Miłość - Rycerz Mieczy - ktoś się pojawi, bardzo energiczny, inteligentny mężczyzna.

11. Przyjaciele i rodzina - 10 monet - przyjazne otoczenie, obracanie się w zaufanym towarzystwie,obcowanie z naturą, częste spędzanie chwil z bliskimi.

12. Finanse - Gwiazda - nadzieja na poprawę sfery finansowej. Wyjście z niekorzystnej sytuacji, dzięki własnej pomysłowości, kreatywności.

13. Praca - 3 kielichy - tu także pozytywne wydarzenia, znajdziesz pracę, będziesz się cieszyć z tego sukcesu. Praca będzie idealna dla Ciebie, w pełni będzie Cię satysfakcjonować.

14. Niespodzianki - 5 buław - pojawia się rywalizacja, może jakaś konkurencja. Będzie trzeba stawić temu czoła, pokazać się z jak najlepszej strony.

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok (cykl, etap) - Królowa buław - dosłownie, nowa znajoma, przyjaciółka, szczera, która będzie zawsze Cię wspierać, pomagać i doradzać lub to będą dary w postaci większej pewności siebie, charyzmy, a co za tym idzie, nawiążesz nowe znajomości, zaczniesz pojawiać się w nowych miejscach, będziesz lubiana i szanowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ismeno za poświęcony czas nad rozkładem ;*;*

Mogą też się skończyć nieciekawe dla Ciebie znajomości, z Twojego życia odejdą ludzie, którzy wprowadzali zamęt.

Tutaj to na 100% zrobiłam redukcję znajomych, ten rok pokazał tak naprawdę kto kim był.

 

Królowa monet - polepszenie sytuacji finansowej, ale i jakby nowe znajomości, nowa wiedza, nowe poglądy. Może także zmiana, z pesymisty, na optymistę, zrozumienie prawd rządzącymi światem, ludźmi. Bardziej przyjazne nastawianie do życia, cieszenie się z małych rzeczy, dbanie o siebie i swój wygląd zewnętrzny.

 

Tutaj wszystko się zgadza, na pewno polepszenie sytuacji finansowej ale i nowe znajomości, Pól roku spędziłam zagranicą poznałam dużo osób tych pozytywnych jak i tych negatywnych. Z każdych tych relacji wyciągnęłam wnioski dużo rozmawiałam jak i słuchałam. Muszę przyznać, że w relacjach międzyludzkich pogłębiłam wiedzę. Jak napisałaś cieszenie się z małych rzeczy nad tym pracuję. Wiecie jak mało ludzi to potrafi. Wolą narzekać, jęczeć i wymyślać problemy, których nie ma. A ja postanowiłam iść do przodu i cieszyć się tym co mam.

 

Gdzie jesteś dzisiaj ? - Kapłanka - jakby nie patrzeć, to jesteś blisko, bo po Kapłance, jest już Cesarzowa ;) Kapłanka, to wielkie wprowadzenie, później wystarczy przejść próg, granicę i będziesz już pod wpływem innej karty. Na tym etapie cały czas zgłębiasz wiedzę, doskonalisz się, uczysz się pokory i cierpliwości oraz rozwijasz się duchowo. Uczysz się także wiedzy, która później na pewno się przyda, z której później będziesz nie raz korzystać. To także bezinteresowna pomoc, dbanie o innych, a także troska o zwierzęta, a co za tym idzie rozwijanie pozytywnych cech charakteru, nauka empatii.

 

Tutaj świetnie trafiłaś w naukę pokory i cierpliwości, nad tym cały czas pracuję, jeżeli jestem w stanie pomóc ludziom to to robię, naprawdę cieszę się jak komuś w czymś doradzę. Myślę też, że zaczęły rozwijać się u mnie cechy takiej jak intuicja i staram jej się słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku/cyklu - Cesarzowa - sprawa związana z założeniem rodziny, realizowaniem się w tej rodzinie, spełnieniem się jako żona i matka. To przede wszystkim wszystko co jest związane z rodziną, ale także ciągłe poprawianie swojego wizerunku oraz, dbanie o sytuację finansową.

 

Hm tutaj może przechodzi potrzeba realizowania się jako matka żona, bo ciągle jestem sama i gdzieś ciągle ten "obszar" jest dla mnie niedostępny.

 

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku/cyklu - 5 monet - walka o poprawę sfery finansowej, ale i pewnego rodzaju chaos, który być może wkradnie się do Twojego życia, trzeba będzie wiele zmienić, nawet coś poświęcić, coś stracić, a na coś innego się zdecydować. Pod wpływem ciężkich wydarzeń, możesz zacząć planować coś własnego, pojawi się pomysł na własną działalność, a tym samym nastąpi poprawa sytuacji finansowej. Może bardziej tu się pojawia taka przezorność, dmuchanie na zimne.

 

Wyjazd do pracy zagranicę na początku w prowadził dużo zamieszania w moim życiu. Było bardzo ciężko zmiana miejsca zamieszkania, kolejna praca bo we wcześniejszej okazało się, że nie ma godzin ani pracy. Również wprowadzenie w moje życie uczuciowe i towarzyskie dużo zamieszania, ale dzięki porażkom postawiłam na siebie. Stały się dla mnie ważne moje potrzeby własne "ja" nie oglądając się za nikim

 

6 Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz - 6 Buław - znajomi, osoby, które nie będą z Tobą szczere, wobec Ciebie lojalne, którzy będą grać na dwa fronty? Na pewno nie powinnaś się poddawać, gdy doznasz porażki, ale podnieść się i próbować dalej, cały czas iść do przodu, zbierać doświadczenie z własnych błędów i starać się, aby nie powtarzać ich ponownie. Twoja wewnętrzna siła doprowadzi Cię do sukcesu.

 

Poznałam mężczyznę, który grał na dwa fronty. Przyszło rozczarowanie, porażka ale dzięki temu teraz wiem na ile mogę z siebie dać, czego chce w życiu oraz zamknęłam jedną znajomość przez którą byłam wiecznie wyczerpana. Za dużo ode mnie brała nie dając nic w zamian.

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku/cyklu - 8 buław - niektóre zostały już wcześniej rozpoczęte, a niektóre dopiero rozpoczniesz. Do niektórych wrócisz, ulepszysz je i spróbujesz ponownie zrealizować. Sporo może się dziać, natłok wrażeń w każdej sferze życia. Nowa praca, nowa miłość, nowi ludzie.

 

Tak jak najbardziej nowa praca nowi znajomi

 

8 Twój stan psychiczny w najbliższym roku - Giermek mieczy - niezdecydowanie, wahanie, nie będziesz całkowicie pewna tego, czego chcesz. Ten natłok spraw, może powodować u Ciebie zmęczenie, pogorszenie umiejętności logicznego myślenia. Zgłębianie nowej wiedzy, uczenie się czegoś co pozwoli Ci na poprawę stanu psychicznego. Może jakieś techniki kontrolowania umysłu?

 

Był taki czas, że nie wiedziałam co chce robić, dużo wahań ale paląc za sobą mosty kończąc trujące znajomości, mój umysł gdzieś się wyciszył i postawiłam jak wcześniej napisałam na siebie. Stało się dla mnie ważne to co ja chce

 

9. Zdrowie - Król buław - nie będziesz narzekać, w ogóle możliwe, że nie będziesz odczuwać żadnych problemów zdrowotnych, przez co, ta sfera zejdzie u Ciebie na dalszy plan

Zdrowie dopisuje mi jak najbardziej

 

10 Miłość - Rycerz Mieczy - ktoś się pojawi, bardzo energiczny, inteligentny mężczyzna.

Był mężczyzna

 

11. Przyjaciele i rodzina - 10 monet - przyjazne otoczenie, obracanie się w zaufanym towarzystwie,obcowanie z naturą, częste spędzanie chwil z bliskimi.

 

Jak najbardziej ten czas spędziłam w towarzystwie i z bliskimi

 

12. Finanse - Gwiazda - nadzieja na poprawę sfery finansowej. Wyjście z niekorzystnej sytuacji, dzięki własnej pomysłowości, kreatywności.

 

Finanse jak najbardziej się poprawiły

 

13. Praca - 3 kielichy - tu także pozytywne wydarzenia, znajdziesz pracę, będziesz się cieszyć z tego sukcesu. Praca będzie idealna dla Ciebie, w pełni będzie Cię satysfakcjonować.

 

Jeżeli chodzi o pracę to nie jest idealna ale pod względem finansowym jest super

 

14. Niespodzianki - 5 buław - pojawia się rywalizacja, może jakaś konkurencja. Będzie trzeba stawić temu czoła, pokazać się z jak najlepszej strony.

Może tutaj chodzi o pracę trzeba było trochę się wykazać żeby utrzymać się w niej

 

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok (cykl, etap) - Królowa buław - dosłownie, nowa znajoma, przyjaciółka, szczera, która będzie zawsze Cię wspierać, pomagać i doradzać lub to będą dary w postaci większej pewności siebie, charyzmy, a co za tym idzie, nawiążesz nowe znajomości, zaczniesz pojawiać się w nowych miejscach, będziesz lubiana i szanowana.

 

Hm może przyjaciółki to nowej nie mam, ale jeszcze wszystko może się zmienić. Na pewno poznanie nowych ludzi, nowe towarzystwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...