Skocz do zawartości

Jakie on ma zamiary - druga wróżba po miesiącu


Ania1

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

miesiąc temu opisałam tu wróżbę, która mi wyszła na relacje z moim partnerem.

 

http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=241&t=2735

 

ponieważ wszystko rozwija się i zmienia się dynamicznie po ponad miesiącu postawiłam ten sam układ.

Pan mieszka daleko, relacja jest przez telefon i neta. jak jest w Polsce to do mnie przyjeżdża.(wcześniej to pokazał Rydwan). dziś pojechał. ja mam mieszane uczucia. konfrontacja z rzeczywistością. przez telefon można opowiedziec wszystko, mieszkanie ze soba to weryfikuje.skończyła się faza miodowa.z mojej strony zniknęły motylki w brzuchu. on rzadziej okazuje mi uczucia. ze strony finansowej on chce placic za wszystko. mam wrażenie, że ja jestem "być", a on jest "mieć".mam odczucie, że nie jest do końca odcięty od byłej żony, chociaż mówi co innego. Mniej mnie komplementuje. wcześniej prawie cały czas. Jakby się bał mnie chwalić. Ale chwali się mną bardzo przed rodziną i znajomymi. jest dumny.spytałam więc kart. oto, co się potwierdziło:

 

1. jaki jest jego cel wobec mnie? Król denarów

 

On chce stałości. to co, mówi, jest prawdą. Chce sie opiekować i zapewniać stabilizację. Ale też na swoich warunkach. I lekko wieje nudą :(

 

2. Co ukrywa: Gwiazda

 

Hmm.. ukrywa, że mu się podobam? Czy może, że nie zapomniał o swojej byłej żonie?

 

3. Dlaczego ukrywa? As kielichów

 

Zakochuje się we mnie? mówi, że kocha mnie.

 

4. Co czuje do mnie? Mag (ponieważ Mag jest u mnie niejasny, czasem pokazywał manipulowanie, dobrałam kartę). oraz Moc.

 

Powiedziałabym, ze daje mi się oswajać ze soba. (na karcie kobieta z lwem. on jest Lwem z horoskopu). na początku naszej relacji mówił, ze jest za mną z tyłu emocjonalnie i chce się ode mnie uczyć. obie karty to wielkie arkana. powiedziałabym, ze kocha.

 

5. Rada dla mnie: Cesarz

 

Czytam to jako informację, ze mam wszystkie zasoby, aby podjąć decyzję. ze zależy ona tylko ode mnie. Ale tez dobrym jest poradzić się kogoś i posłuchać zdania.

 

6. Czy powinnam wyjechać do niego za granice do pracy? Rycerz denarów

 

Tak

 

7. Czy on będzie moim mężem? Rycerz mieczy - NIE

8. czy to jest mężczyzna, z którym spędzę życie? 3 monety - TAK

 

9. jeszcze spytałam, jak będe się czuła w związku z nim: Królowa Buław.

 

Jak pewna siebie kobieta. bardziej kochanka niż żona. czy "stała" partnerka?

 

podsumowując mój odbiór kart jest taki:

 

Związek przeszedł do innej fazy. Jest stabilniej.decyzja, co dalej, zależy ode mnie. czy zaakceptuję i co zdecyduję tak będzie.

 

on planuje wspólne wakacje, już zarezerwował. Ale mam wrażenie, że on kocha na swoich zasadach. spróbuję porozmawiać.

 

Co myślicie o tym rozkładzie Dziewczyny?

myślę, że ogólnie jest pozytywny na przyszłość.

 

może trza zrzucić różowe okulary. bo Życie to nie je bajka :(

 

już dziękuję za pomoc ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to trochę mniej optymistycznie odczytuje...

 

1. jaki jest jego cel wobec mnie? Król denarów

 

Ma gest, ma pieniądze i lubi się nimi dzielić, chce Cię rozpieszczać finansowo.

 

2. Co ukrywa: Gwiazda

 

Na tej pozycji odczytałabym to jako ukrywanie jego prawdziwych zamiarów i nadziei wobec Ciebie - być może tak naprawdę nie jest jeszcze mocno zaangażowany w związek z Tobą, jeszcze nie wie czy chce być z Tobą na zawsze.

 

3. Dlaczego ukrywa? As kielichów

 

Ukrywa, bo zależy mu na Tobie, jakieś tam uczucia są ale chce mieć jeszcze czas żeby zobaczyć jak ta znajomość się dalej rozwinie.

 

4. Co czuje do mnie? Mag (ponieważ Mag jest u mnie niejasny, czasem pokazywał manipulowanie, dobrałam kartę). oraz Moc.

 

Dla mnie tu widać bardziej pożądanie, uczucia są ale na głównym planie jednak fizyczność.

 

5. Rada dla mnie: Cesarz

 

Czytam to jako informację, ze mam wszystkie zasoby, aby podjąć decyzję. ze zależy ona tylko ode mnie. Ale tez dobrym jest poradzić się kogoś i posłuchać zdania. też tak to bym odczytała

 

6. Czy powinnam wyjechać do niego za granice do pracy? Rycerz denarów

 

Tak

 

7. Czy on będzie moim mężem? Rycerz mieczy - NIE

8. czy to jest mężczyzna, z którym spędzę życie? 3 monety - Moim zdaniem karta ta może oznaczać, iż ktoś trzeci się wkradnie do tej relacji...Albo związek ten będzie wymagał bardzo ciężkiej pracy nad nim

 

9. jeszcze spytałam, jak będe się czuła w związku z nim: Królowa Buław.

 

Jako atrakcyjna, pożądana kobieta

 

 

 

Ogólnie z rozkładu mam takie odczucie, że na tą chwilę to takie trochę jego trofeum jesteś. Jesteś sporo młodsza od niego? Albo o ponadprzeciętnej atrakcyjności? Podsumowując ma on ciepłe odczucia wobec Ciebie ale na tą chwilę jesteś taką jego gwiazdką z niego, jest dumny że Cię zdobył ale jeszcze ślubu nie planuje. Tak ja to widzę.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Free :)

Mam podobne odczucia. Jednak Gwiazd3 zinterpretowalabym bardziej jako nadzieje i marzenia. Na ukrywanie negatywnych spraw u m ie wychodzi Ksiezyc.

Jestem od niego 3 lata mlodsza. Podobno atrakcyjna.z kasa u niego roznie. Zaczyna dopiero zbierac. Jest kilka lat po rozwodzie.zostawil wszystko zonie. Kiedys byl bardzo bogaty. Ma taki sposob funkcjonowania. Mi mowi, ze chce budowac relacje malymi krokami. Ja mam wrazenie, ze wszystko jest na jego warunkach. Mamy inne wartosci. Spytalam, co bedzie za jakis czas z nami.on na to, ze robi wszystko co trzeba.poznalam rodzine i znajomych.dziecko mi przywozi.razem spedzamy czas. Ale cos mi nie pasuje. Intuicja? Dzieki Ci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że on nie ma złych zamiarów wobec Ciebie, po prostu może potrzebuje więcej czasu aby się zakochać na zabój i dodatkowo jest przede wszystkim skupiony na powrocie do dawnego statusu materialnego. Musicie sobie dać szansę i cieszyć się tym co jest teraz, bo jak to w życiu nawet największe uczucie kiedyś może zwiędnąć, nie ma co wybiegać w przyszłość za bardzo jeśli teraz jest fajnie :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam po miesiacu.weryfikuje:

Pan deklaruje, ze sie zakochal i planuje wspolna przyszlosc ze mna. Jednoczesnie ma "kolezanki", z ktorymi pisze i im sie zwierza.mowilam, ze mi to przeszkadza. On mowi, ze musimy sobie ufac i kazdy ma prawo do wolnosci. Do pracy do niego nie pojade, bo wlasnie wczoraj zostal zwolniony. Proponwalam, aby zamieszkal u mnie. Nie chce, bo nie chce za grosze pracowac w Polsce. Inne moje propozycje tez odrzuca. Zatrzymal sie u rodzicow. On mieszka 300 km ode mnie. Wczoraj posypaly mi sie tez plany zawodowe, bo odstawilam wszystko.mialam do niego jechac od konca maja na stale. On planuje kolejny wyazd jeszcze dalej. Mowi, ze mnie sciagnie do siebie. Nie pyta nawet, czy ja tego chce. Ogolnie jest dobry.jak jestesmy razem.a bywamy rzadko. Duzo rozmawiamy przez telefon.on kaze mi byc cierpliwa. Wszystko jest na jego warunkach. Mam czekac, az on sie ustawi i mnie sciagnie. Chyba sie rozmijamy. Mam do wyboru: albo cierpliwie pracowac nad nim albo pojsc swoja droga. Nie dla mnie zwiazki na odleglosc.teraz juz o tym wiem. Nie wiem, jaka decyzje mam podjac. Musze na gwalt szukac pracy, bo ta za granica nie wypalila. Wiec znow ja bede tu, on gdzies tam.facet jest dobry, domowy.duzo juz przez te miesiace wypracowalismy w komunikowaniu sie.nie obraza sie na mnie juz. Rozmawia jak mu cos nie pasuje. Zaczyna sluchac. Ale chyba dluga droga przed "nami". Jego byla zona nazywala go tyranem i despota. Zastanawiam sie, dlaczego. Uff...ale mi se ulalo :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aniu ciężka decyzja przed Tobą. Trzymam kciuki żebyś przede wszystkim szybko znalazła nową pracę :*

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

postawiłam karty znów po miesiącu.pan okazuje się być bardzo niestabilny. nie umie odciąć się od rodziny.podjąc decyzji. np.zamiast się spotkac ze mną ciągnie mnie na spotkanie do domu swojego brata i jego rodziny/ powiedziałam, że chcę,aby zaczął stawiać granice rodzinie. więc się wkurzył i walnął słuchawką/ jakoś nawet nie mam za dużo emocji. jednak nie jestem kobieta kochająca za bardzo. już się bałam. spytałam kart, co się dzieje. za każdym razem wyciągałam od nowa. i nie rozumiem:

 

1.jaki jest jego cel wobec mnie? 2 kielichy - u mnie wychodzi na miłość.

 

 

2. Co ukrywa: 6 kielichow - że tęskni i wspomina mnie. ale nie mówi.

 

 

 

3. Dlaczego ukrywa? 2 kielichy/głupiec - że kocha. spontanicznie

 

 

 

4. Co czuje do mnie? 9 kielichów - no, uczucie jest, ale dla własnego dobra. lubi się mną chwalić. w połączeniu z innym kartami może troche gra, trochę kocha. niestabilny jest i to widać. taki chciałby, ale boi się.

 

 

 

5. Rada dla mnie: zostać w relacji czy odejść?Moc

 

postawić na siebie. patrząc na obrazek powinnam ugłaskac lwa. on jest lwem.

 

6. Czy powinnam kontynuować tę relację? 6 kielichów - tu nie wiem. wrócić do początku relacji i przypomniec sobie, o co chodziło.

 

 

7. Czy on będzie moim mężem? Sąd - tak (?)

8. czy to jest mężczyzna, z którym spędzę życie? 2 monety, As buław - będę się zastanawiać mocno, ale tak

 

9. jeszcze spytałam, jak będe się czuła w związku z nim: 7 kielichow - będę nosić różowe okulary.

 

 

czy ktoś spojrzy, jak to widać z boku?

 

już dziękuję "_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu mi się wydaje, że w tym pierwszym rozkładzie viewtopic.php?f=241&t=2735 zostało zawarte wszystko i to jest takie całościowe spojrzenie na tę relację. Myślę, że z tym pierwszym rozkładem wszystko się zaczęło. Cała interpretacja.

Patrząc na ten wydaje mi się, że wychodzą Twoje pragnienia i życzenia. Np. tu: 5. Rada dla mnie: zostać w relacji czy odejść?Moc ja bym to odczytała, jako troska o siebie. Moc, to Ty, Ty jesteś Kobietą i to przede wszystkim Ty powinnaś się zatroszczyć o swoje wnętrze. Powinnaś być świadoma tego czego chcesz, do czego dążysz, być Panią własnego życia. Siła wychodzi z Ciebie i to Ciebie ona dotyczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie karta Gwiazdy w pierwszym rozkładzie na tej stronie świadczy, że nic nie ukrywa, a As Kielichów - że jego uczucia są szczere. Analizując cały rozkład - uczucia są, związek wymaga pracy i pewnego kompromisu po OBU STRONACH.

Za częste sprawdzanie niestety zaciemnia sytuację, a nie ją rozjaśnia. Widzę u Ciebie Aniu tendencję doszukania dziury w tych rozkładach. Fakty masz przed sobą (w realu), teraz możesz się jedynie wyciszyć i posłuchać w środku uczuć i intuicji, czego TY chcesz właściwie od niego i całej sytuacji. Mężczyzna jak widać w rozkładzie ma silny charakter, uparty (denary) i na pewno nie będzie przystawał na Twoje warunki od tak, może z czasem dojdziecie do wspólnego kompromisu. Ale jedna strona będzie musiała nieco odpuścić a wtedy i druga może nieco spuści z tonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziekuje Wam serdecznie za pomoc :)

Wracam z weryfikacja. Troche spraw sie wydarzylo, wiec napisze odnosnie zwiazku.

Partner rzeczywiscie jest bardzo stanowczy i duzo spraw odbywa sie na jego warunkach.scieramy sie.ostatnie tygodnie duzo czasu spedzamy razem.jutro wyjezdzamy do pracy za granice.dwa razy mialam zamiar odejsc, bo wydaje mi sie, ze jestesmy z dwoch roznych swiatow.dla niego kasa jest bardzo wazna, dla mnie relacja. Bardzo duzo rozmawiamy i ustalamy. To chyba pokazala ta 3 denarow. Do tego okazalo sie, ze on przez wiele miesiecy miewal "kolezanki", z ktorymi nie do konca umial sie rozstac. Ja postawilam granice, bo jestem monogamistka. Na razie jest stabilnie. Co bedzie to czas pokaze. On na teraz deklaruje gorace uczucie.zna mnie cala jego rodzina, znajomi. Oboje jestesmy mocno poranieni. Trudno tak zaczynac po przejsciach :(

To tyle.

Dziekuje wszystkim za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...