Skocz do zawartości

5 mieczy a wygląd


DeliquiumLunae

Polecane posty

Hej, jestem nowa na forum, mam nadzieję, że w dobrym miejscu zamieszczam ten wątek.

 

Robiłam rozkład "Kim będzie mój docelowy partner" na 10 kart z tego forum i odpowiedzi na pytanie o wygląd wyszło mi "5 mieczy". Trochę mnie to zaskoczyło, spodziewałam się jeden z kart dworskich. Jak interpretować taką kartę? Ogólnie rozkład, szczególnie druga część, był bardzo klarowny, także karty raczej chciały ze mną rozmawiać.

 

Przyznam, że ogólnie trudno mi określać miejsca i wygląd właśnie na podstawie takich mniej oczywistych kart w tych znaczeniach. Także te 5 pięć kart trochę trudniej mi zinterpretować, bo były mało konkretne np. jako miejsce pojawiła się Królowa Kielichów, co ja interpretuję nie jakoś konkretnie, tylko raczej o atmosferę, czyli miejsce, w którym będę się czuła dobrze i bezpiecznie, a może także miejsce, w którym ton nadaje kobieta w typie KK.

 

Co mi przychodzi do głowy to jedynie, że 5 mieczy opisuje człowieka, który przeżył jakąś porażkę w życiu i może ta karta pokazuje mi, że jego wygląd nie będzie dla mnie tak ważny, a bardziej będę zainteresowana jego przeżyciami?

Co o tym sądzicie? :)

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to będzie ktoś, kto swoim wyglądem będzie przyciągał spojrzenia kobiet. Ogólnie może być atrakcyjny, ale może także skrywać jakąś tajemnicę (nie mówić wszystkiego o sobie lub w ogóle nie poruszać osobistych tematów). Tak jak piszesz, przez przykre doświadczenia, może tłumić emocje, być nieufny. Tak jakby miał dwa oblicza. To prawdziwe pokaże dopiero wtedy, gdy całkowicie przekona się do danej osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wnikliwą podpowiedź :).

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...