Skocz do zawartości

Co o mnie mysli ?


Gwiazdka7

Polecane posty

Zapytalam Kart co pewien Pan mysli o mnie po tym jak wyslalam mu swoje zdjecie.

 

Wyłozylam tylko 2 karty : Król Mieczy + Cesarzowa

 

Nie mam kompletnie pomysłu jak Król mieczy ma sie do cesarzowej ? Król mieczy to chłodny mezczyzna zdystansowany i on taki wlasnie jest w tym momencie a cesarzowa to piekna kobieta ktora podoba sie mezczyzna ,kusi wygladem. Wydaje mi sie ze on sie broni mieczem aby nie ulec pokusie a podobam mu sie bardzo.

 

Prosze o pomoc w interpretacji z góry dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Spodobałaś się, jesteś w jego typie, bardzo pasujesz do jego ideału? ale on nie da tego po sobie poznać. Może zachowywać się "normalnie", przy czym nie będziesz w stanie zaobserwować czy coś w Waszej relacji uległo zmianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Tutaj nie było pytania jak rozwinie się znajomość, więc i moim zdaniem nie ma tu żadnej odpowiedzi na ten temat.

Owszem on chłodno do tego podchodzi, ponieważ z tego co zrozumiałam nie znacie się realnie. Myślę, że wizualnie uważa Cię za zmysłową i piękną kobietę, ale z tyłu głowy siedzi mu chochlik, który mówi mu, że to tylko zdjęcie i nic więcej nie może powiedzieć. Pojawić się mogło jedynie uczucie atrakcyjności, ale czy to to nie jest przekłamane? Jak na króla mieczy przystało twardo stąpa po ziemi i podchodzi z dystansem i nutą krytycyzmu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...