Skocz do zawartości

Rozkład na konkretną randkę


Morona

Polecane posty

Zrobiłam sobie rozkład na randkę z mężczyzną na którym mi zależy. Jego uczucie i zamiary ciężko odczytać z jego zachowania. Potrafi być zmienny jak pogoda. Trudno powiedzieć co myśli i co czuje. Umówiłam się z nim ale, postanowiłam najpierw zobaczyć co powie mi tarot i wyciągnęłam takie karty na konkretne pytanie: Jak będzie wyglądała nasza randka?

 

6 monet, królowa kielichów, król mieczy <bezradny>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojej interpretacji będzie to spotkania które wiele wyjaśni. Jakieś nieporozumienia które między nami były zostaną wyjaśnione. Oboje będziemy zaangażowani. Królowa kielichów może symbolizować mnie jako osobę bardzo delikatną i wrażliwą, która wie czego chce. Jest trochę pogubiona w życiu. Chciałaby mieć go tylko dla siebie. Król mieczy symbolizuje osobę z którą się umówiłam. Osoba ta jest konkretna i wie czego chce. Niestety swoich uczuć mi nie okaże. Tak na prawdę nie jest on taki zimny jak to okazuje. W środku pragnie miłości ale boi się zranienia. Reasumując będzie to randka pełna niespodzianek. Może mnie czymś zaskoczyć. Wszystko sobie wyjaśniamy. Ale na więcej to potrzeba cierpliwości i zaufania. Można powiedzieć że randka przyniesie spełnienie. Taka jest moja interpretacja mojego rozkładu. Po randce wrócę z weryfikacją. Chyba że ktoś widzi to inaczej niż ja to chętnie zobaczę jego interpretację.

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...