Skocz do zawartości

Kim jestem?-Pomoc w interpretacji rozkładu


pati191932

Polecane posty

1.Kim jestem?- 8 pucharów

-Jestem samotnym podróżnikiem chodzącym wlasna ścieżka,wciąż szukającym swojego miejsca na ziemi.

2.Moja dusza?- 7 pucharów

Marzy o dokonaniu wlasciwego wyboru, szuka i nie potrafi sie zdecydować.

3.Jakie mam myśli?-8 denarów

-Moje myśli skupiają sie na tym by móc robic to co kocham, poswiecam caly swoj czas,checi i wysilek na zdobywaniu umiejętności by budować swoja przyszłość na solidnych fundamentach

4.Jakie mam pragnienia?-5 bulaw

-Pragnę rywalizować i walczyć o swoje upragnione cele

5.Jakie ideały?-Krol kielichów

-Moim ideałem jest mężczyzna odpowiedzialny, inteligentny,pelen namietnosci mezczyzna który obdarzy mnie głębokim uczuciem i zadba o mnie i moje potrzeby. Który nie postara sie tylko na chwile lecz taki który będzie dbał o miłość az do grobu :)Są jeszcze tacy?? A moze to wlasnie moja dusza takiego szuka (w7 pucharów)

6.Co mi sprawia problem?-6 pucharów

-Powroty do przeszłości

7.Kto mi szkodzi? As bulaw

-Mezczyzna o ognistym temperamencie

8.Co daje mi radość?-10 monet

-Szczęście rodzinne i materialne

9.Co mnie smuci?-Paz denarów

-Obecnie smuci mnie brak pracy

10.Moje powołanie?-Sąd Boży

-Służba bliźnim, świat Duchowy

11.Moje działanie?-Cesarzowa

-Konkret,stanowczość,niezależność, bycie wspaniala kochana i zadbana mama

12.Moj świadomy cel w życiu?-Krolowa Kielichów

-Bycie kochajaca,szczesliwa i spelniona kobieta ktora zadba o rodzine

13.Moje przeznaczenie?-Gwiazda

-Zycie w zgodzie i harmonii ze światem, dawanie nadziei na lepsze jutro, wsparcie

14.Dokąd idę?-10 bulaw

-Jeszcze nie wiem dokąd,ale pomimo życiowych obciążeń i trudności ktore musze dźwigać nie poddaje sie i dzielnie znoszę wszystkie trudy

15.Dokąd dojdę?-3 denarów

-Poprzez swoja sumienna i ciezka prace dojdę do sukcesu i zadowolenia finansowego i materialnego.

 

Ktos dolozy swoje 3 grosze? Jak wy to widzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kim jestem?- 8 pucharów

-Jestem samotnym podróżnikiem chodzącym wlasna ścieżka,wciąż szukającym swojego miejsca na ziemi.

Mi się wydaje, że właśnie wiesz kim już jesteś, masz większą świadomość odnośnie własnej osoby. Wszystko co wydarzyło się w przeszłości wiele mogło ciebie nauczyć, ale mimo wszystko powinnaś iść dalej. Właśnie zajrzeć w głąb siebie, zaufać intuicji.
2.Moja dusza?- 7 pucharów

Marzy o dokonaniu wlasciwego wyboru, szuka i nie potrafi sie zdecydować.

Zbyt dużo opcji, stawianych sobie celów. Tu potrzebna segregacja i stopniowe realizowanie zamierzeń. Odniosłabym tę kartę jeszcze jako, iż masz wszystko to co potrzeba Tobie do rozwoju, tylko teraz powinnaś umiejętnie po to sięgać i rozwijać.

3.Jakie mam myśli?-8 denarów

-Moje myśli skupiają sie na tym by móc robic to co kocham, poswiecam caly swoj czas,checi i wysilek na zdobywaniu umiejętności by budować swoja przyszłość na solidnych fundamentach

Twoje mysli to solidny fundament do realizacji marzeń. Myśli zamień w czyny, nie bój się tego zrobić.

4.Jakie mam pragnienia?-5 bulaw

-Pragnę rywalizować i walczyć o swoje upragnione cele

Pragnienie do rywalizacji, dominacji, bycia w centrum.

5.Jakie ideały?-Krol kielichów

-Moim ideałem jest mężczyzna odpowiedzialny, inteligentny,pelen namietnosci mezczyzna który obdarzy mnie głębokim uczuciem i zadba o mnie i moje potrzeby. Który nie postara sie tylko na chwile lecz taki który będzie dbał o miłość az do grobu :)Są jeszcze tacy?? A moze to wlasnie moja dusza takiego szuka (w7 pucharów)

Mądrość, inteligencja, opanowanie. Być może Twój ideał, to wzór ojca, dziadka (kogoś, kto był/jest dla Ciebie ważny), kto według Ciebie wyznaje odpowiednie wartości, ma prawidłowe relacje z innymi ludźmi. Potrafi rozmawiać, rozwiązywać konflikty, jest życzliwy i troskliwy.

6.Co mi sprawia problem?-6 pucharów

-Powroty do przeszłości

Przeszłość. Może są jakieś bolesne wspomnienia, wydarzenia, z którymi nie potrafisz się uporać. To też mogą być jakieś osoby, które były obok, ale odeszły. Umiejętność wybaczania?

7.Kto mi szkodzi? As bulaw

-Mezczyzna o ognistym temperamencie

Mi się wydaje, że sama sobie szkodzisz. Poprzez nieumiejętność odcięcia się, zakończenia jednego etapu, przejścia na drugi. Stanie w miejscu, niewykorzystywanie okazji, niedostrzeganie innych możliwości. Ale i może właśnie taka chęć dominacji, rządzenia i ustawiania ludzi pod siebie. To często może być zgubne.

8.Co daje mi radość?-10 monet

-Szczęście rodzinne i materialne

Rodzina, przyjaciele, bliscy. W rodzinie siła. Stabilizacja, odpoczynek, świadomość dobrego życia, szczęście. Sukces w życiu, w każdej sferze.

9.Co mnie smuci?-Paz denarów

-Obecnie smuci mnie brak pracy

Brak odpowiednich kwalifikacji, wiedzy do uzyskania wymarzonej posady? Zastój w sferze uczuciowej, zawodowej.

10.Moje powołanie?-Sąd Boży

-Służba bliźnim, świat Duchowy

Pomoc innym ludziom, ale i sobie poprzez rozwój osobisty, dążenie do odkrywania tajemnic świata, poznanie wyższych, uniwersalnych prawd. Życie w zgodnie z własnymi wartościami, zasadami i również prawidłowe relacje ze społeczeństwem. Kształtowanie empatii, wrażliwości.

11.Moje działanie?-Cesarzowa

-Konkret,stanowczość,niezależność, bycie wspaniala kochana i zadbana mama

Dbanie o siebie, o swój wygląd, troska o ciało. Opieka nad potrzebującymi, np. małe bezbronne dzieci. Spełnienie jako kobieta i matka - mąż, rodzina. Dążenie do osobistego sukcesu, opiekuńczość, odpowiedzialność, troska, współczucie.

12.Moj świadomy cel w życiu?-Krolowa Kielichów

-Bycie kochajaca,szczesliwa i spelniona kobieta ktora zadba o rodzine

Kobieta atrakcyjna, mająca powodzenie u płci przeciwnej, spełniona. Rozwijanie uzdolnień, odrywanie talentów. Kierowanie się intuicją. Założenie rodziny, własny dom, o który można dbać. Realizacja jako żona i matka oraz sukces w sferze zawodowej. Jednym słowem Twój cel, to dobre, szczęśliwe życie.

13.Moje przeznaczenie?-Gwiazda

-Zycie w zgodzie i harmonii ze światem, dawanie nadziei na lepsze jutro, wsparcie

Spełnienie swoich marzeń, wiara w to, że możesz osiągnąć wszystko jeżeli tylko mocno będziesz tego chciała i stawiała odpowiednie kroki. Tu również dbanie o siebie, o to, abyś była atrakcyjną, piękną, zadbaną kobietą pełną wdzięku i seksapilu. Jeżeli posiadasz jakieś pasje, to dalsza realizacja i rozwijanie. Otwartość na nowe możliwości, kreatywność, oryginalność.

14.Dokąd idę?-10 bulaw

-Jeszcze nie wiem dokąd,ale pomimo życiowych obciążeń i trudności ktore musze dźwigać nie poddaje sie i dzielnie znoszę wszystkie trudy

Myślę, że po prostu idziesz dalej. Ale tu pasuje mieć więcej świadomości, zdolności organizatorskich, aby wszystko zebrać i pokierować odpowiednim torem. Nauka nowych rzeczy, świadoma rezygnacja z innych.

15.Dokąd dojdę?-3 denarów

-Poprzez swoja sumienna i ciezka prace dojdę do sukcesu i zadowolenia finansowego i materialnego.

Tam, gdzie zmierzasz, szczególnie w sferze zawodowej. Tu może być sukces. Ale nie ma co się ograniczać, jeżeli będziesz świadomie kierować swoim życiem, rozwiązywać napotkane problemy oraz zdobędziesz umiejętność porzucania zbędnego balastu zdziałasz wiele. Tu też ważne będą talenty, intuicja, w ogóle tu jest podsumowanie całego tego rozkładu. To co cennego wyniesiesz z tego rozkładu, będzie mieć znaczący wpływ na to jak będzie wyglądać Twoje życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...