Skocz do zawartości

Czy on ponownie zdradzi? rozklad partnerski


pati191932

Polecane posty

Pewna Pani została kilkukrotnie zdradzona przez swojego męża. Wybaczyła mu i uwierzyła,ze juz wiecej tego nie zrobi...czy aby napeno? Rozklad partnerski na najblizszy okres(3 mies)

 

1. Co wnosi do związku kobieta?- 6 pucharów

Trzyma sie dalej przeszłości,wspomina nadal zdrade męża, byc moze stracila wiarę w siebie

 

2. Jak widzi te relacje? 10 pucharów

Szczesliwa rodzina to dla niej radosc i spełnienie

 

3.Emocje,uczucia?- AS BULAW

Do swojego meza czuje ogromny pociąg seksualny, ma poczucie władzy

 

4. Jaka przyjmuje postawe wobec partnera? 3 pucharów

Ta kartę zinterpretowałabym razem z 6 pucharow jako emocjonalne tkwienie w trójkącie.

 

5. Co wnosi do zwiazku partner? Paź mieczy

Partner wnosi do zwiazku ogrom zamieszania i nieporozumień,jest to osoba nie godna zaufania

 

6. Jak partner widzi ta relacje? As denarów

Wg niego relacja ta daje mu kozysci materialne, satysfakcje i wygode.

 

7. Jego emocje i uczucia? 4 pucharów

Nie potrafi sie cieszyć z tego co ma, widzi tylko to czego mu brakuje, jest obojętny w stosunku do innych

 

8. Jaka partner przyjmuje postawe? 7 mieczy

Sprytnie manipuluje swoja żonę i gra na jej uczuciach,to dobry aktor,bez skrupulow. Nie wacha sie oszukiwać i zdradzać swojej kobiety.

 

9. Co ich łączy ? 7 denarów

Obecnie w ich zwiazku panuje zastoj. Oboje zwlekaja by cokolwiek zrobić

 

10. Co ich dzieli? 6 mieczy

Dzieli ich brak porozumienia i komunikacji. Nieumiejętność zrobienia kroku na przód wniosla do zwiazku chłód który oddalil ich od siebie.

 

11. Rada? 8 pucharow

Nie boj sie wyruszyć w poszukiwaniu nowego, w zyciu nic nie trwa wiecznie, nie boj sie zmian.

Wynik? Krolowa bulaw,3 denarow, PAPIEŻYCA

Królowa denarow, PUSTELNIK,4 mieczy

 

Patrząc na 3 pierwsze karty mysle,ze relacja będzie kontynuowana w ukryciu. Pan nadal będzie zdradzal swoja żonę. Mysle ze z kolezanka z pracy lub szefowa. Relacja będzie wolna,bez zobowiązań (przynoszaca kozysci materialne??)

Zona jednak wkoncu uswiadomi sobie niewierność swojego męża i po głębokim namyśle postanowi trzymać sie od niego na dystans. Mysle ze zwiazek sie rozpadnie i przyniesie to Pani psychiczny spokoj.

 

 

Oboje partnerow maja w swojej dacie urodzenia liczby 5 ktore mowia o relacji karmicznej tej pary. Karta 6 pucharów mysle ze dodatkowo to potwierdza. Pomimo zdrad męża kobieta nie moze sie od niego uwolnić. Czuje sie od niego uzależniona seksualnie i tkwi w zwiazku dla zaspokojenia swoich erotycznych pragnien. Liczba 5 kocha sex i swiat erotyki. Pan ten dodatkowo ma w liczbę 3 w kluczu wcielenia co sprawia ze lubi przebywać w towarzystwie pieknych pan co sklania go do flirtow i podsyca pragnienie zaliczenia kolejnej zdobyczy.

 

Pani ma skłonność do podłączeń energetycznych co sprawia ze jest podatna na wplywy i sugestie innych osob. Mozna nia manipulować. Jest tez bardzo wrażliwa i ma w sobie ogrom współczucia dla innych.

 

 

 

Zaciekawil mnie ten rozklad i solidnie sie do niego przyłożyłam, mam nadzieję ze odczyt byl trafny. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rozklad ogarnia mnie smutek ze nie ma porozumienia i milosci miedzy ta para. Zero uczuc, tylko przywiązanie,tkwienie w martwym punkcie bez chęci na zmiane. Szkoda ze nie moge dodać zdjecia rozkładu. A wogole jak sie dodaje zdjecia,bo jak klikam na ikone to wyskakuje mi info ze ardes url musze wpisać. Zdjęcie mam napisac na jakiejś stronie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole jak sie dodaje zdjecia,bo jak klikam na ikone to wyskakuje mi info ze ardes url musze wpisać. Zdjęcie mam napisac na jakiejś stronie?

Najlepiej przesłać za pomocą strony fotosik, otrzymasz potrzebne linki, które tutaj możesz wkleić i dopiero później kliknąć tę ikonkę zdjęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dzięki:)

Pati, a ten rozkład dotyczy Ciebie?

Bo jeżeli nie, no to po co i dlaczego mamy wnikać w czyjeś życie?

Zakładam, że ta Pani Ciebie poprosiła o wróżbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...