Skocz do zawartości

co sądzi o mnie mój kierownik? jak ocenia mnie i moją pracę? Trzy karty.


Mandira

Polecane posty

Wylosowałam trzy karty Tarota na moją sytuację w pracy ,jak kierownik ocenia mnie jako pracownika?

 

3 Denary, cesarzowa, gwiazda

i przypadkowo wypadła też karta 3 Puchary (razem z kartą Gwiazda wypadły 3 Puchary)

Co o mnie sądzi kierownik ?

Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem widzi Cię jako osobę bardzo pracowitą i zdolną (3 denary), a do tego jesteś dla niego bardzo atrakcyjną i pewną siebie kobietą (III Cesarzowa). Gwiazda może mówić, że fantazjuje o Tobie, co w połączeniu z 3 kielichów może znaczyć, że chciałby przenieść waszą relację poza miejsce pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivre - dziękuję za interpretacje :)

Tak myślałam że w miarę pozytywnie mnie ocenia jeśli chodzi o pracownika, bo wyszły karty dobre. Zawsze się staram mimo trudności w pracy, są to kumulujące się przeszkody i utrudnienia (9 rok numerolo.) Ale pracuję uczciwie i dokładnie Czasem dostaję od niego jakieś uwagi i spostrzeżenia, nawet niedawno byłam an dywaniku u niego na rozmowie mało ciekawej.

Aczkolwiek jeśli chodzi o jakieś ewentualne relacje poza pracą, to jest to niemożliwe, facet ten jest żonaty, ma rodzinę i do tego jest surowym służbistą i ja żadnych sygnałów z jego strony nie zauważyłam. Może skrywa to wszystko, no nie wiem..

Nawet jeśli byłby wolny to i tak nie chciałoby mi się taplać w jakiś bliższych relacjach z nim, ze względu na rok 9 w którym jestem i dał mi nieźle po uszach i zniechęcił do wielu spraw i działań... <krzyk>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat gdy byłam w 7 roku to nie narzekałam, miałam spokój i bezpieczeństwo- przynajmniej tak odczuwałam. w 7 roku miałam zabieg który zniosłam dobrze i obeszło się bez komplikacji, bardzo się wtedy bałam ale dobre wyniki i dużo odpoczywałam. W 7 nawiązałam fajne ciekawe znajomości przyjaźnie i relacje. Czasami nie wierzyłam że to 7 rok, bardziej pod szósty pasował. Czasem jakieś drobne sprawy szły pod górkę. Ogólnie rzecz biorąc źle nie było :) Jednak w 8 roku było znaczniej ciekawie zwłaszcza w finansach <haha2>

Za niedługo wejdę w 1-szy rok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Od siebie dodam, że Gwiazda z pucharami na końcu to oprócz możliwej chęci bliższej relacji, karty te mogą sugerować podjęcie czegoś nowego, co prawdopodobnie przyniesie sukces i korzyści. Jeśli opisujesz go jako służbistę i człowieka, który nie łączy przyjemności z pracą to możliwe, że po prostu docenia Cię jako kobietę, podobasz mu się, ale to nie musi od razu oznaczać jakiegoś poważnego kroku - Gwiazda to subtelna karta, sugeruje raczej skrywane uczucia, platoniczne, dobrą przyjaźń i docenienie drugiego człowieka. Może w pracy jakiś nowy projekt, podjęcie dodatkowych obowiązków - Twój kierownik uważa, że na pewno podołasz, bo jesteś zaradna i kreatywna, stąd ten podziw i docenienie. I tak jak pisała Vivre, to bardzo dobre karty jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Cesarzowa to kobieta, która już sporo osiągnęła i to dzięki swojej pracy i umiejętnościom. To też osoba, która ma niejednokrotnie szansę na podwyższenie swojego statusu, na awans, rozwój. Podobne wnioski nasuwa 3 monet - jesteś solidnym pracownikiem, który przyczynia się do sukcesów ogółu. Sumiennie wykonujesz swoją pracę i masz do tego odpowiednie predyspozycje.

Pozdrawiam, D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davey Dziękuję pięknie za szczegółowy opis kart dot. tej sytuacji. Cieszę się że jestem doceniana przez kierownika itd , aczkolwiek cała sytuacja w pracy , grupa , ludzie jest nieciekawie, krytyka ,zazdrość , mobbing itd Mam nadzieje ze w nowym roku numerologicznym będzie lepiej..

 

Vivre w 8 roku numerologicznym poznałam ciekawego mężczyznę ,poznałam go sama ,zupełnie przypadkiem , nie mieliśmy wspólnych znajomych, byliśmy dla siebie zupełnie obcy. Znajomość trwała krótko bo tylko kilka m-cy, nie zapowiadało się na coś poważnego. Bardziej szalona spontaniczna przygodowa relacja. W 8 roku dużo znajomości nowych, ale dużo zainteresowania ze strony zajętych/żonatych facetów którzy chcieli się ze mną spotykać ,romansować itd- więc tak średnio bo akurat nie gustuję w żonatych. Sporo komplementów i Dużo facetów, ale żadnych poważnych zamiarów. W 8 roku odezwała się do mnie dawna "miłość" sprzed lat. Odnowienie dawnych kontaktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivre Tak masz rację, że żonaci to tak średnio, ale może ja takich akurat przyciągałam będąc w tej ósemce. Bo 8 to przyciąganie. Generalnie w 8 nie było nudno , trochę się działo, dużo zaproszeń też było ,na wesela lub inne bankiety ,niespodziewane wyjścia i wyjazdy, jako osoba towarzysząca. Jednak 8 przyniosła zadowolenie z finansów i dobre zdrowie. Natomiast moja znajoma w swoim roku ósmym poznała wartościowego faceta, nieco starszego od siebie , teraz są małżeństwem, szczęśliwym małżeństwem. A przed nim miała totalnego pecha w miłości :)

Za niedługo Ty będziesz w 8 roku , więc życzę Ci aby rok ósmy był owocny w każdej sferze , a zwłaszcza w sferze uczuć <pocieszacz> Trzymam kciuki

Ja wejdę w 1 :) i jestem bardzo ciekawa czy moje sprawy wyklarują się i zacznie się to wszystko układać po mojej myśli <myśli>

 

Pamiętam jak kiedyś w popularnej ezoterycznej stacji telewizyjnej ,znana wróżka opowiadała o latach numerologicznych i mówiła właśnie że rok 8 to rok zbiorów ale również rok przyciągania, warto myśleć pozytywnie. Mówiła że rok ósmy jest zupełną odwrotnością roku 7, Jeśli rok numerologiczny 7 był usłany porażkami i był trudny do zniesienia to rok ósmy powinien być nagrodą, totalny kontrast roku poprzedniego. 7 i 8 to dwa skrajnie przeciwne "bieguny". Należy też pamiętać o intuicji. 8 to szeroki wachlarz możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...