Skocz do zawartości

Interpretacja


EwaB

Polecane posty

Układ celtycki

1. 6 mieczy

2 Słońce

3 Kochankowie

4 Paź buław

5 Glupiec

6 Królowa buław

7 Pustelnik

8 3 mieczy

9 Paź mieczy

10 Rydwan

A jaka jest Twoja interpretacja?

Zastosowałaś ten rozkład? viewtopic.php?f=38&t=502

Poza tym zachęcam do przywitania się z innymi użytkownikami tego forum, w specjalnym temacie <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Tak dokładnie ten rozkład zastosowałam.

Jestem dopiero poczatkujaca w tarota i dlatego chciała bym wiedzieć czy inni widzą to tak jak ja.

Czy się w ogóle nadaje.

Ciągle mam jeszcze problem z interpretacją niektórych kart...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może jednak znajdzie się ktoś kto zechce pomóc??? ;(

Droga Ewo :) Ale jak zauważyła Marika, nie można dodać interpretacji jeżeli najpierw Ty nie dodasz swojej. Takie mamy zasady :) Rozumiem, że jesteś początkująca, ale spróbuj, napisz tyle ile potrafisz, ile wyczytasz. Nie martw się, nikt nie wyśmieje tutaj Twojego sposobu, ani nie zarzuci Ci niewiedzy. Naprawdę. Na forum są znaczenia kart, możesz zajrzeć, poczytać i pomału zinterpretować. <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Oki...

6 mieczy -chec zmiany tego co jest, zostawienie tego co do tej pory było dla nas męczące...

Słońce oznacza że nie umiem opuścić tej sytuacji...

Że boję się to zrobić...a życie tego wymaga...

Kochankowie- powodem tej sytuacji jest związek z kims który jak pokazują karty powyżej jest meczacy coś w nim nie gra... chce czegoś więcej czego w tej chwili nie jestem w stanie dostac

Paź buław odchodząc do przeszlosci ... No właśnie nie do końca wiem... Kojarzy mi się że jakoś mężczyzną odszedł do przeszlosci i jak to gdzieś wyczytałam uraz do ludzi nie obronnych

Głupiec jako 5 karta w tym układzie to moja chęć do ruszenia w nową droge... chce zmiany na ,,lepsze" pójść aby spełnić to na czym mi najbardziej zależy

Królowa buław jako najbliższa przyszlasc...I tu znowu mam problem... Że będę kobieta która będzie zwracać swoja osoba uwagę innych... Bede przebojowa sexowna niezależna...

Pystelnik Aby osiągnąć swój cel czyli ruszyć w nową droge i spelnic marzenia potrzebny mi czas przemyslen kontemplacji wycofania się z wielu spraw...

3 mieczy do okola mnie będzie dużo ckerpickerpienia enia... ktoś będzie cierpiał przezemnie...

Paź mieczy... I znów problem... czego nie widzę czy nie widzę ludzi podstepnych fałszu czy mężczyzny który jest obok mnie a ja nie zwracam na niego uwagi...

Rydwan Uda mi się ruszyc na przód osiągając swój cel i sukces...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Obecne położenie - 6 mieczy - przeszłość ciągle żywa, pomimo możliwości brak odejścia od tego co było. Ból wyrządzony rozstaniem, ktoś bliski zranił i zostawił.

2. Co kładzie się w poprzek - Słońce - niemożność zaangażowania się w nowy związek. Wspomnienia kładą się cieniem na wszystkich sferach, głównie na uczuciach, ale i na pracy. Pozostanie w miejscu, blokada przed pójściem na przód.

3. Co ponad Tobą - przyszłość - Kochankowie - odwaga, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność. Popatrzenie na sprawy z innej perspektywy, a jeżeli trzeba odpuszczenie i uwolnienie osób, z którymi powstały więzi.

4. Co pod Tobą - odchodzi z Twojego życia - Paź buław - ponownie zerwanie relacji, które nie są korzystne dla ciebie. Mężczyźni, z którymi byłaś w związkach, kontakty z nimi.

5. Co za Tobą - przeszłość - Głupiec - lekkomyślne podchodzenie do życia we wszystkich sferach. Ufność, naiwność. Wspomnienia. Wyciągniecie wniosków z popełnionych błędów.

6. Co przed Tobą - przyszłość - Królowa buław - to ty. Inteligencja, cierpliwość, ambicje. To co masz powinnaś wykorzystać jak najlepiej potrafisz.

7. Gdzie znajdziesz siebie - Pustelnik - chwile samotności, spędzone na rozmyślaniu.

8. Twoje otoczenie i/lub jak inni Cię widzą - 3 mieczy - jako zrozpaczoną osobę, zranioną przez mężczyznę. Problem z relacjami z mężczyznami, popełnianie tych samych błędów.

9. Twoje nadzieje i obawy - Paź mieczy - lęk do przyszłości, nieumiejętność radzenia sobie z życiem, podejrzliwość, bezsilność, brak zaufania. Nadzieje - intuicja, inteligencja, ciekawość świata, zdobywanie wiedzy.

10. Rozwiązanie - Rydwan - nastąpi szybko i w zadziwiających warunkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...