Skocz do zawartości

Przyszłość relacji


Pantsonfire

Polecane posty

Zadalam pytanie odnośnie przyszłości zaczynajacej się relacji, karty które wyszły to

Walet paleczek

Walet mieczy

Arcykapłan

Prosze bardzo o pomoc w interpretacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknęłam za sobą przeszłość i otwieram sie na nowe rzeczy. Jakby dzieki tej znajomości zmieniłam swoje plany i poszerzylam horyzonty. Ja bardzo duzo myślę o tej relacji, rozważam za i przeciw, dumam. Ta relacja teraz podtrzymuje sie na odległość i wokół nas sa jakieś kłamstwa ktoś pozwala sobie żyć naszym życiem. Ogólnie widać połączenie dusz, ale ja dalej bede duzo myśleć. Może być namietny związek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wskazują, że jako początkująca relacja, związek będziecie uczyli się jak dopasować się w kwestiach dotyczących potrzeb intymnych oraz komunikacyjnych. W tych sprawach potrzebna Wam jest wzajemna obserwacja i zrozumienie siebie. Będziecie względem Waszej relacji dość ostrożni, nieufni. Bardzo duże znaczenie będzie miała opinia innych oraz dogmaty, które mogą się brać z religijnego wychowania, jakiejś ortodoksji, bądź z nastawienia "co ludzie powiedzą".

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...